Buse Düğün Salonu

Bursa / Yıldırım

500-750

Kapasite

Kapasite

Kapasite

500-750

Otopark Araç Kapasitesi

50`den az

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

10.000-20.000 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

10.000 TL`den Az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Doğum Günü

Kına

Nişan

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Doğum Günü

Kına

Nişan

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Balkon

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

Catering Firması Getirme

Engelli Girişi

Fotoğrafçı Getirme

Işık

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Hayatınızı Sevdiğiniz Kişi İle Birleştireceğiniz Ve Ortak Bir Geleceğe Adım Atacağınız Düğününüzü Düzenleyeceğiniz Bir Düğün Salonu Arıyorsanız Sizi Buse Düğün Salonu`na Bekliyoruz!

Düğününüzün Kusursuz Olmasını Ve Her Şeyin Planladığınız Gibi Gittiği Hoş Bir Davet Hayata Geçirmek İstediğinizi Tahmin Edebiliyoruz. Bu Hayallerinize Ulaşabilmeniz İçin Buse Düğün Salonu Bursa`da En Güzel Davetleri Hayata Geçiriyoruz! Yıllardan Beri Mutlu Çiftlerin Tatlı Telaşlarına Ortak Olduğumuz Mekânımızda Düğün, Kına Gecesi, Söz Ve Nişan Gibi Organizasyonlara Ev Sahipliği Yapıyoruz. Bugüne Kadar Düzenlediğimiz Tüm Bu Davetlerde Konuklarınız İle Birlikte Doyasıya Eğlenebilmeniz İçin Güler Yüzlü Ve Profesyonel Ekibimiz İle Birlikte Tüm İstek Ve İhtiyaçlarınızı Karşılıyoruz. Bursa Yıldırım Buse Düğün Salonu Nerede Diye Düşünüyorsanız Salonumuz Bursa`nın En Kolay Ulaşım Sağlanabilen Konumlarından Birinde Yer Alıyor. Bu Sayede Konuklarınız Düğününüze Gayet Rahat Bir Şekilde Gelebiliyor. Misafirlerinizin Araçlarını Bırakmaları İçin Otoparkımız Da Mevcut.

500 İla 750 Davetliyi Ağırlama Kapasitesine Sahip Olduğumuz Mekânımızda Davetinize Katılacak Konuklarınızın Sayısına Göre Özel Oturma Düzenleri Kurabiliyoruz. Bu Masa Düzenleri Sayesinde Ailesi İle Birlikte Düğününüze Katılan Konuklarınız İçin Özel Aile Masaları Daha Kalabalık Gruplar İçin De Bir Arada Eğlenmelerine Olanak Sağlayan Masa Düzenleri Hazırlayabiliyoruz. Mekânımızın Tasarımı Aşamasında Şık Ve Sade Bir Görünüm Elde Etmeyi Amaçladık. Salonumuzda Beyaz Ve Altın Rengini Ağırlıklı Olarak Kullandık. Ayrıca Sahip Olduğumuz Gelişmiş Işık, Ses Ve Sahne Sistemleri Sayesinde Eğlence Asla Hız Kesmiyor. Anlaşmalı Olduğumuz Fotoğrafçılar İle Düğününüzde Yaşanan En Eğlenceli Ve Duygusal Anları Da Kayıt Altına Alabiliriz.

Hayatınızın En Özel Günlerinden Birinde Düzenleyeceğiniz Düğününüzü Buse Düğün Salonu`nda Hayata Geçirmek İstiyorsanız Bizimle İrtibata Geçmek Oldukça Kolay. Sayfanın Sağ Üst Köşesinde Yer Alan İletişim Formunu Eksiksiz Olarak Doldurarak ‘`Ücretsiz Teklif Al`` Butonu Aracılığıyla Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Nigar İran
Erhan İnan