Bulut Gold

Bursa / Yıldırım

500-750

Kapasite

Kapasite

Kapasite

500-750

Otopark Araç Kapasitesi

250-500

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

50.000-75.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100 TL`den az

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

40.000-50.000 TL

Genel Özellikler

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Diyabet

Vejetaryen

Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

Aynı Anda Birden Fazla Düğün

Catering Firması Getirme

Engelli Girişi

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Değerli Konuklarınız İle Birlikte Eğlenceli Ve Duygusal Ânları Bir Arada Yaşayacağınız Düğününüzü Düzenlemek İçin Uygun Bir Düğün Salonu Arıyorsanız Bulut Gold`a Davetlisiniz!

Mekânımız Bursa`daki Düğün Salonlarına Bir Alternatif Olarak Özenli Bir Şekilde Yapılmış Tasarımıyla 2019 Yılının Nisan Ayında Açıldı. İlk Günden İtibaren De Yıllar Boyunca Hafızalarda Kalacak Güzellikteki Davetlere Ev Sahipliği Yapmaya Başladı.

Bulut Gold`a Adım Attığınız Ândan İtibaren Kendinizi Özel Hissediyorsunuz. Son Derece Şık Dekore Edilen Mekânımızda Ağırlıklı Olarak Beyaz Ve Altın Renklerini Kullandık, Nezih Bir Ortam Hazırladık.

Binamızda İki Farklı Düğün Salonumuz Bulunuyor. Yani Eşzamanlı Olarak İki Düğün Gerçekleştirebiliyoruz. Salonlarımızda 550-600 Kişiyi Misafir Etme Kapasitesine Sahibiz. Düğününüze Katılacak Tüm Konuklarınızın Rahatça Eğlenebilmesine Uygun Şekilde Masalarımızı Yerleştiriyoruz. Hayallerinizde Canlandırdığınız Atmosferi Yaratabilmek İçin Süslemeleri Biz Yapabiliyoruz Ya Da Dilerseniz Siz De Bir Organizasyon Firması İle Anlaşabiliyorsunuz.

Etkinliğinizdeki En Önemli Eğlence Unsurlarından Biri Olan Müzik Konusunda Esnek Bir Yapıya Sahibiz. Müzisyenimizin Güzel Performansı İle Keyifli Dakikalar Yaşayabileceğiniz Gibi Kendi Seçeceğiniz Orkestrayı Da Salonumuza Getirebiliyorsunuz. Gelişmiş Işıklandırma Sistemlerimizin De Eğlencenize Eğlence Katacağını Belirtelim.

Mutlu Gününüzde Ağırlayacağınız Konuklarınıza Yemek Servis Edilmesini İsterseniz Menü Tadımlarına Katılarak Türk Mutfağının En Leziz Yemekleri Arasından En Beğendiklerinizi Tercih Edebilirsiniz.

Mutlu Bir Geleceğe ‘`Evet`` Diyeceğiniz Töreninizin Hayallerinizdeki Kadar Güzel Olması Bizim İçin De Çok Önemli. Bulut Gold Bursa`da Bu Bilinçle Ve Memnuniyetinizi Esas Alarak, Yıllarca Tecrübeye Sahip Ekibimizle Yoğun Bir Şekilde Çalışıyoruz.

Kısa Sürede Çok Sayıda Düğün Düzenlediğimiz Bulut Gold Düğün Salonu`nda Mutluluğa Adım Atan Çiftlerden Biri Olmak İstiyorsanız Bize Ulaşmak Oldukça Kolay! Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan İletişim Bilgilerimizi Kullanarak Bizimle İrtibat Kurabilir, Fiyat Tekliflerimizi Alabilirsiniz. Tatlı Telaşınıza Ortak Olmak İçin Sizden Haber Bekliyoruz!

İletişim
Bulut Gold
Bulut Gold