Ezgim Düğün Salonu

Bursa / Yıldırım

400-500

Kapasite

Kapasite

Kapasite

400-500

Otopark Araç Kapasitesi

1.000`den fazla

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

10.000 TL`den Az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100 TL`den az

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

10.000 TL`den Az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Vejetaryen

Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Balkon

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

Aynı Anda Birden Fazla Düğün

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`da Yakın Arkadaşlarınız Ve Ailenizin Katılacağı Bir Düğünle Evlenmeyi Planlıyorsanız Ezgim Düğün Salonu`na Gelebilirsiniz. Bursa Yıldırım Düğün Salonları Arasında Yer Alan Ezgim Düğün`de Çiftleri Hem Yazları Hem De Kışları Hizmet Verebilen Kapalı Davet Alanımızla Bekliyoruz. Mekanımızda Yemekli Ve Yemeksiz Olmak Üzere Çiftlerin Seçim Yapabileceği 2 Farklı Düğün Paketi Alternatifi De Bulunuyor.

Davet Alanları

Düğün Salonumuzda 1 Adet Davet Alanı Yer Alıyor. Aklınızda En Sevdiğiniz Kişilerin Katılacağı Samimi Bir Düğün Varsa Mekanımız Tam Size Göre. Salonumuza 400 İla 500 Kişi Davet Edebilir, Şehir Manzarası Eşliğinde Davetlilerinizle Eğlenebilirsiniz. Mekanımızın Sunduğu Avantajlar Arasında Balkon Özelliği Öne Çıkıyor. Bununla Beraber Salonumuz Yüksek Tavanlı Ve Ferah Olduğundan Çiftlerin Beğenisini Kazanıyor.

Dekorasyon / Süsleme

Davet Alanımızın Genel Dekorasyonunda Beyazdan Faydalanıyoruz. Beyazın Yanında Tavan Detayları Ve Duvarlar Gibi Çeşitli Noktalarda Altın Rengi De Kendisini Gösteriyor. Zemindeyse Bu İki Renge De Çok Yakışan Kırmızıdan Faydalanıyoruz. Mekanımızda Geniş Bir Pist Ve Pistin Yanında Sahnemiz Bulunuyor. Sahnemizin Beyaz Motiflerle Süslü Arka Planı Da Dikkat Çekiyor. Salonumuzu Renkli Led Işıklandırmalarla Aydınlatıyor, Enerjik Bir Atmosfer Yaratıyoruz.

Yuvarlak Masalarımızı Banket Düzeninde Yerleştiriyor Veya Dikdörtgen Masalar Kullanıyoruz. Dikdörtgen Masalarımızı Salonumuzun Kenarlarında Yer Alan Kırmızı Kadife Koltuklarla Beraber Kullanırken Yuvarlak Masalardan İç Taraflarda Faydalanmayı Tercih Ediyoruz. Beyaz Renkli Napolyon Sandalyelerimizi De Yerleştirdikten Sonra Oturma Düzeni Tamamlanıyor. Gelin Yolunu Da Beyaz Sütunlarla Ve Çiçek Buketleriyle Hazırlıyor, Romantik Ve Şık Bir Görünüm Elde Ediyoruz.

Hizmetler

Bursa`da Düğün Salonları Hakkında Araştırma Yapıyorsanız Hizmetlerimizle Öne Çıktığımızı Fark Edeceksiniz. Ezgim Düğün Salonu`nda Çiftlere İstedikleri Yemekli Veya Kokteyl Konseptli Menüyü Hazırlıyor Ve Servis Ediyoruz. Çiftin Menüyü Önceden Tatma Ve Değişiklik Yapma Hakkı Da Bulunuyor. Organizasyon Sorumlumuz Da Düğün Öncesinde Ve Düğün Sırasında Size Yardımcı Olmak İçin Bekliyor. Fotoğraf Çekimi İçin De 50 Yıldır Sektörde Bulunan Stüdyomuzu Tercih Edebilirsiniz.

Kapanış

Ezgim Düğün Salonu Özel Araçlarla Veya Toplu Taşımayla Rahatça Ulaşılabilecek Konumuyla Çiftlerin İşini Kolaylaştırıyor. Sunduğumuz Farklı Menü Çeşitleri De Çiftlerin Bizi Tercih Etmesini Sağlıyor. Ezgim Bursa Düğün Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İsterseniz Telefon Numaramızı Arayabilirsiniz. Dilerseniz ‘Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!` Formunu Doldurarak Ekibimizin Size Ulaşmasını Sağlayabilir, Detaylı Bilgi Ve Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.

İletişim
Ezgim Düğün Salonu
Ezgim Düğün Salonu