Bademli Düğün Davet

Bursa / Nilüfer

750-1.000

Kapasite

Kapasite

Kapasite

750-1.000

Otopark Araç Kapasitesi

75-100

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

40.000-50.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100 TL`den az

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

30.000-40.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Bahçe Manzaralı

Dağ Manzaralı

Doğa Manzaralı

Panaromik Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Balkon

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Teras

Yüksek Tavan

Hizmet

Engelli Girişi

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

2017 Yılında Dinamik Bir Giriş Yaptığımız Davet Sektöründe Enerjimizi Asla Kaybetmeden Düğünlere Ev Sahipliği Yapmaya Devam Ediyoruz. Bademli Düğün Davet Bursa Genelinde Her Geçen Gün Daha Da Bilinir Hale Gelerek Rüştünü İspatladı. Nilüfer, Gedik Plaza`daki Salonumuz Merkezi Bir Konumda. Önemli Gün Ve Gecelerinizi Profesyonel Kadromuzla Daha Da Özel Kılıyoruz. Her Davetimizde Özen Ve Titizle Çalışıyor Ve Memnuniyetinizi Önemsiyoruz.

Davet Alanları

Misafirlerimizi Dört Mevsim Ağırlayabileceğimiz Açık Ve Kapalı Alanlarımız Bulunuyor. Kolonsuz Ve Oldukça Geniş Olan Salonumuzda 750 Kişiye Kadar Misafir Ağırlayabiliyoruz. Terasımız Da Düğünler İçin Tercih Edilebilir. Açık Alanımızın Kapasitesi İse 400 İla 500 Civarında. Salonumuzun Geniş Bir Dans Pisti Var. Profesyonel Teknik Ses Ve Işık Sistemleri Sayesinde Kaliteli Bir Sahne Performansı Sunuyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Bademli Düğün Davet Salonu`nda 10 Kişilik Yuvarlak Masalar, Tiffany Ve Napolyon Sandalyelerle Davetli Sayınıza Göre Bir Oturma Düzeni Oluşturuyoruz. Farklı Renkte Tül, Kumaş Ve Çiçeklerle Masa Ve Sandalye Giydirme Alternatiflerimiz Arasından Seçim Yapabilirsiniz. Seçimlerinize Sade Bir Ambiyans Yaratmak İçin Beyaz Sandalyeler, Şık Gri Masa Örtüleri, Zarif Şamdanlar Kullandık. Aydınlatmalarımız İse Bu Dekorasyonla Son Derece Uyumlu Ve Şık.

Hizmetler

Çok Uygun Fiyatlarla Sunduğumuz Düğün Paketlerimizde Çiftlerimizin Tüm İhtiyaçlarına Yer Verdik. Yemek Servisimiz Ve Leziz İkramlarımız, Işık, Ses Ve Sahne Hizmetleriyle Renkli Canlı Müziğimiz Ve Size Özel Organizasyon Ekibimiz Bu Hizmetlerin Bir Parçası. 100 Araç Kapasiteli Otoparkımızda Ayrıca Vale Hizmetimiz De Bulunuyor. Düğün Eğlencesini Geç Saatlere Taşımak İsteyen Çiftlerimizi After Party Alanımıza Alıyoruz.

Kapanış

Misafirlerinizi Şık Bir Düğün Salonunda Dört Dörtlük Bir Hizmetle Ağırlamak İstiyorsanız, Hemen Düğün Tarihinizi Belirleyin Ve Siz De Bademli Düğün Salonu`nun Şanslı Çiftlerinden Biri Olun! Eğlencenin Doyasıya Yaşandığını Düğünler Bizden Sorulur. Düğün Paketlerimiz Ve Hizmetlerimizle İlgili Bilgi Almak Ve En Özel Anlarınız İçin Bizi Arayın. İletişim Bilgilerimizden Bize Ulaşabilir Veya Ücretsiz Bilgi Formumuzu Doldurarak İrtibata Geçebilirsiniz.

İletişim
Bademli Düğün Davet
Hasan Duvak
Mesut Yavaş
Merve Yavaş
Bademli Düğün Davet