Elit Davet

Bursa / Nilüfer

500-750

Kapasite

Kapasite

Kapasite

500-750

Otopark Araç Kapasitesi

750-1.000

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

30.000-40.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100 TL`den az

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

20.000-30.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100-200 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Bahçe Manzaralı

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Balkon

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Teras

Yüksek Tavan

Hizmet

Aynı Anda Birden Fazla Düğün

Engelli Girişi

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Salon S Bünyesinde Faaliyet Gösteren Elit Davet, 15 Yıllık Bir Tecrübenin Size Getirdiği Hediye. Davet Sektörünün Pek Çok Farklı Dalında Hizmet Vermiş Ekibimiz Şimdi Sizi Elit Davet`in Nezih Ortamında Karşılıyor. Teknik Donanımının Yanında Zarif Dekorasyonuyla Da Bursa`nın En Şık Düğün Mekanları Arasına Giren Salonumuzun En Belirgin Özelliklerinden Biri De Yemekli Davet Vermek İsteyen Çiftlerimiz İçin Çok Çeşitli Menü Seçenekleriyle Çalışmamız.

Davet Alanları

Salon S Elit Salon, Salon S`ye Bağlı Faaliyet Gösteren 5 Salondan Biri. Bu Salonumuz, Ortalama 650 Davetlinin Ağırlanabileceği Büyüklükteki Kapasitesiyle Dikkat Çekiyor. Salonumuz Oldukça Yüksek Tavanlı Olmasıyla, Kolonsuz Yapısıyla Ve Tüm Misafirlerin Pisti Rahatça Görebildiği Oturma Düzeniyle Avantajlı Hale Geliyor. Mevsim Şartlarına Uygun Çalışan Merkezi İklimlendirme Sistemimiz Ve Özel Dizayn Edilmiş Işık Sistemimiz, Salonumuzun Sahip Olduğu İmkanlardan.

Dekorasyon / Süsleme

Elit Davet`te 10 Kişilik Yuvarlak Masalar Ve Şeffaf Napolyon Veya Beyaz Yuvarlak Sırtlı Sandalyeler Tercih Ediyoruz. Dilerseniz Yarım Daire Biçimli Özel Aile Masalarımızı Gelin Ve Damadın Ailesine Ayırıyoruz. İşlemeli Krem Rengi Örtüler Serdiğimiz Masalarımızın Süslemesini Metal Gövdeli, Çok Kollu Kristal Şamdanlar Üstleniyor. Salonumuza Şık Olduğu Kadar Gösterişli De Bir Hava Katan Kristal Avizelerimiz, Düğününüzün Zarafetiyle Bütünleşiyor. Çiftimiz Salona Girişini, Tırabzanları Çiçeklerle Süslenmiş Merdivenimizden İnerek Gerçekleştiriyor.

Hizmetler

Bursa Elit Düğün Salonu İle Düğünlerinize Organizasyon Sorumlumuz Eşliğinde Hazırlanarak İsterseniz Kendinize Özel Bir Tema Oluşturulmasını Talep Edebiliyorsunuz. Profesyonel Orkestramız, Sizin Seçtiğiniz Şarkılardan Oluşturulan Bir Çalma Listesine Göre Canlı Müzik Yapıyor. Sağladığımız Fotoğrafçılık Hizmetiyle Dış Mekan Ve Düğün Klibi Gibi Çekimlerinize Salon S Güvencesini Getiriyoruz. Otomatik Jeneratör Sistemimizle Eğlencenin Kesintisiz İlerlemesini Garantiliyor, Ayrıca Otoparkımızı Misafirlerinizin Hizmetine Sunuyoruz.

Yiyecek / İçecek

Salonumuzda İkramlar İçin 1 Standart Ve 6 Yemekli Menü Seçeneği Mevcut.
●Standart Menü`de Kişiye Özel Tabaklarda 5 Çeşit Kuru Pasta Ve Yaş Pasta Ya Da Dondurmalı Pasta İkramı Yapılıyor. Masalara Ayrıca Cips, Meşrubat Ve Su Servis Ediliyor.
●Yemekli Menülerimizden Olan Beyaz Menü I`de İkram Çorbayla Açılıyor. Size Sunduğumuz Düğün, Ezogelin, Mercimek Gibi Seçeneklerden Beğendiğinizi Seçebilirsiniz. Ana Yemek De Çorba Gibi Seçmeli Ve Mantarlı Soslu Piliç Bonfile, Hindi Sote Gibi Farklı Lezzetlerimiz Var. Ana Yemek Pirinç Pilavı, Garnitür Patates Kızartma Ve Garnitür Patates Püresiyle Birlikte Geliyor. Mevsim Ya Da Çoban Salataları Da Masalara Taşıdıktan Sonra Süt Helva, Revani, Pasta, Mevsim Meyvesi Tabağı Gibi Tatlılarımızdan İstediğinizi Servis Ediyoruz. Meşrubat, Su Ve Ekmek İkramı Yemeğe Eşlik Ediyor.
●Beyaz Menü Iı`de Açılışı Patlıcan Kızartma Ve Acılı Ezme Gibi Tatların Yer Aldığı Ordövr Tabağıyla Yapıyoruz. Ardından Mitit Köfte, Avcı Böreği Gibi Seçenekler Sunduğumuz Ara Sıcak Aşaması Geliyor. Ana Yemek, Salata, Tatlı Ve İçecek Seçenekleri Beyaz Menü I`le Aynı.
●Kırmızı Menü I, Ana Yemek Dışında Tamamen Beyaz Menü I`le Aynı. Ana Yemek İçin Sunduğumuz Seçenekler İse Tas Kebap, Izgara Köfte, Orman Kebap Gibi Lezzetler.
●Kırmızı Menü Iı İse Ana Yemek Dışında Beyaz Menü Iı İle Aynı. Ana Yemekte Tıpkı Kırmızı Menü I`de Olduğu Gibi Farklı Kebap Ve Köfte Seçenekleri Sunuyoruz.
●Kırmızı Special Menü I`de Ana Yemek Dışında Her Şey Kırmızı Menü I İle Aynı, Yalnızca Ana Yemek İçin Sunduğumuz Seçenekler Kuzu Etli. Kuzu Tandır, Kuzu Fırın Ve Kuzu Sote Arasından Seçim Yapabilirsiniz.
●Kırmızı Special Menü Iı De Ana Yemek Dışında Her Şeyiyle Kırmızı Menü Iı`nin Aynısı. Ana Yemekte Kırmızı Special Menü I`de Olduğu Gibi Kuzu Tandır, Kuzu Fırın Ve Kuzu Sote Seçenekleri Sunuyoruz.

Kapanış

Elit Davet, Merkezi Konumu Ve Görkemli İç Mimarisiyle 15 Yıllık Davet Sektörü Tecrübesini Daha Çok Çifti Mutlu Etmeye Adayan Bir Ekibin Yuvası. Salonumuz Zengin Menü Çeşitliliği Ve Hiçbir Aksaklığa Yer Vermeyen Teknik Donanımıyla Dikkatleri Üzerine Topluyor. Siz De Elit Davet`in Sunduğu İmkanlardan Yararlanmak Ve Bursa Salon S Fiyatları, Ödeme Olanakları Gibi Bilgileri Edinmek İçin Hemen Aşağıdaki Kanallarımız Aracılığıyla Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Tuncay Gunes
Cemile Demirkale
Ramadan Mutlu