Grand Florida

Bursa / Nilüfer

500-750

Kapasite

Kapasite

Kapasite

500-750

Otopark Araç Kapasitesi

150-250

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

10.000-20.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100 TL`den az

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

10.000 TL`den Az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

01:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

01:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Diyabet

Kosher

Vegan

Vejetaryen

Manzara

Panaromik Manzara

Mekan Özellikleri

Bahçe

Çim Alan

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Hizmet

Engelli Girişi

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Bursa Nilüfer Düğün Salonlarından Grand Florida Düğünü İçin Nezih Bir Mekan Arayanların Tercihi Oluyor. Düğün Salonumuzun Dikkat Çeken Özellikleri Arasında Geniş Davetli Kapasitesi Ve Ferah Alanı Yer Alıyor. Bununla Beraber Mekanımızdan Panoramik Doğa Manzarası Da Görülebiliyor. Mekanımızda Çiftimizin Arzusuna Göre Yemekli Ve Yemeksiz Olmak Üzere Farklı Düğün Paketleriyle Hizmet Verebiliyoruz.

Davet Alanları

Grand Florida Bünyesinde Hem Kapalı Hem De Açık Alanımız Bulunuyor. Mekanımıza Toplamda 500 İla 750 Kişi Davet Edebilir, İstediğiniz Herkesi Yanınızda Görebileceğiniz Geniş Bir Düğün Düzenleyebilirsiniz.
-Kapalı Davet Alanımız Yüksek Tavan Özelliğiyle Diğer Düğün Mekanlarından Ayrılıyor. Salonumuzun Avantajları Arasında Kolonsuz Mimarisi De Yer Alıyor. Ayrıca Salonumuzda İklimlendirme Sistemleri De Bulunmakta.
-Açık Alanımızda Çim Zeminle Kapılarımı Açıyoruz. Misafirleriniz Açık Alanımızı Hava Almak İçin De Kullanabilirler.

Dekorasyon / Süsleme

-Beyaz Ve Altın Renginin Bir Arada Kullanıldığı Kapalı Salonumuz Şıklığıyla Dikkat Çekiyor. Burada Beyaz Renkli Nikah Masanızı Klasik Motiflerin Süslediği Platformumuza Yerleştiriyor Ve Çiçeklerle Dekore Ediyoruz. Platformun İki Yanında Yer Alan Altın Rengi Sütunlar Da Salonumuzun Ambiyansıyla Uyum Sağlıyor. Dekoratif Kuş Kafeslerimiz De Nikah Masamızın İki Yanında Yerini Alıyor.

-Oturma Düzenini Yuvarlak Veya Uzun Masa Seçenekleriyle Hazırlıyoruz. Masalarda Gold Aksesuarlar Ve Çiçek Süslemelerinden Yararlanıyoruz. Masalarımızı Beyaz Ve Altın Rengi Sandalyelerle Birleştiriyor Ve Oturma Düzenini Tamamlıyoruz.

-Bahçemizdeyse Genellikle Bistro Masalar Kullanmayı Tercih Ediyoruz. Masalarımızı Beyaz Örtülerle Kaplıyor Ve Misafirlerinize Hazır Hale Getiriyoruz.

Hizmetler

Bursa Düğün Salonları Arasında Hizmet Veren Mekanımızda Sizi Organizasyon Sorumlumuzla Karşılıyoruz. Arzu Eden Çiftlerimiz İçin İstedikleri Organizasyon Firmasıyla Çalışma İmkanını Da Sunuyoruz. Yemekli Organizasyon Paketimizi Almayı Tercih Ederseniz Menüyü Tadabilir Ve Menüde Dilediğiniz Değişiklikleri Yapabilirsiniz. Mekanımızda Yemek Servisini De Kendi Personelimizle Gerçekleştiriyoruz. Ortalama 200 Araçlık Otopark Alanımızda Vale Hizmeti De Sizi Bekliyor.

Kapanış

Grand Florida`da Yemek Servisine Gece Geç Vakitlerde Son Veriyor, Müzik Yayınını Gece Yarısından Sonra Da Devam Ettiriyoruz. Böylece Çiftlerimiz Misafirleriyle Daha Uzun Süre Eğlenme Fırsatını Yakalıyor. Grand Florida Bursa Düğün Salonu Fiyatları İçin ‘`Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!`` Başlıklı Formu Doldurabilirsiniz. Profilimizde Görebileceğiniz Telefon Numarasını Arayarak Da Ekibimize Ulaşabilir Ve Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.

İletişim