Akgün Düğün Salonu

Bursa / Yıldırım

500-750

Kapasite

Kapasite

Kapasite

500-750

Otopark Araç Kapasitesi

75-100

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

10.000-20.000 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

10.000 TL`den Az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

Catering Firması Getirme

Engelli Girişi

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Bursa Yıldırım Akgün Düğün Salonu Olarak Küçük Ekibimizle Büyük Hizmetler Veriyoruz. Tam 20 Yılı Aşkın Süredir Tatlı Telaşınıza Biz De Sizinle Birlikte Şahitlik Ederek, Heyecanlanıyoruz. Bursa`nın Sevilen İlçelerinden Biri Olan Yıldırım Mevkiinde Uzun Yıllardır Büyük Tecrübeler Ediniyoruz. Mekanımız Şehir Merkezinde Bulunuyor. Yıldırım Belediye Binasının Tam Arkasında Ulaşımı Çok Kolay Bir Alanda Yer Alıyor.

Davet Alanları

Size Kapalı Alan Davet Salonu İmkanıyla Hizmet Veriyoruz. Bursa Akgün Düğün Salonu Olarak 750 Kişiye Kadar Geniş Kitlede Misafir Ağırlama Kapasitesi Sunuyoruz. Tek Salonumuz Bulunan Mekanımızda En İyisi İçin Daima Çalışıyoruz. Kına Ve Bekarlığa Veda, Nişan, Düğün, Söz Gibi Birçok Organizasyonlarınız İçin İsteğinize Göre Yemekli Ya Da Yemeksiz Olarak Ev Sahipliği Yapıyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Düğün Salonumuzda Organizasyonların Vazgeçilmezi Ve Zarafetin Temsili Olan Beyazı Ana Renk Seçiyoruz. Sizin İsteğiniz Doğrultusunda Renk Değiştirebilme İmkanımız Bulunuyor. Yuvarlak 6 Kişilik Masalarımıza Beyaz Masa Örtüsü Seriyoruz. Altın Sarı Runner Kullandığımız Masalara Uyumlu Olması İçin Sandalyeleri Altın Sarısı Renkteki Tüllerle Süslüyoruz. Dans Pistimizin Zemininde Siyah Kullanarak Asil Bir Görüntü Veriyoruz.

Lakin Siz Altın Sarısı Tercih Etmezseniz Masa Ve Sandalyeler İçin Mor Renk Seçeneğimiz De Bulunuyor. Böylelikle Salona Romantik Bir Esinti Katıyoruz. Son Zamanların Modasını Takip Ederek Gelin Ve Damat Masasının Arka Planına Genellikle Beyaz Renkte Çiçeklerden Oluşan Yarım Ay Şeklinde Bir Gelin Tagı Hazırlıyoruz. Böylece Fotoğraflar İçin Şık Bir Dekor Oluşturuyoruz.

Hizmetler

Ulaşımın Kolay Olduğunu Söylüyoruz Ama Özel Araçla İntikal Edecek Misafirleriniz İçin 100 Araçlık Kapasitesi Bulunan Otoparkımız Valeyle Birlikte Hizmet Veriyor. Salonumuzda Bulunan Fotoğraf Ve Video Ekibimiz Hiçbir Anınızı Kaçırmayarak Yanınızda Hep Bulunuyor. Ayrıca Profesyonel Anlamda Işık, Ses Ve Sahne Hizmetlerimizi En İyi Şekilde Hazırlıyoruz. Biz Organizasyon Olarak Sizin Yanınızdayız Lakin Siz Başka Bir Organizasyon Firmasıyla Çalışmak İsterseniz Kabul Ediyoruz.

Kapanış

Şehir Merkezinde Şık Bir Salon İçin Akgün Düğün Salonu Sizinle. Hem Yüksek Tavanlı Salonumuzla Hem De Geniş Kapasite İmkanımızla Aradığınız Adres Biz Oluyoruz. Biz Çayı Demledik, Yanına Bursa`nın Meşhur Kestane Şekerini Koyduk Ve Sizin Bizi Ziyaret Etmenizi Bekliyoruz Ve Kestane Şekerlerimizi Düğününüzde İkramlık Olarak Kullanıyoruz. Bursa Yıldırım Akgün Düğün Salonu Nerede Diye Düşünüyorsanız Adresi Sayfaya Bırakıyoruz Ve Telefonlarınızı Bekliyoruz.

İletişim
Akgün Düğün Salonu
Akgün Düğün Salonu