Freya Davet & Organizasyon

Filter

Freya Davet & Organizasyon

Bursa / Yıldırım

200-300

Kapasite

Kapasite

Kapasite

200-300

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

40.000-50.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100-200 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

30.000-40.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100-200 TL

Genel Özellikler

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Kına

Nişan

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Kına

Nişan

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

Catering Firması Getirme

Fotoğrafçı Getirme

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Hakkında

Yıllardır Hayalini Kurduğunuz Düğün Organizasyonunuzun Unutulmaz Olmasını İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz! Bursa Yıldırım Kaplıkaya Düğün Salonu Olarak Sektördeki Tecrübemizle Öne Çıkıyoruz. Bugüne Kadar Sayısız Çiftin Mutluluğuna Ortak Olduk. Özel Günlerinizin Önemini Bildiğimizden Dolayı Düğününüzün Planlamasını Ayrıntılı Bir Şekilde Yapıyor Ve Kusursuz Bir Gün Geçirmenizi Sağlıyoruz.

Nasıl Bir Gün Geçirmek İstediğinizi Bizi Söylüyorsunuz. Gerisini Bize Bırakıyorsunuz. Tüm Organizasyonu En İnce Ayrıntısına Kadar Düşünüyoruz. Olumsuzluklarla Karşılaşma Olasılığınız Neredeyse Sıfır! Düğün Sektöründeki Tecrübemizi Her Anlamda Yansıtıyoruz.

Salonumuz Konumu İtibariyle Zorlanmadan Ulaşım Sağlanan Bir Noktada Yer Alıyor. Misafirleriniz Rahatlıkla Yerimizi Bulabilecekler.

Düğün Salonumuz İhtiyaçlarınızı Karşılayabilecek Şekilde Tasarlandı. Masa Ve Sandalye Giydirmelerin Genellikle Beyaz Rengini Tercih Ediyoruz. Eğer Farklı Renkte Giydirme Yapılmasını İsterseniz Bu İsteğinizi Yerine Getirebiliyoruz. Yuvarlak Masalar Kullanıyoruz. Konuklarınızın Daha Rahat Bir Ortamda Olmaları İçin Yuvarlak Masalarımızı Maksimum Aralıklarla Konumlandırıyoruz. Tabii Ki Her Masadan Görünmesini Sağlayacak Şekilde. Merak Etmeyin Misafirleriniz Bu Özel Günün Tek Bir Anını Bile Kaçırmayacaklar. Eğer Salonumuzda Bizim Sunduğumuz Konseptler Dışında Süslemek İstiyorsanız, Organizasyon Firmalarıyla Anlaşarak Kendi Tarzını Uygulayabilirsiniz. Gelin Ve Damat Masamızı Da Konsepte Uygun Renklerde Süslüyoruz. Çiçeklerle Süslemelerini De Unutmuyoruz. Gelin Yolumuza Kırmızı Halı Seriyor, Yine Çiçeklerle Süsleyerek Canlılık Katıyoruz.

Yemekli Ve Yemeksiz Düğün Organizasyonu Düzenleyebileceğiniz Salonumuzda Farklı Menü İçeriklerini Sizler İçin Oluşturabiliyoruz. Yemekli Düğünlerinizde Et Ve Tavuk Yemeklerinden Oluşan Menüleri Salata, Tatlı Servisi İle Tamamlıyoruz. Yemeksiz Düğünlerinizde İse Kuru Yemiş, Kuru Pasta Ve Meşrubat İkram Ediyoruz.
Ses Ve Sahne Ekipmanlarımızla, Salonumuzun Tam Orta Kısmında Yer Alan Geniş Sahnemizle Birlikte İlk Dansınızın Kusuruz Bir Ambiyansta Olmasını Sağlıyoruz.

Daha Detaylı Bilgi Almak Ve Bursa Kaplıkaya Düğün Salonu Fiyatları Hakkında Size Özel Tekliflerimizden Yararlanmak İstiyorsanız Ücretsiz Teklif Al Butonuna Tıklayabilirsiniz.

İletişim
Freya Davet & Organizasyon
Freya Davet & Organizasyon