Hanif Davet

Bursa / Nilüfer

500-750

Kapasite

Kapasite

Kapasite

500-750

Otopark Araç Kapasitesi

250-500

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

30.000-40.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100-200 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

20.000-30.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100-200 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

22:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Manzara

Dağ Manzaralı

Doğa Manzaralı

Panaromik Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Balkon

Şehir Merkezinde

Teras

Yüksek Tavan

Hizmet

Engelli Girişi

Işık

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Hakkında

Hanif Davet Düğün Salonu Bursa`nın Öne Çıkan İlçelerinden Nilüfer`de 12 Yıldır Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Toplantı Gibi Birçok Farklı Türde Yemekli Ya Da Yemeksiz Organizasyona Fark Etmeksizin Ev Sahipliği Yapmaya Devam Ediyor. Çalışan Kadromuz Sektör Deneyimi Olan Profesyonel Kişilerden Oluşuyor. Kaliteden Ödün Vermeden, Her Bir Konuğumuzu Güler Yüzle Karşılayarak Faaliyet Göstermek Esas Amacımız Diyebiliriz.

Davet Alanları

İşletmemiz Davetlerinizi Gerçekleştirebileceğiniz Bir Kapalı Alan Bulunduruyor. Salonumuz 500 İle 750 Kişilik Organizasyonlar İçin Uygunluk Gösteriyor. Davetli Sayınıza Göre Salonumuzun Düzenlemesini Ve Yerleşimini Ayarlayabiliyoruz. Yüksek Tavanlı Olma Özelliğiyle Misafirlerinin Konforlu Ve Ferah Bir Ortamda Davete Eşlik Etmelerine Yol Açıyor. Ayrıca Sigara Kullanan Ve Ara Ara Hava Almak İçin Dışarı Çıkmak İsteyen Davetlilerimiz Terasımızı Kullanabilir. Panoramik Ve Doğa Manzarasıyla İç Açan Bir Davet Mekan Oluşumuz Avantaj Sayılan Özelliklerimizden.

Dekorasyon / Süsleme

Ağırlıklı Olarak Beyaz Renk Kullandığımız Salon Dekorasyonumuzun Sade Ve Şık Bir Düzene Oturtulmasına Dikkat Ediyoruz. Beyaz Napolyon Sandalyelerimizi Beyaz Yuvarlak Masalarla Birleştiriyoruz. Dilerseniz Masalarımızda Beyaz Örtüler Yerine Koyu Renkli Örtülerde Tercih Edebilirsiniz. Diğer Yandan Masalarımıza Tek Kollu Cam Vazolarımızı Yerleştiriyor Masa Süslememizi Çiçeklerle De Destekliyoruz. Tavanımızdaki Sarkıtmalı Avizeler De Salonumuzun Zarif Görünümüyle Örtüşen Nitelikte.

Hizmetler

Hanif Davet Organizasyonlarınızda Ne Tür İmkanlar Sağlıyor Diye Merak Eden Çiftlerimizin Aklındaki Soru İşaretlerine Hemen Yanıt Verelim. Öncelikle Salonumuzda Mevsim Şartlarına Uygun Atmosferi Yaratacak Havalandırma Sistemleri Bulunuyor. Diğer Avantaj Sağlayan Sistemimizse Elektrik Kesintisi İhtimaline Karşın Yer Verdiğimiz Jeneratörlerimiz. Salon Süslememizle Birlikte Gelin Arabanızın Süslemesini De Üstlenebiliriz. Fotoğraf Ve Video Çekimleriniz İçin Profesyonel Ekibimizden Yardım Alabilirsiniz. Animasyon Şov Ve Volkan Gösterileriyle Ortamı Şenlendiriyoruz.

Kapanış

Projeksiyondan Kaliteli Ses Ve Aydınlatma Sistemlerine Kadar Farklı Ekipmanların Yer Aldığı Donanımlı Bir Salonumuzda Çiftlerimize Memnun Kalacakları Konuklarımıza Rahat Edecekleri Bir Düğün Alanı Oluşturmaya Özen Gösteriyoruz. Her Şey Dahil Hizmet Paketlerimizle De Gelin Damatlarımızı Zahmetli Bir Düğün Hazırlık Sürecinden Telaşsız Geçen Bir Sürece Taşıyoruz. Hanif Davet Düğün Salonu İletişim Bilgilerimiz Sayfamızın Altında Bulunuyor, Bu Bilgileri Kullanarak Sorularınızı Ve Merak Ettiklerinizi İletebilirsiniz.

İletişim