Altınpark Kafe Düğün Salonu

Teklif

Altınpark Kafe Düğün Salonu

Bursa / Osmangazi

400-500

Kapasite

Kapasite

Kapasite

400-500

Otopark Araç Kapasitesi

1.000`den fazla

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

20.000-30.000 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

10.000-20.000 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Manzara

Bahçe Manzaralı

Doğa Manzaralı

Kır Manzaralı

Orman Manzaralı

Park Manzaralı

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Çim Alan

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

Engelli Girişi

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Bursa Osmangazi`de Düğünlerinize Ev Sahipliği Yapacak Bir Düğün Salonu Arıyorsanız Sizi Altınpark Kafe Düğün Salonu`na Bekliyoruz!

Uzun Zamandan Beri Mutlu Günlerinize Ev Sahipliği Yaptığımız Mekânımızda Tatlı Telaşınıza Ortak Olmak Bizi Sevindiriyor. Düğününüzden Önce Uzun Zaman Boyunca Doğru Düğün Salonunu Bulabilmek Adına Uzun Süreden Beri Araştırma Yaptığınızı Tahmin Edebiliyoruz. Artık Bu Araştırma Sürecine Bir Son Vermek İstiyorsanız Bursa Düğün Salonları Arasında En Beğenilenlerden Biri Olan Altınpark Kafe Düğün Salonu`nda Unutulmaz Bir Gece Sizi Bekliyor! Güler Yüzlü Ve Profesyonel Ekibimiz Gece Boyunca İhtiyaç Duyduğunuz Her Anda Yanınızda Olarak Sadece Eğlenmeye Odaklanmanıza Yardımcı Oluyor.

200 İla 300 Davetliyi Ağırlama Kapasitesine Sahip Olduğumuz Mekânımızda Bu Kapasite Dahilinde Gecenize Katılacak Misafirleriniz İçin Özel Oturma Düzenleri Kurabiliriz. Düğününüz Öncesinde Organizasyon Sorumlumuz İle Görüşmelere Katılarak Hayal Ettiğiniz Ortamı Aktarabilirsiniz. Mekânımızda Bugüne Kadar Pek Çok Farklı Konseptte Düğünü Hayata Geçirdik. Bu Tecrübelere Dayanarak İstediğiniz Ortamı Yaratma Konusunda Kendimize Güveniyoruz. Masa Ve Sandalyelerimizde İstediğiniz Atmosferi Oluşturmaya Katkı Sağlayacak Renk Ve Desenlerde Masa Örtüleri Ve Sandalye Giydirmeleri Kullanıyoruz. Bu Sayede Salonumuzda Görsel Bir Bütünlük Yakalamış Oluyoruz. Sahip Olduğumuz Gelişmiş Işık Ve Ses Sistemleri Sayesinde Gece Boyunca Eğlence Hız Kesmeden Devam Ediyor. Düğününüzü Yemekli Olarak Düzenlemek İstiyorsanız Menü Tadımlarına Katılabilirsiniz. Katılacağınız Menü Tadımlarında Geleneksel Anadolu Lezzetleri Arasından Damak Zevkinize En Uygun Olanları Seçebilirsiniz. Seçtiğiniz Yemekler Usta Aşçılarımız Tarafından Özenle Hazırlanıyor Ve Profesyonel Ekibimizce Misafirlerinize Servis Ediliyor.

Hayatınızın En Önemli Günlerinden Birinde Unutulmaz Bir Düğün Hayata Geçirmek İçin Altınpark Kafe Düğün Salonu`nu Tercih Ediyorsanız Ve Bursa Düğün Salonları Fiyatları İçinde En Uygun Olanları Öğrenmek İstiyorsanız Yapmanız Gereken Sayfanın Üst Kısmındaki İletişim Formunu Doldurarak ‘`Ücretsiz Teklif Al`` Butonuna Tıklamak!

İletişim