Doğa Davet

Bursa / Osmangazi

500-750

Kapasite

Kapasite

Kapasite

500-750

Otopark Araç Kapasitesi

100-150

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

40.000-50.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100-200 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

30.000-40.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100-200 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Doğa Manzaralı

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Açılır Kapanır Tavan

Balkon

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Teras

Yüksek Tavan

Hizmet

Aynı Anda Birden Fazla Düğün

Engelli Girişi

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`nın En Güzel Ve Dikkat Çeken Davet Mekanlarından Biri Olan Salonumuzda Unutulmaz Bir Düğün Yaşatmak İçin Sizi Doğa Davet`e Bekliyoruz! Kuruluşumuz Bünyesindeki Profesyonel Düğün Organizasyon Ekibimiz Ve Salon Tasarımcılarımız Size Hayalinizdeki Düğünü Yaşatıyor. Klasik Bir Düğün Anlayışını Bir Adım Öteye Taşıyarak, Sahne Sistemlerinden Dekorasyona Ve Özel Lezzetler Sunduğumuz Mutfağımıza Kadar Fark Yaratıyoruz.

Davet Alanları

Açılır Kapanır Tavanıyla Ferah Davet Alanımızda 750 Kişiye Kadar Davetli Ağırlayabiliyoruz. Hava Koşullarına Bağlı Olarak Tavanımızı Tamamen Açabiliriz. Böylece Misafirlerimiz Manzaramızın Tadını Daha Da Fazla Çıkarabiliyor. Güzel Havalarda Size Bir Kır Düğünü Havası Yaşatabiliriz. Masa Düzenini Davetlerinize Göre Organize Ediyoruz. Sahnemiz Geniş Ve Misafirlerinizin En Rahat Şekilde Eğlenebilmeleri Açısından Gecenin Tüm Detayları Konusunda Özenliyiz.

Dekorasyon / Süsleme

Davet Alanımızda Göz Alıcı Bir Ambiyans Yaratarak Bursa Osmangazi Düğün Salonlarından Farklı Bir Konsept Tasarladık. Dekorasyona Sade Beyaz Ve Altın Dokunuşlar Hakim. Masalarımızda Canlı Çiçek, Mum, Kandil Ve Şamdanlar Kullanarak Dekorasyonumuza Daha Romantik Bir Hava Katıyoruz. Yuvarlak Masa Düzenine Ek Olarak Aile Ve Arkadaş Masaları Hazırlayabiliriz. Sandalye, Masa Örtüsü, Tül Ve Aksesuar Seçiminde Size Geniş Bir Renk Yelpazesi Sunuyoruz.

Hizmetler

Düğün Paketlerimizi Çiftlerimizin Beklenti Ve Taleplerine Göre Oluşturuyoruz. Yemek Servisi, Işık, Ses Ve Sahne Hizmetleri, Salon Dekorasyonu, Masa Ve Sandalye Giydirme Gibi Pek Çok Hizmetimiz Var. Menü Tadımı Ve Menülerde Değişiklik İmkanı Sunuyoruz. Misafirleriniz 150 Araç Kapasiteli Otoparkımızdan Yararlanabilir. Farklı Düğün Konseptleri Denemek İsterseniz Başka Bir Organizasyon Firmasıyla Anlaşmanız Da Mümkün.

Kapanış

Bursa Doğa Davet Düğün Salonumuzda Evlenen Çiftlerimiz Bu Özel Günü Hep Kusursuz Anılarla Hatırlıyor. Çünkü Düğün Sektöründeki Deneyim Ve Kalitemizi Düğününüzün En İnce Ayrıntısına Kadar Yansıtıyoruz. Dileğimiz Sizinle Muhteşem Günlerde Buluşmak. Kişiye Özel Düğün Hizmetlerimiz Ve Salonumuzla İlgili Detaylı Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilir Veya Ücretsiz Formumuzu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

İletişim
Doğa Davet
Doğa Davet