Altın Davet

Bursa / Nilüfer

750-1.000

Kapasite

Kapasite

Kapasite

750-1.000

Otopark Araç Kapasitesi

250-500

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

30.000-40.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100-200 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

20.000-30.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100-200 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Manzara

Doğa Manzaralı

Panaromik Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Balkon

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Teras

Yüksek Tavan

Hizmet

Aynı Anda Birden Fazla Düğün

Engelli Girişi

Fotoğrafçı Getirme

Işık

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Altın Davet Bursa`da Şıklığı Ve Özgünlüğüyle Dikkat Çeken Bir Düğün Salonu Olmayı Başarıyor. Çiftlerimizin En Mutlu Günlerini Kusursuzluğa Taşımalarını Sağlayan Zengin Bir Hizmet Yelpazesiyle Faaliyet Gösteriyoruz. Ferah Mimarimiz, Sarayların Şıklığından Esinlenerek Oluşturulan Dekorasyonumuz Ve Profesyonelliğiyle Takdir Toplayan Ekibimiz Bir Araya Gelerek Altın Davet`i Mükemmel Bir Düğün Mekanı Haline Getiriyor.

Davet Alanları

Düğününü İç Mekan Konseptiyle Gerçekleştirmek İsteyen Çiftlerimiz İçin 2 Adet Kapalı Salonla Hizmet Veriyoruz. Salonlarımız Yüksek Tavanlı Ve Kolonsuz Mimarileriyle, Gelişmiş İklimlendirme Sistemleriyle Ve Doğal Işık Almalarıyla Dikkat Çekiyor.

●Gümüş Salon, 750 İla 1.000 Kişilik Konuk Ağırlama Kapasitesiyle Faaliyet Gösteriyor. Salonumuzun Terasından Panoramik Şehir Ve Doğa Manzaraları İzlenebiliyor.
●Gold Salon Da Tıpkı Gümüş Salon Gibi Kendine Özel Terasıyla Hizmet Veriyor. Bu Salonumuzda 500 İla 750 Kişiyi Aynı Anda Ağırlayabiliyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Altın Davet Düğün Salonu Bursa`nın Koyu Renk Ağırlıklı Dekorasyona Sahip Mekanları Arasında Yer Alıyor. Yuvarlak Masalarımızı Kahverengi Ve Bej Tonlarındaki İşlemeli Masa Örtülerimizle Örtüyoruz. Kahverengi Abeltrade Sandalyelerimiz Masaları Çevreliyor. Gümüş Rengi, Kristal Taşlı Lale Şamdanlarımızla Ve Altın Rengi Suplalarımızla Masa Düzenlemesi Yapıyoruz. Avangart Tarzdaki Beyaz Nikah Masamıza Altın Rengi Oymalı Ve Bej Minder Detaylı Nikah Sandalyelerimiz Eşlik Ediyor. Nikah Masamızın Arka Planında Bordo Duvar Ve Kahverengi-Bej Perdeler Yer Alıyor.

Hizmetler

Altın Davet Çiftlerine Sunduğumuz Gelişmiş İmkanlar Arasında Son Teknoloji Donanım Kullanarak Oluşturduğumuz Işık, Ses Ve Sahne İmkanları Başı Çekiyor. Böylece Müzik Ve Dans Dolu, Eğlenceli Düğünlerin Kapılarını Aralıyoruz. Yemekli Bir Düğün Gerçekleştirmek İstediğiniz Takdirde Damak Zevkinize En Uygun Lezzetlerden Oluşan Zengin İkram Menüleri Hazırlıyoruz. Mekanımızda Ayrıca Otopark Ve Vale Hizmeti De Mevcut. Çiftlerimiz Dilerse Kendi Anlaştıkları Bir Organizasyon Firmasıyla Çalışabilir Ve Kendi Seçtikleri Bir Fotoğrafçıyı Mekanımıza Davet Edebilir.

Kapanış

Altın Davet, Tüm Misafirlerinizin Kolayca Ulaşım Sağlayabileceği Merkezi Konumuyla Ve Geniş Katılımlı Düğünleri Mümkün Kılan Büyüklüğüyle Öne Çıkıyor. Düğün Ve Davet Sektöründeki Deneyimini Hizmetinize Sunan Ekibimiz, Rüyalarınızı Süsleyen O Düğünü Gerçekleştirmede Size Yardımcı Oluyor. Siz De Altın Davet`in Ayrıcalıklı Çiftlerinden Biri Olmak İstediğinize Karar Verdiyseniz Hemen Aşağıdaki İletişim Bilgilerimiz Aracılığıyla Bize Ulaşarak Erkenden Yerinizi Ayırtabilirsiniz. Dilerseniz Yandaki Formumuzu Doldurup Bize Göndererek De Altın Davet Nilüfer/Bursa Düğün Fiyatlarımızı Öğrenmeniz Mümkün.

İletişim
Mert Altın
Gamze Yumuşak
Berk Savaş
Efrayim Altın