Atabey Düğün Salonları

Filter

Atabey Düğün Salonları

Bursa / Osmangazi

500-750

Kapasite

Kapasite

Kapasite

500-750

Otopark Araç Kapasitesi

100-150

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

30.000-40.000 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

20.000-30.000 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

22:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Bahçe Manzaralı

Dağ Manzaralı

Orman Manzaralı

Panaromik Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Cam Tavan

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

Aynı Anda Birden Fazla Düğün

Engelli Girişi

Işık

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`ya Yakışır Şekilde İhtişamlı Bir Dekorasyona Sahip Olan Atabey Düğün Salonları`nda Siz De Hayatınızın En Özel “Evet!” Yanıtını Verebilirsiniz.

Yıllardır Organizasyon Sektöründe Başarılı Bir Şekilde Faaliyet Gösteriyoruz. Edinmiş Olduğumuz Tecrübeler Doğrultusunda İsteklerinizi İyi Analiz Ediyor Ve Pratik Çözümlerimizle Karşınıza Çıkıyoruz. Daima Müşteri Memnuniyeti Odaklı Yaklaşımımızla Her Şeyin Sorunsuz Olacağı Bir Hizmet Sunuyoruz.

Düğününüz Öncesi Sizi Salonumuzda Ağırlayarak Hem İlk Tanışmamızı Gerçekleştiriyoruz Hem De Bizden Ne Tür Beklentileriniz Olduğunu Öğreniyoruz. Sizden Önce Bizi Tercih Eden Çiftlerimize Nasıl İmkanlar Sunduğumuz Konusunda Size De Bilgi Veriyoruz. Mekanımız İçerisinde Geniş Bir Dans Pistine Sahibiz. Mermer Pistin Etrafına Beyaz Rengin Ağırlıklı Olarak Kullanıldığı Masa Ve Sandalyeleri Konumlandırıyoruz. Zevkiniz Doğrultusunda Masaları Farklı Renk Kumaşlar Giydirdiğimiz Mekanımız İçerisinde Genellikle Altın Sarısı, Mavi Ve Beyaz Renklerini Kullanıyoruz. Şamdanlar, Çiçek Aranjmanları Ve Şık Yemek Takımlarıyla Süslediğimiz Masa Üstleriyle Etkileyici Bir Atmosfer Oluşturmayı Hedefliyoruz. Nikah Masanızı İse Dans Pistinin Bulunduğu Alanda Yerden Yüksek Olacak Şekilde Ayarladığımız Bir Platform Üzerinde Kuruyoruz. Beyaz Renk Masanızı Çiçeklerle Süslüyoruz. Dilerseniz Anlaşmış Olduğunuz Bir Organizasyon Firması Getirerek De Salonumuz İçerisinde Hizmet Alarak Kendi Konseptinizi Oluşturabilirsiniz.

Işık, Ses Ve Sahne Hizmetlerimizin Kurulumlarını Yaparak Kusursuz Bir Hizmet Almanızı Sağlıyoruz. Başarılı Müzisyenlerden Oluşan Orkestramız Önderliğinde Sevdiklerinizde Bol Bol Dans Edip Eğlenebileceğiniz Saatler Yaşatıyoruz. Yemekli Davetleriniz İçin Usta Aşçılar Tarafından Hazırlanan Yemeklerimizi Özenli Sunumlarla Tabaklarınıza Getiriyoruz. Vale Ve Otopark Hizmeti De Sunarak Hem Sizin Hem De Konuklarının Rahatını Düşünüyoruz.

Siz De Bursa Düğün Salonları Arasında Yer Aldığımız Atabey Düğün Salonu`nun Kıymetli Çiftlerinden Biri Olmak İsterseniz Sayfa Üzerinde Yer Alan İletişim Kanallarıyla Kolayca Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz. Sizinle Tanışmak İçin Sabırsızlanıyoruz.

İletişim
Atabey Düğün Salonları
Atabey Düğün Salonları