Fatih Düğün Salonu

Bursa / Osmangazi

750-1.000

Kapasite

Kapasite

Kapasite

750-1.000

Otopark Araç Kapasitesi

100-150

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

10.000-20.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100 TL`den az

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

10.000-20.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Bahçe Manzaralı

Dağ Manzaralı

Doğa Manzaralı

Kır Manzaralı

Panaromik Manzara

Park Manzaralı

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Çim Alan

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

Catering Firması Getirme

Engelli Girişi

Fotoğrafçı Getirme

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Fatih Düğün Salonu Olarak Sektöre Adım Attığımız 1997 Yılından Bugüne, En Mutlu Günlerinize İlk Günkü Heyecanla Eşlik Ediyoruz. Bursa Osmangazi`de Merkezi Bir Konuma Sahip Salonumuzda, Tecrübeli Kadromuzla Birlikte Kaliteden Ödün Vermeksizin Misafirlerimize Hizmet Veriyoruz. Sizi Yenilenen İç Tasarımlı Salonlarımızda, Eksiksiz Bir Düğün Daveti İçin Sunduğumuz Hizmetlerin Ayrıcalığını Yaşamaya Davet Ediyoruz.

Davet Alanları

Bursa Osmangazi Fatih Düğün Salonu Olarak Kapalı Davet Alanımızda 750 İla 1000 Kişilik Düğünler Düzenliyoruz. Salonumuz Kolonsuz Mimarisi Sayesinde Hiçbir Konuğunuzun Görüş Alanı Kısıtlanmıyor, Yüksek Tavanlı Yapısıyla Ferah Bir Ortam Sunuyor. Nikah Masası İçin Özel Bir Platform Oluşturuyor, Sahne İle Karşılıklı Konumlandırıyoruz. Merkezinde Dans Pistine Yer Veriyor, Mutluluğunuzu Tüm Konuklarınızla Paylaşabilmeniz İçin Pisti Olabildiğince Geniş Tutuyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Duvarlarında Perdeler Ve Aynalara Yer Verdiğimiz Salonumuzun Geleneksel Bir Tarzı Bulunuyor. Beyaz Masa Ve Sandalyelere; Altın Renginde Şamdanlar, Dantelli Örtüler Ve Parlak Kumaşlardan Yararlanarak Şıklık Katıyoruz. Gelin Yolunu Ve Nikah Masasını Çiçekler Ve Dekoratif Sütunlar İle Süslüyoruz. Tavanda Disko Topu Ve Renkli Led Işıklar Kullanarak Salonda Dinamik Bir Atmosfer Yaratıyoruz.

Hizmetler

Bizi Tercih Eden Çiftlerimize Süslemeden Hazırlık Odasına Kadar Birçok Hizmet Sunuyoruz. Orkestramızın Sunduğu Canlı Müzik Ziyafetiyle Düğün Boyunca Hız Kesmeyen Bir Eğlence Yaşatıyoruz. Fotoğraf Ve Video Çekiminin Çiftler İçin Ne Kadar Önemli Olduğunu Biliyor, Bu Yüzden Sizi Çözüm Ortaklarıyla Bir Araya Getirebildiğimiz Gibi Dışarıdan Bir Ekiple Çalışma Özgürlüğü De Sağlıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Düğününü Yemekli Olarak Düzenlemek İsteyen Çiftlere Altı Farklı Menü Alternatifi Sunuyoruz. Kırmızı Et Ve Beyaz Et Seçeneklerini Pilav, Garnitür Ve Ayran İle Birlikte Servis Ediyor, Tatlı Veya Dondurma İle Davetinize Tat Katıyoruz. Düğün Öncesinde Düzenlediğimiz Menü Tadımına Katılarak Konuklarınız İçin En Uygun Lezzetleri Seçebilir, Beğenileriniz Doğrultusunda Menü İçeriğinde Değişiklik Yapabilirsiniz.

Kapanış

Hafızalarda Hep Bolca Eğlenilen Kusursuz Bir Davet Olarak Kalacak Bir Düğün Hayata Geçirmek İstiyorsanız, Sizleri; Zengin Düğün Paketlerimizle Kusursuz Bir Deneyim Yaşayacağınız, Yenilenen Tarzıyla Bambaşka Bir Tasarıma Sahip Salonumuza Bekliyoruz. Hemen Planlamalara Başlamak İçin Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan İletişim Bilgilerini Kullanarak Bize Ulaşabilir, Fatih Düğün Salonu Fiyatları Hakkında Bilgi Edinmek İçin Yandaki Formu Doldurabilirsiniz.

İletişim
Emrullah Alakuşak
Bahattin Altun
Sevilay Alakuşak