İnceler Düğün Salonu

Teklif

İnceler Düğün Salonu

Bursa / Osmangazi

400-500

Kapasite

Kapasite

Kapasite

400-500

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

10.000 TL`den Az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Kına

Nişan

Parti

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Kına

Nişan

Parti

Sünnet

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Şehir Merkezinde

Hizmet

Catering Firması Getirme

Işık

Menüde Değişiklik

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Yeni Bir Hayatın Kapılarını Aralayacağınız Bu Telaşlı, Heyecanlı, Mutlu Ve Sayamayacağımız Daha Pek Çok Duyguyu Tadacağınız Özel Günü Sizin İçin En Anlamlı Hale Getirmeyi, Tüm İsteklerinize Anında Çözüm Bulmayı Kendimize Görev Edinerek Gelin Damatlarımız İçin Her Daim Gülerek Hatırlayacakları Düğünler Yaşatmayı Elbette Öncelikli Amacımız Olarak Görüyoruz. Altıparmak İnceler Düğün Salonu Bünyesindeki Profesyonel Çalışma Arkadaşlarımız, Şıklığıyla Göz Kamaştıran Salonumuz, Zengin Hizmet Seçeneklerimizle Hayalinizdeki Düğünü Gerçeğe Dönüştürüyoruz.

Davet Alanları

İnceler Düğün Salonu Bursa`nın Merkezi Lokasyonlarından Osmangazi`de Bir Kapalı Davet Alanıyla Hizmet Vermeye Devam Ediyor. Yalnızca Düğün Değil Nişan, İş Toplantıları, Kına, Sünnet Gibi Farklı Organizasyonlar Gerçekleştirebileceğiniz 400 İla 500 Davetliye Kadar Misafir Edebiliyoruz. Gelişmiş Teknik Ekipmanların Bulunduğu Salonumuzun Loş Ortamında Düğün Yapmaktan Keyif Alacak, Geniş Pistimizde Müziğin Büyüsüne Kapılıp Dilediğiniz Gibi Dans Edebileceksiniz.

Dekorasyon / Süsleme

Işıltılı Bir Alan Tasarımına Sahip Olan Salonumuzda Klasik Sandalyeler Ve Yuvarlak Masalarla Oturma Düzenimize Şekil Veriyoruz. Sandalyelerimiz Beyaz Parlak Kumaşlarla Giydirilirken Masalarımıza Desenli Gold Örtüler Seriyoruz. Parlak Örtüler Tercih Ettiğimizden Ötürü Masa Aksesuarı Olarak Yalnızca Abajur Şamdan Kullanıyoruz. Duvarlarımızdaki Büyük Aynalar, Çiçekli Beyaz Sütun Gelin Yolu Aksesuarlarımız, Görkemli Avizelerimiz Salonumuza Şıklık Katan Dekoratif Ürünler Olarak Nitelendiriliyor.

Hizmetler

Deneyimli Organizasyon Sorumlularımız Davetinizin Tüm Detaylarıyla Yakından İlgilenerek Hem Sizin Yükünüzü Hafifletiyor Hem De Güzel Düzenlemeler Ortaya Koyuyorlar. Salonumuzun Aşçıları Tarafından Bir Araya Getirilen Zengin Menülerimizde Dilerseniz Damak Tadınıza Uygun Hale Getirmek İçin Değişikliğe Gidilebilir. Ayrıca Mekanımız Dışında Dilediğiniz Bir Catering Firmasıyla Ortak Bir Çalışma Da Yürütebiliriz. Işık, Ses Ve Sahne Kurulumlarımız Gelişmiş Sistemlerden Seçilerek Salonumuzda Yerini Alıyor.

Kapanış

İşletme Olarak Sergilediğimiz Samimi Tavırlarımızı Her Zaman Korumayı Önemsiyor Çiftlerimiz Ve Konuklarının Bizi Bir Arkadaş, Destekçi Olarak Görmelerinden Memnuniyet Duyuyoruz. Bursa Osmangazi Düğün Salonları İçinde Yüksek Hizmet Kalitemiz, Birlikte Çalıştığımız Alanının En İyisi Personellerimiz, Gösterişli Salonumuzla Fark Yaratma Amacımızı Açıldığımız Günden Beri Sürdürüyor, Devamlı Kendimize Yeni Şeyler Katmayı Benimsiyoruz. Mekanımız Hakkında Ayrıntılı Bilgi Edinmek İsteyen Çiftlerimiz İletişim Bilgilerimiz Aracılığıyla Bizimle İrtibat Kurabilir.

İletişim