Gök Işığı Düğün Salonu

Filter

Gök Işığı Düğün Salonu

Bursa / Osmangazi

400-500

Kapasite

Kapasite

Kapasite

400-500

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

20.000-30.000 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

20.000-30.000 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Nişan

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Kına

Nişan

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Şehir Merkezinde

Hizmet

Catering Firması Getirme

Fotoğrafçı Getirme

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Düşünün Kırmızı Halı Kaplı Yoldan İlerleyerek Nikâh Masanıza Geliyorsunuz. Karşınızda Aileniz Ve En Sevdikleriniz. Bu Hayalinizi Gerçeğe Dönüştürmek Ve Mutluluğunuza Ortak Olmak İçin Çalışıyoruz. Gökışığı Düğün Salonu Bursa Olarak Faaliyet Gösteriyoruz. Hem Konum Olarak Hem De Hizmet Kalitesi Bakımından Doğru Yerdesiniz. Sıcak Ve Samimi Bir Ortamda Düğün Yapmak İsteyen Çiftlerimizin Beklentilerini Karşılamak İçin Hizmet Veriyoruz.

Gökışığı Düğün Salonu 500-750 Kişilik Geniş Bir Kapasite Sahip. Aklınızda Yer Sıkıntı Olmadan Tüm Konuklarınızı Davet Edebilirsiniz. Masalarımız 4 Kişiden Oluşuyor. Kalabalık Aileler Ve Yakın Akrabalarınız İçin Masalarımızı Düzenleyerek 12 Kişiliğe Kadar Çıkartabiliyoruz. Beyaz Masa Giydirmelerimize, Sarı Parlak Kurdele Süslemeli Sandalyelerimiz Eşlik Ediyor. Eğer İsterseniz Farklı Renklerde De Masa Ve Sandalye Giydirmesi Yapabiliyoruz.

Nikâh Masanız Salonun Tam Ortasında Bulunuyor. Bu Sayede Misafirleriniz Her Açıdan Sizi Rahatlıkla Görebiliyor. Nikâh Masanızın Süslemesini De Büyük Bir Özenle Yapıyoruz.

Dans Ederken Konuklarınıza Görsel Şov Sunmak İçin Her Şeyi Düşündük. Tavanımızdaki Renkli Işık Gösterilerimizi Çok Seveceksiniz. İsteğiniz Dâhilinde Canlı Müzikle Sizi Coşturmaya Hazırız. Geniş Pist Alanımızda Şimdiye Kadar Hiç Eğlenmemiş Gibi Dans Edeceksiniz.

Ve Flaşlar Patlıyor... Merak Etmeyin Salonumuza Özel Hizmet Veren Fotoğrafçımız Her Anınızı Ölümsüzleştiriyor Sadece. Video Çekimlerinizi De Gökışığı Düğün Salonu Olarak Üstlenmekten Mutluluk Duyuyoruz. Düğün Sonrası Fotoğraf Ve Videolarınızı İstediğiniz Zaman Gelip Bizden Alabilirsiniz.

Rahatça Son Hazırlıklılarınızı Yapıp Eşinizle Düğün Saatinizi Bekleyeceğiniz Gelin Odamızda O Büyük Günde Emrinize Amade Şekilde Sizi Bekliyor Olacak. Sadece Düğün Hizmeti Vermiyoruz; Kına, Doğum Günü, Açılış Ve Daha Fazlası…

Salonu Olarak Profesyonel Ekibimizle Bütün Özel Günlerinizde Size Hizmet Veriyoruz. Siz De Daha Fazla Bilgi Edinmek Ve Bursa Düğün Salonları Fiyatları Arasında Size Özel Fiyatlarımız İçin Ücretsiz Teklif Al Butonuna Tıklayarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

İletişim
Gök Işığı Düğün Salonu
Gök Işığı Düğün Salonu