Bahar Düğün Salonu

Bursa / Yıldırım

500-750

Kapasite

Kapasite

Kapasite

500-750

Otopark Araç Kapasitesi

250-500

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

20.000-30.000 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

10.000-20.000 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Diyabet

Vejetaryen

Manzara

Bahçe Manzaralı

Mekan Özellikleri

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

Catering Firması Getirme

Engelli Girişi

Fotoğrafçı Getirme

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Yıllardır Edinmiş Olduğumuz Tecrübelerimiz Ve İşimizi Severek Yapıyor Oluşumuzla Bahar Düğün Salonu Olarak Bursa`da Özel Günleriniz İçin Hizmet Veriyoruz.

Hayallerinizde Olan Düğünü Sizin İçin Gerçeğe Dönüştürüyoruz. Profesyonel Ve Güler Yüzlü Ekibimizle Sizi Mutlu Etmek İçin Disiplinle Çalışıyoruz. İsteklerinizin Neler Olduğunu Sizden Dinliyor Ve Karakterleri İzi Analiz Ederek Ortaya Beğeneceğiniz Kusursuz Bir Düğün Töreni Çıkarmak İçin Emek Harcıyoruz.

Öncelikle Davetli Sayınıza Göre Masa Düzeninizi Oluşturuyoruz. 750 Kişiye Kadar Misafir Ağırlayabilen Kapasitemizle Konuklarınız İçin Konforlu Bir Davetli Alanı Oluşturuyoruz. Geniş Dans Pistimiz Ve Yüksek Tavanlarımızla Ferah Bir Alana Sahibiz. Biz Bahar Düğün Davet Salonu Olarak Genellikle Beyaz Ve Turuncu Renkte Örtüleri Masa Ve Sandalyeler De Kullanıyoruz. İsteğinize Bağlı Olarak Dekorasyon Konusunda Düzenlemeler Yapabiliyoruz. Çeşitli Aksesuarlar Ve Çiçek Buketleri İle Salon İçi Süslemeyi Yapıyoruz. Salon İçinde Sıklığı Tamamlayacak Her Şeyi Ayarladıktan Sonra Yemek Listenizle İlgileniyoruz. Düğün Öncesi Usta Aşçılarımızın Hazırladığı Yiyecekleri Tadabilirsiniz. Menu İçeriğinde Değişiklik Yapmak İsterseniz Bize Önceden İletebilirsiniz. Şamdanlarla Süslediğimiz Salonun İçerisini Spot Işıklarıyla Aydınlatıyoruz. Âşık Olduğunuz Kişiyle Birlikte Bir Hayata Evet Dedikten Hemen Sonra Sevdiklerinizin Karşısında Yapacağınız İlk Dansın Eşsiz Bir Gösteriye Dönüşmesini İstersiniz Değil Mi? Tam Bu Noktada Devreye Başarılı Müzisyenlerimizi Söküyoruz. Son Teknoloji Ekipmanlarımızla Özel Repertuvarınızı Ya Da İstek Parçanızı Hoş Ritimlerle Ustalıkla Çalarak Eşsiz Bir Anı Size Armağan Ediyoruz.

Düğün Organizasyonu Dışında Kına, Nişan, Söz, Balo Ve Davet Gibi Etkinliklerle De Size Kapılarımızı Açabiliyoruz. Bahar Düğün Salonu Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak, Paket İçeriklerini Öğrenmek Ve Fiyat Tekliflerini Değerlendirmek İçin Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan Salon İletişim Bilgileri İle İrtibat Sağlayabilirsiniz. Bize Ulaşmanın Bir Başka Yolu İse Yine Sayfanın Üstünde Bulunan Formun Eksiksiz Bir Şekilde Doldurularak “Ücretsiz Teklif Al” Butonuna Tıklanması İle Oluyor.

İletişim