Ballo Davet

Bursa / Nilüfer

500-750

Kapasite

Kapasite

Kapasite

500-750

Otopark Araç Kapasitesi

250-500

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

40.000-50.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

200-350 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

30.000-40.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

200-350 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Bahçe Manzaralı

Park Manzaralı

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Teras

Yüksek Tavan

Hizmet

Aynı Anda Birden Fazla Düğün

Engelli Girişi

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Ballo Davet Bursa`nın Modern Salonunda Özel Günleriniz Daha Anlamlı Hale Gelecek! Geleneksel Ve Çağdaş Düğünlere Ev Sahipliği Yapan Ferah Mekanımızda, Mutluluğunuzu Kusursuz Bir Organizasyon İle Taçlandırabilirsiniz. Ballo Davet Salonu Olarak Değerli Günlerinizin Her Dakikasını Güzel Geçirmeniz İçin Profesyonel Bir Kadro Ve Güler Yüzlerle Çalışıyoruz. Şehir Merkezinde Bulunmamız Nedeniyle De Siz Ve Davetlilerinize Kolay Ulaşım İmkanı Sunuyoruz. Rüya Gibi Bir Geceye Bizimle Adım Atmak İster Misiniz? Öyleyse Hemen Kendimizden Bahsedelim!

Davet Alanları

Davetli Sayısına Uygun Olarak Ayarladığımız Oturma Düzeniyle Konforlu Bir Eğlence Vadederken, Kolonsuz Salon Ve Yüksek Tavan İle Ferah Bir Ortam Sağlıyoruz. Burada 500 İla 750 Davetlinizi Ağırlayabildiğimiz Bir Kapasiteye Sahibiz. Böylece Tüm Sevdiklerinizle Birlikte Olabileceğiniz Bir Gece İçin Bizi Gönül Rahatlığıyla Tercih Edebilirsiniz. Rahatlıkla Ve Özgürce Dans Edebilmeniz İçin İse Geniş Bir Dans Pistine De Sahibiz.

Dekorasyon / Süsleme

Altın Sarısı Ve Beyaz Rengin Hakimiyetindeki Modern Tarzda Döşenmiş Salonumuz İçin Söylenebilecek Anahtar Kelimeler; Şık, Lüks Ve İhtişam Oluyor! Salona Girişte Işıklı Beyaz Pleksiler Üzerine Çiçek Aranjmanları Yerleştirerek Gösterişli Bir Giriş Yapmanıza Da İmkan Tanıyoruz. Şamdanlar, Mumlar, Çiçekler Ve Gösterişli Avizeler Gibi Tarzınızı Yansıtan Aksesuar Detaylarıyla Hayallerinizdeki Mekan Görünümüne Kavuşmanızı Sağlıyoruz.

Hizmetler

Kesintisiz Ve Doyasıya Eğlence İçin Son Teknolojiye Sahip Dijital Ses Sistemleri Ve Kaliteli Işık, Sahne Ekipmanlarını Kullanıyoruz. Bu Ekipmanlar Sayesinde De Canlı Müziğin Tadı Bir Başka Oluyor! Yemekli Düğün Davetleriniz İçin İse Bursa Ballo Davet Düğün Salonu Oldukça Kaliteli Bir Yemek Servisi Sunuyor. Dekorasyon Ve Süsleme Konusunda Alanında Uzman Davet Ekibimize Kendinizi Güvenle Bırakabilir Ya Da Başka Bir Organizasyon Firmasından Da Destek Alabilirsiniz.

Kapanış

Bursa Nilüfer Düğün Salonları Arasında Merkezi Konumunda Siz Ve Değerli Misafirlerinize Eşsiz Bir Gece Yaşatmak İçin Uzun Yıllardır Özverili Bir Şekilde Çalışıyoruz. Sayfanın Üzerinde Bulunan İletişim Bilgileri Aracılığıyla Ballo Davet Fiyatları Hakkında Bilgi Alabilir, Aklınızdaki Sorulara Yanıt Bulabilirsiniz. Ya Da Yandaki Formu Eksiksiz Doldurup Davetiniz Hakkındaki Detayları İlettiğiniz Takdirde Ücretsiz Fiyat Teklifimizi De Alabilirsiniz. Bursa`nın En Şık Salonunda Masal Başlıyor! Gelin, Bu Masala Ortak Olalım.

İletişim
Remzi Çalışkan
Melike Akyapak Çalışkan
Selçuk Çalışkan
Hasan Yılmaz