Açelya Düğün Salonu

Filter

Açelya Düğün Salonu

Bursa / Mustafakemalpaşa

750-1.000

Kapasite

Kapasite

Kapasite

750-1.000

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

40.000-50.000 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

30.000-40.000 TL

Genel Özellikler

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Nişan

Piknik

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Piknik

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Manzara

Bahçe Manzaralı

Kır Manzaralı

Park Manzaralı

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Çim Alan

Şehir Merkezinde

Hizmet

Catering Firması Getirme

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Hakkında

500 Metre Kare Kapalı Alan İçerisinde 1000 Kişi Kapasiteli Olarak Bursa Mustafakemalpaşa Açelya Düğün Salonu Adıyla Her Türlü İhtiyacını Gidermek İçin Çalışıyoruz. İkramlardan Teknik Donanıma Kadar Düğün, Nişan, Kına, Balo, Sünnet, Toplantı Gibi Taleplerinize Karşılık Veriyoruz.

Altın Sarısının Yoğun Olarak Kullanıldığı Salonumuzda Profesyonel Bir Hizmet Veriyoruz. Hizmet İçeriğimizden Bahsedecek Olursak, Ücretsiz Otoparkımız Sayesinde Park Yeri Sorunu Yaşamıyorsunuz. Kamera Ve Fotoğraf Hizmeti Sayesinde Gün Boyu Kayda Alınıyorsunuz. Böylece Yıllar Sonra Tekrar Açıp İzliyorsunuz. Dilerseniz Düğün Organizasyonunuza Gelmeyen Misafirlerinize Özel İnternetten Canlı Yayın Da Yapıyoruz. Kışın Serin Yazın Da Sıcak Havayı Dengeleyen Klimamız Mevcut. Böylece Yazın Kavurucu Sıcağı Ve Kışın Sert Soğuğunu Hissetmiyorsunuz. Pasta, Meşrubat Gibi Kokteyl Hizmeti Dışında Profesyonel Aşçılarımız İle Yemek Hizmeti De Veriyoruz. Düğün Sonrası Tadı Damağınızda Kalacak Lezzetler Sunuyoruz. Ayrıca 24 Saat İzlenen Güvenlik Sistemimiz Sayesinde İhtiyaçlarınızı Gidermek İçin Salonumuzdan Ayrıldığınızda Özel Eşyalarınız Hakkında Endişelenmiyorsunuz. Kişiye Özel Organizasyonlar Yaratmak İçin Salon Ve Masa Süsleme De Hizmet İçeriğimize Dahil. Düğün Gibi Özel Bir Davete Hayallerinizdeki Konsepti Yaratmak İçin Elimizden Geleni Yapıyoruz. Düğün Öncesi De Misafirlerinizi Gelin Odasında Bekliyorsunuz. Böylece Stresinizi De Atabiliyorsunuz. Ayrıca Düğün Sırasında Farklı İhtiyaçlarınızı Gidermek Adına Bir Kafeteryamızda Mevcut.

Bursa`da Kaliteli Bir Salon Arayışında Olarak Kendinize Bir Liste Oluşturuyorsunuz. Bu Yüzden Çeşitli Sayfalara Girip Salonları İnceliyorsunuz. Bir Şekilde De Bize Denk Geldiniz. Özellikle Mustafakemalpaşa`da Yer Arıyorsanız Listenize Hiç Düşünmeden Bizi Ekleyin. Hem Kalite Hem Uygun Fiyat Hem De Lezzet Bir Arada! Bunun İçin Yapmanız Gereken Yandaki Formu Eksiksiz Doldurmak. Hem De Bunu Ücretsiz Olarak Yapıyorsunuz. “Fiyat Teklifi Al” Butonuna Tıkladığınız Da İletişiminiz Bize Düşüyor Ve Hemen Geri Dönüş Sağlıyoruz.

İletişim
Açelya Düğün Salonu
Açelya Düğün Salonu