Gold Salon

Bursa / Osmangazi

500-750

Kapasite

Kapasite

Kapasite

500-750

Otopark Araç Kapasitesi

250-500

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

20.000-30.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100-200 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

20.000-30.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100-200 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Açılır Kapanır Tavan

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Teras

Hizmet

Aynı Anda Birden Fazla Düğün

Engelli Girişi

Fotoğrafçı Getirme

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`da Düğün Salonları Arasında Kolay Ulaşım Sağlanan Merkezi Konumumuz, Davetli Kapasitesine Göre 3 Farklı Seçenek Ve Konseptle Sunduğumuz Şık Davet Alanlarımız Ve Yılların Verdiği Köklü İşletmecilik Tecrübemizle Hatırı Sayılır Bir Yere Sahibiz. En Özel Günlerinizi, Davetlerinize Katacağımız Kendimize Has Yorumlarımızla Akıllardan Çıkmayarak Daima Hatırlanacak Bir Tecrübeye Dönüştürmek İçin Buradayız.

Davet Alanları

Şehir Manzarasına Konumlandırdığımız Davet Alanlarımız Açılır Kapanır Tavanlı Kolonsuz Salonları Ve Terasıyla Açıkla Kapalı Mekan Tercihi Sunuyor. Davetli Kapasitesine Göre Seçebileceğiniz, Saloon Bendiste`de 800 Kişi, Hestia Salonumuzda 600 Kişi, Şayan-İ Gold Salonumuzdaysa 500 Kişiye Kadar Davetlilerinizi Rahatça Ağırlayabilirsiniz. Salonlarımızın Konseptleri Tasarım Ekibimiz Tarafından Her Ayrıntı Düşünülerek Özgün Yorumlarla Hazırlanıyor.

Dekorasyon / Süsleme

5`Er Ve 10`Ar Kişilik Oturma Düzenindeki Beyaz Örtülü Yuvarlak Masalarımız, Üzerinde Bulundurduğu Aynalı Suplalar, Tek Kollu Şamdanlar Ve Taze Mevsim Çiçekleriyle Oldukça Sade Bir O Kadar Zarif Bir Görüntü Oluşturuyor. Napolyon Sandalyelerimizle Tamamladığımız Konseptimizde Şamdan Avizelerimiz Ve Gömme Işıklandırmalarımızla Modern Ve Şık Bir Ambiyans Oluşturduk. Mekanımızın Kare Desen Boy Aynalarıyla Çevrili Olması Alanımıza Derinlik Ve İhtişam Katıyor.

Hizmetler

Gold Düğün Salonları Bursa Olarak Araçla Ulaşım Sağlayan Davetlileriniz İçin 500 Araç Kapasitesinde Otoparkımız Ve Vale Hizmetimiz Bulunuyor. İster Salon Konseptine Uygun Danslarla İster Kendinize Özgü Danslarınızla Dolu Dolu Eğlenebilmeniz İçin Profesyonel Işık, Ses Ve Sahne Hizmeti Sunuyoruz. Mekanımızda Bulunan Geniş Dans Pisti De Her Türlü Eğlence Anlayışınız İçin Rahatça Kullanabileceğiniz Genişlikte.

Sizler İçin Özenle Her Detayını Düşünerek Organize Ettiğimiz Mekanımıza Dilerseniz Dışarıdan Anlaştığınız Farklı Bir Organizasyon Şirketini Getirebilirsiniz. Ayrıca En Özel Anlarınızı Unutulmaz Kılmak İçin Fotoğraf Çekimi Yaptırabileceğiniz Bir Fotoğrafçı Da Getirebilirsiniz. Usta Şeflerimizin Elinden Çıkan Yemek Menülerimizde Salonumuza Önceden Gelerek Yapacağınız Menü Tadımlarıyla Damak Zevkinize Uygun Şekilde Değişiklikler Yapabilir, Gönlünüzce Düzenleyebilirsiniz.

Kapanış

Osmangazi Düğün Salonları İçinde Geniş Konsept Seçeneklerimiz, Merkezi Konumumuz Ve Köklü Firma Geçmişimizle Adımızdan Sıkça Söz Ettiriyoruz. Davetinizde Baştan Sona Her Detayla Yakından İlgilenerek Size Destek Olacak Organizasyon Sorumlumuz Ve Güler Yüzlü Ekibimizle Emin Ellerde Hissedin. Siz De Bu Özel Gününüzü Bizimle Paylaşmak İsterseniz Profilimizdeki Bilgilerden Bize Ulaşabilir, Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

İletişim
Şule Nur Yoldaş
Gold Salon