Çalışkan Teras Balo Salonu

Filter

Çalışkan Teras Balo Salonu

Bursa / Osmangazi

750-1.000

Kapasite

Kapasite

Kapasite

750-1.000

Otopark Araç Kapasitesi

500-750

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

30.000-40.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

200-350 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

30.000-40.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

200-350 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

22:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Dağ Manzaralı

Doğa Manzaralı

Panaromik Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Balkon

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Teras

Yüksek Tavan

Hizmet

Aynı Anda Birden Fazla Düğün

Engelli Girişi

Işık

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Çalışkan Teras Balo Düğün Salonu Bursa`da Uzun Yıllardır Mutlu Çiftleri Ağırlayan Düğün Mekanları Arasında Faaliyet Gösteriyor. Misafir Memnuniyetine Her Şeyden Çok Önem Veriyor, Bu Sayede Bolca Beğeni Ve Takdir Toplayan Bir Düğün Salonu Haline Geliyoruz. Profesyonel Hizmetlerimizi Klasik Şıklığa Göre Dizayn Edilen, Merkezi Bir Konumda Yer Alan Geniş Misafir Kapasiteli Salonumuzda Size Sunuyoruz.

Davet Alanları

Çalışkan Teras Balo Salonu, Düğününü Kapalı Bir Mekanda Gerçekleştirmek İsteyen Çiftlerin Gözde Tercihi Niteliği Taşıyor. Bunun Yanında Terasımızda Açık Alanımız Da Mevcut. Tesisimizde Geniş Katılımlı Düğün Ve Davetleriniz İçin Gereken Kapasiteye Sahibiz. 750 İla 1.000 Misafirin Aynı Anda Rahatlıkla Ağırlanabildiği Salonumuz, Gelişmiş İklimlendirme Ve Havalandırma Cihazları İle Donatılıyor. Dans Pistimizi Geniş Tutarak İsteyen Herkesin Dansa Ve Eğlenceye Katılabilmesini Sağlıyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Bursa Çalışkan Balo Düğün Salonu, Klasik Dekorasyon Stiliyle Şıklığın Merkezi Haline Geliyor. Misafirlerimizi Beyaz Örtülü Yuvarlak Masalarımızla Ve Beyaz Tiffany Sandalyelerimizle Ağırlıyoruz. Sandalyelerimize Mor Tüller Bağlıyoruz. Masa Dekorasyonu İçin Altın Rengi Çok Kollu Lale Şamdanlardan Ve Altın Rengi Çerçeveli Ayna Suplalardan Yararlanıyoruz. Üzerine Buketler Yerleştirilmiş Altın Rengi Kaideler Gelin Yolunu Çevreliyor. Şamdanlarımızla Uyum Sağlayan Lale Biçimli Çok Kollu Avizelerimiz, Salonumuza Saray Şıklığını Getiriyor.

Hizmetler

Hizmet Paketlerimizi Hazırlarken Düğününü Çalışkan Teras Balo Salonu`nda Yapmak İsteyen Çiftlerimizin Ortaya Çıkabilecek Tüm İhtiyaçlarını Göz Önünde Bulundurduk. Öncelikle Salonumuzun Son Teknoloji Kullanılarak Oluşturulan Işık, Ses Ve Sahne Altyapılarına Sahip Olduğunu Söylemek İsteriz. Ayrıca Volkan Gösterisi Gibi İmkanlara Da Sahibiz. Bu Sayede Özel Anlarınızın Göz Kamaştırıcı Bir Atmosferde Gerçekleşmesini Sağlıyoruz. Düğün Çiftlerimizin Fotoğraf Çekimleri İçin Deneyimli Kamera Ekibimiz Görev Alıyor. Mekanımızda İsterseniz Yemekli Düğünler Gerçekleştirmeniz De Mümkün. Menülerimizde İstediğiniz Değişiklikleri Yaparak Damak Tadınıza Uygun İkramlar Hazırlıyoruz.

Kapanış

Çalışkan Teras Balo Salonu, Düğün Şıklığınızı Tamamlayan Işıl Işıl Bir Mekan. Deneyimli Ve Çözüm Odaklı Kadromuz, Tüm İsteklerinizi Yerine Getirmeye Ve Her Türlü İhtiyacınızı Anında Karşılamaya Odaklanıyor. Yeni Çiftlerimizi Heyecanla Bekliyoruz. Bizimle İrtibata Geçmek İsterseniz Hemen Sayfanın Alt Kısmına Göz Atarak Çalışkan Balo Ve Düğün Salonu Bursa Adres Ve İletişim Bilgilerini Bulabilirsiniz. Fiyat Teklifi Almak İçin De Yandaki Formdan Yararlanabilirsiniz.

İletişim
Çalışkan Teras Balo Salonu
Remzi Çalışkan
Melike Akyapak Çalışkan
Selçuk Çalışkan
Çalışkan Teras Balo Salonu