Hanzade Düğün Salonu

Teklif

Hanzade Düğün Salonu

Bursa / Osmangazi

750-1.000

Kapasite

Kapasite

Kapasite

750-1.000

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

30.000-40.000 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

20.000-30.000 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

22:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Balkon

Kolonsuz Salon

Teras

Yüksek Tavan

Hizmet

Catering Firması Getirme

Işık

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Hayatınızı Sevdiğiniz Kişiyle Birleştireceğiniz Gecede Her Şeyin Mükemmel Olmasını Mı İstiyorsunuz?

O Zaman Sizi Hanzade Düğün Salonu`na Davet Ediyoruz. Uzun Zamandan Beri Bursa`da Değerli Konuklarınız İle Birlikte Gerçekleştirdiğiniz En Özel Davetlerinize Ev Sahipliği Yapıyoruz. Belki De Düğününüzün Hayalini Yıllardan Beri Kurduğunuzu Tahmin Edebiliyoruz. Bu Nedenle Bu Özel Davetinizde Her Şeyin Hayallerinizdeki Gibi Gerçekleşmesi İçin Büyük Özenle Çalışıyoruz. Düğününüz Öncesinde Hanzade Düğün Salonu Bursa`ya Gelerek Organizasyon Sorumlumuz İle Birlikte Görüşmelere Katılabilirsiniz. Yapacağınız Görüşmelerde Tüm İstek Ve Düşüncelerinizi Rahatlıkla Bize İletebilirsiniz. Bu Söylediklerinize En Uygun Konseptleri Mekânımızda Hayata Geçirme Fırsatına Sahibiz. Mekânımız Osmangazi İlçesinde Ve Ulaşımı Oldukça Kolay Bir Konumda Yer Alıyor. Bu Sayede Misafirleriniz Gayet Rahat Bir Şekilde Düğününüze Gelebiliyorlar.

750 İla 1000 Davetliyi Misafir Etme Kapasitesine Sahip Olduğumuz Mekânımızda Konuklarınızın En Rahat Şekilde Eğlenebilmelerini Sağlamak İçin Özel Oturma Düzenleri Hazırlayabiliyoruz. Ailesi İle Davetinize Katılan Konuklarınız İçin Özel Aile Masaları Oluşturabildiğimiz Gibi Aynı Zamanda Daha Kalabalık Grupların Da Bir Arada Eğlenmelerine İmkân Sağlayan Oturma Düzenleri Hazırlayabiliyoruz. Mekânımızda Genel Olarak Beyaz Ve Açık Pembe Renkleri Hâkim. Bu Sayede Sade Bir Görünüme Sahip Oluyoruz. Ayrıca Salonumuzda Sahip Olduğumuz Gelişmiş Işıklandırma, Ses Ve Sahne Sistemleri Sayesinde Davetlileriniz İle Birlikte Sınırsız Eğlenebiliyorsunuz. Düğününüzü Yemekli Olarak Hayata Geçirmek İsterseniz Menü Tadımlarına Katılma İmkânına Da Sahipsiniz. Katılacağınız Tadımlarda Damak Zevkinize En Uygun Lezzetlerden Oluşan Menüler Hazırlayabilirsiniz.

Yıllar Boyunca Hafızalardan Çıkmayacak Bir Düğün Hayata Geçirmek İçin Mekânımızı Tercih Ediyorsanız Ve Hanzade Düğün Salonu Fiyatlarını Öğrenmek İstiyorsanız Yapmanız Gereken Oldukça Basit. Sayfanın Sağ Üst Köşesinde Yer Alan İletişim Formunu Eksiksiz Olarak Doldurarak ‘`Ücretsiz Teklif Al`` Butonu Aracılığıyla Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz.

İletişim