Besob Grup

Bursa / Nilüfer

Kapasite

Kapasite

1.000-2.000

Otopark Araç Kapasitesi

250-500

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

20.000-30.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100 TL`den az

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

20.000-30.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Diyabet

Kosher

Vegan

Vejetaryen

Manzara

Dağ Manzaralı

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Balkon

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Teras

Yüksek Tavan

Hizmet

Aynı Anda Birden Fazla Düğün

Engelli Girişi

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Besob Düğün Salonu Bursa Olarak Kurulduğumuz 2006 Yılından Beri Nilüfer`de Düğünlere Ev Sahipliği Yapıyoruz. Düğün Salonumuzda Açık Ve Kapalı Davet Alanı Seçeneklerimiz Bulunuyor. Özellikle Terasımız Görkemli Gece Manzarasıyla Dikkat Çekiyor. Besob Grup Düğün Salonu Bünyesinde Yemekli Düğün Paketi Alternatifimizi Seçerek Davetlilerinize İkram Servisi Yapabilirsiniz. İkramsız Düğün İsteyen Çiftler İçin Yemeksiz Paketimizi Seçebilirsiniz.

Davet Alanları

Nilüfer Düğün Salonlarından Besob Grup`ta Kapalı Ve Açık Davet Alanlarıyla Çiftlere Seçim Yapma Şansı Sunuyoruz. Mekanımızda Diva Salon Ve Koza Salon Olarak 2 Farklı Kapalı Alan Bulunuyor. Alt Katta Yer Alan Havalandırmalı Diva Salon`da 1200 Kişi Ağırlayabiliyoruz. Koza Salon`daysa 500 Kişilik Düğünler Gerçekleştiriyoruz. En Üst Katta Yer Alan Açık Teras Salon`daysa 1200 Kişilik Kapasitemiz Var.

Dekorasyon / Süsleme

Siyah Ve Beyazın Öne Çıktığı Diva Salon`da Mermer Zemin Ve Kumaş Süslemeleriyle Misafirlerinizi Ağırlıyoruz. Geniş Bir Dans Pisti Bulunan Diva`da Şamdan Süslemeleri De Yer Alıyor. Dans Pistinin Üstünde Kullandığımız Çiçekli Sarkıt Dekorlar Da Salonumuzu Süslüyor. Koza Salon`daysa Lüks Görünümlü Gold Dekorlardan Yararlanıyor Ve Şamdanlarla Salonun Şık Havasını Destekliyoruz. İki Salonumuzda Da Masalarımızı Çiçek Ve Runnerlarla Salon Konseptine Göre Dekore Ediyoruz.

Büyüleyici Bir Gece Ambiyansı Bulunan, Şehir Manzaralı Teras Salon Ferah Atmosferiyle Dikkat Çekiyor. Teras Salon`da Ağırlıklı Olarak Beyaz Kullandık Ve Salonumuza Aydınlık Bir Görünüm Kattık. Davet Alanımızın Işıklandırmalarını Da Spot Lambalar Ve Renkli Led Aydınlatmalarla Tamamladık. Oturma Düzenini Hazırlarken De Yuvarlak Davet Masalarından Ve Giydirilmiş Sandalyelerden Yararlandık. Runner Gibi Detaylarla Da Masalarımızı Süsledik Ve Oturma Planını Tamamladık.

Hizmetler

Besob Düğün Salonu`nda İstediğiniz Menüleri Lüks Otellerde Deneyim Kazanmış Aşçımızla Restoranımızda Hazırlıyor, Yemeklerin Servisini Gerçekleştiriyoruz. Menülerimizi Hazırlarken Gerekli Esnekliği De Sağlayarak Menü İçeriğini Sizinle Beraber Belirliyoruz. Servisten Önce Menüyü Tatma Ve Değişiklik Yapma Hakkınız Da Bulunuyor. Ses Ve Işık Gibi Geniş Kapsamlı Hizmetlerimiz Ve Güler Yüzlü Organizasyon Ekibimizle Sizi Bekliyoruz.

Kapanış

Kolay Ulaşabilir Konumuyla Misafirler Ve Çiftler İçin Avantajlı Olan Besob Grup`ta Profesyonel Kadromuzla Hizmet Veriyoruz. Mekanımızda 3 Farklı Davet Alanıyla Her Zevke Hitap Ediyor, Tecrübeli Mutfak Ekibimizle Lezzetli Menüler Hazırlıyoruz. Besob Bursa Düğün Salonu Fiyatları İçin Sayfada Bulunan Telefon Numaramızdan Bize Ulaşabilirsiniz. Fiyat Teklifi Al Formunu Doldurarak Da Fiyatlarımız Ve Salonumuz Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilirsiniz.

İletişim