Elegance Balo Salonu

Bursa / İnegöl

750-1.000

Kapasite

Kapasite

Kapasite

750-1.000

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

50.000-75.000 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

40.000-50.000 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

Engelli Girişi

Fotoğrafçı Getirme

Işık

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

25 Yıldır En Mutlu Anlarınızda Elegance Balo Salonu İnegöl/Bursa`da Profesyonel Bir Hizmet Veriyoruz. Ziyafet Ekibimiz, Organizasyonlarınızda Hizmet Ve Zerafeti Yeniden Tanımlayarak Hafızalardan Silinmeyecek Bir Davet Sunuyor.

İnegöl`ün En Güzel Mekanlarından Bir Olarak, Balo Salonundan Öte Hayallerinizin Gerçekleştiği, Kaliteli Bir Hizmet Sunuyoruz. Servisimiz Ve Şık Organizasyonlarımız Sayesinde Bir Kere Bulunduktan Sonra Davetlerinizi Hep Salonumuzda Yapmak İsteyeceksiniz! Muhteşem Anlara Dönüştüreceğimiz Düğün Organizasyonunuzda Sizi Yalnız Bırakmak İstemiyoruz. Tercih Edilen Bir Marka Olarak Bu Farkımızı Hissettirmek İstiyoruz. Gurur Duyduğumuz Başarılarımıza Siz De Dahil Olursanız Çok Mutlu Oluruz.

Kalite Ve Unutulmaz Organizasyonlar Gerçekleştirerek Herkesin Beğenisi Kazandık. Şimdi De Sıra Sizde! Kurulduğumuz Andan İtibaren Her Sene Taze Fikirlerle Yeni Başlangıçlar Yaptık. Hep Kendinizi Yeniledik Ve Sektörde Organizasyonlarımızla Fark Oluşturmaya Çalıştık. Bu Yüzden De Takip Edilen Öncü Bir Firma Haline Geldik. Seçkin Bir Davet Mekânında Düğün Organizasyonunuzu Gerçekleştirmek De Aslında Hayallerinizdekini Yapmak Oluyor.

200 Metre Karelik Bir Alanda Düğün, Nişan, Kına Sünnet Gibi Her Çeşit Organizasyonlarınıza Çözümler Sunarak, Teknolojinin Her İmkanını Kullanıyoruz. Otoparkımızdan İç Mimarimize Kadar Her Şey Dört Dörtlük. Profesyonel Kadromuz Da Son Derece Güler Yüzlü Ve Kişisel Servis Anlayışı İle Çalışan Ve Konusunda Uzman.

Yemekli Bir Düğün Organizasyonu Düşünüyorsanız, Doğru Adrestesiniz. Uzman Şeflerimiz Size Özel Bir Düğün Menüsü Hazırlıyor. Yemeği Oluşturacak Malzemenin Seçiminden Sunumuna Kadar Tüm Süreçle Tek Tek İlgileniyorlar. Düğün Organizasyonunun Yemeğine Özel Bir Alaka Gösteriliyor. Bu Yüzden Görsellik Ve Lezzet Açısından Harika Bir Düğüne Ev Sahipliği Yapıyorsunuz.

Biz Çok Anlattık. Sıra Siz De. Bursa Balo Davet Salonları Arasında Elegance Farkını Hissetmek İsterseniz Yandaki Form Kadar Yakınızdayız! Tek Yapmanız Gereken Doldurmak! Düğününüz İçin Sabırsızlanıyorsanız, Hadi O Zaman!

İletişim