Damla Düğün Salonları

Teklif

Damla Düğün Salonları

Bursa / Osmangazi

750-1.000

Kapasite

Kapasite

Kapasite

750-1.000

Otopark Araç Kapasitesi

250-500

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

10.000-20.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

350-500 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

10.000-20.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

200-350 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Dağ Manzaralı

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Balkon

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Teras

Yüksek Tavan

Hizmet

Catering Firması Getirme

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Düğününüzü Bursa, Osmangazi`de Gerçekleştirmek İsterseniz Size Damla Düğün Salonları`nı Önerebiliriz. Damla Düğün Salonu Bursa Kapalı Davet Alanıyla En Geniş Düğünlere Bile Rahatlıkla Ev Sahipliği Yapabiliyor. Şehir Ve Dağ Manzaralı Düğün Salonumuzda Misafirlerinizin Ve Sizin Konforunuzu Düşünüyor, Otopark Alanı Gibi Çeşitli İmkanlar Sunuyoruz. Mekanımızda Dilerseniz Yemekli Düğün Paketini, Dilerseniz De Yemeksiz Düğün Paketini Tercih Edebilirsiniz.

Davet Alanları

Osmangazi Düğün Salonlarından Damla Düğün`de 1 Adet Kapalı Davet Alanı Yer Alıyor. Davet Alanımızda 800 Kişiye Kadar Aynı Anda Hizmet Verebiliyoruz. Kapalı Salonumuzda Misafirlerinizin Sigara İçmek Ve Hava Almak İçin Kullanabileceği Bir Balkon Da Bulunuyor. Aynı Zamanda Salonumuzun Yüksek Tavanlı Oluşu Da Dikkat Çekiyor. Mekanımızın Kolonsuz Yapısı Da Çifte Daha Geniş Kullanım Alanı Sunuyor.

Dekorasyon / Süsleme

Davet Alanımızın Dekorasyonunda Düğün Günlerine Uygun Olan Beyazla Beraber Altın Rengi Öne Çıkıyor. Altın Rengi Sayesinde Lüks Bir Görünüme Kavuşan Salonumuzu Taşlı, Şık Avizeler Aydınlatıyor. Salonumuzun Merkezinde Siyah Mermer Zeminli Bir Dans Pisti Bulunuyor. Dans Pistinin Yanındaysa Dj Sahnemiz Yer Alıyor. Sahnenin Hemen Sağına Da Beyaz Renkli Nikah Masanızı Yerleştiriyor Ve Çiçek Buketleriyle Dekore Ediyoruz.

Mekanımızın Çeşitli Noktalarını Ayna Detayları Süslüyor. Böylece Salonumuzda Havadar Bir Görünüm Elde Ediyor Ve Mekanımızın Dekorasyonunu Zenginleştiriyoruz. Oturma Düzenini Hazırlarken 8 İla 10 Kişilik Yuvarlak Masalar Ve Beyaz Napolyon Sandalyeler Kullanıyoruz. Masalarımızı Siyah Örtüler Ve Dore Renkli Şamdanlarla Süslüyoruz. Menülerimizi Şık Sunumlarla Servis Etmek İçin De Dore Suplalardan Yardım Alıyoruz.

Hizmetler

Yemekli Düğün Paketini Tercih Eden Çiftler İçin Menüyü Tatma Ve Menüde Değişiklik Yapma Özgürlüğü Sunuyoruz. Mekanımızda Işık Ve Ses Hizmeti De Veriyoruz. Buna Ek Olarak Canlı Müzik Veya Dj Performansı İçin Sahnemizi De Hazırlıyoruz. Salonumuzda Organizasyon Sorumlusu Da Bulunuyor. İsteyen Çiftler Başka Bir Organizasyon Firmasıyla Da Anlaşabilirler. Özel Araçlarıyla Gelen Konuklarınız Vale Hizmeti De Verilen Otoparkımızdan Yararlanabilirler.

Kapanış

Damla Düğün Salonları`nda Yemek Servisi Neredeyse Gece Yarısına Kadar Devam Ediyor. Bununla Beraber Müzik Yayını Da Geç Saatlere Dek Sürüyor. Mekanımızda Düğünlerin Yanında Nişan, Kına Ve Doğum Günü Organizasyonları Da Düzenleyebiliyoruz. Bursa Damla Düğün Salonu Fiyatları Hakkında Bilgi Edinmek İçin Telefon Numaramızı Çevirebilir Veya ‘Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!` Formunu Doldurabilirsiniz.

İletişim