Bulvar Park

Bursa / Osmangazi

500-750

Kapasite

Kapasite

Kapasite

500-750

Otopark Araç Kapasitesi

250-500

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

10.000-20.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100-200 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

10.000 TL`den Az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Manzara

Bahçe Manzaralı

Panaromik Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

Catering Firması Getirme

Engelli Girişi

Işık

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Sektörde 15 Senedir Hizmet Vermekte, Çiftlerimizin İstek Ve İhtiyaçlarını Senelerdir Görmekteyiz. Bulvar Park İsmiyle Yeni Faaliyete Geçtiğimiz Salonumuz, Bölgede Kendine Ait Bir Otopark İle Hizmet Veren Tek Salon. Bursa Düğün Salonları Dendiğinde Akla İlk Gelen Yerlerden Birisi Olan Bulvar Park`ta Çiftlerimizin Hak Ettikleri Kaliteli Hizmeti Almaları Konusunda Yardımcı Oluyoruz. Sizinle Birlikte Çalışmayı Çok İsteriz!

Davet Alanları

İşletmemizde 1 Kapalı Alan Ve 1 Bahçe Kısmı İle Hizmet Veriyoruz. Salonumuzda Son Derece Geniş Bir Dans Pisti Mevcut, Böylece Eğlenceye Bütün Sevdiklerinizle Birlikte Katılım Sağlayabiliyorsunuz. Kolonsuz Ve Yüksek Tavanlı Salonumuz, Temiz Hava Sirkülasyonuna Katkıda Bulunarak Havadar Bir Atmosfer Sağlıyor. Üstelik Şehir Ve Bahçe Manzaramız, Salonumuzda Çekeceğiniz Fotoğraflara Apayrı Bir Hava Katıyor.

Dekorasyon / Süsleme

8 Kişilik Yuvarlak Masalar Ve Bu Masaları Çerçeveleyen Tiffany Model Sandalyelerle Hizmet Veriyoruz. Salonumuzu Sadece Beyaz Renk Konsepti Üzerinden Dekore Ederek Uyumlu Bir Atmosfer Yakalıyor, Estetik Bir Ortam Elde Ediyoruz. Profesyonel Ekibimiz Salonumuzun Süslemelerinde De Sadeliği Göz Önünde Bulunduruyor. Şamdan Ve Çiçek Detaylarıyla Şıklığı Koruyoruz. Dilerseniz Düğünden Önce Örnek Masa Hazırlatabilir, Dilediğiniz Değişiklikleri Dile Getirebilirsiniz.

Hizmetler

Zengin İçerikli Bir Düğün Paketiyle Hizmet Veren Bulvar Park Bursa`da Düğününüzde Gönlünüzce Eğlenebilmeniz İçin Bütün Şartlar Sağlanıyor. Ses Ve Işık Sistemlerini Hazır Ediyor, Dilerseniz Canlı Müzik Hizmeti Sunuyoruz. Klimalı Mekanımızda Düğününüzden Önce Hazırlanmanız İçin 1 Gelin Odası Bulunmakta. Çocuklu Misafirlerimizin Rahatlığı İçin 1 Bebek Odası İle Hizmet Vermekteyiz. Ayrıca Geniş Otoparkımız Her Daim Hizmetinizde!

Yiyecek / İçecek

Yemek Servisimiz, Düğün Paketimize Dahil Olan Detaylardan Bir Tanesi. Menülerimizde Ana Yemek Olarak Kırmızı Et Ve Beyaz Et Gibi Seçenekler Sunuyoruz. Çiftimizin Talebine Göre Menü İçeriklerinde Değişiklikler Gerçekleştirebiliyoruz. Kola, Fanta Ve Gazoz Gibi Meşrubatları Masalara Bardaklarla Servis Ediyoruz. Profesyonel Bir Ekiple Çalışıyor, Sunum Konusunda Da İçiniz Rahat Olsun Diye Çabalıyoruz.

Kapanış

Salonumuz, Tek Katlı Mimarisi Sayesinde Asansöre İhtiyaç Bırakmıyor. Üstelik Bahçemiz De Son Derece Ferah Bir Düğün Salonu Olmamıza Katkıda Bulunuyor. Davetinizi Sunmak İçin Bizi Tercih Ederek Sevdiklerinizin Oldukça Kaliteli Bir Hizmetten Yararlandığından Emin Olabilirsiniz. Hemen Şimdi Ekibimize Ulaşarak Bursa Düğün Salonu Fiyatları Konusunda Bilgi Edinebilir, Erken Rezervasyonda Sağladığımız Ödeme Kolaylıklarını Öğrenebilirsiniz.

İletişim
Bulvar Park
Bulvar Park