Işılay Balo Salonu

Bursa / İnegöl

750-1.000

Kapasite

Kapasite

Kapasite

750-1.000

Otopark Araç Kapasitesi

250-500

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

30.000-40.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100-200 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

30.000-40.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100-200 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Manzara

Park Manzaralı

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Teras

Yüksek Tavan

Hizmet

Engelli Girişi

Fotoğrafçı Getirme

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Işılay Balo Salonu İnegöl`de 2020 Yılından Bu Yana Merkezi Konumumuz Ve Göz Alıcı Davet Mekanımız Sayesinde Çiftlerin En Mutlu Günlerinde Yanlarındayız. Eğlence Sektöründen Gelen Deneyimli Ekibimizle Düğün Gecenizin Her Detayını Ele Alarak Hayallerinizi Gerçekleştiriyoruz. Geniş Ve Yüksek Tavanlı Salonumuz Tüm Sevdiklerinizle Bir Arada Olabileceğiniz Şekilde Tasarlandı. Sahne, Ses Ve Işıklandırmada Son Teknoloji Ekipmanlarla Unutulmaz Gecelerinizde Fark Yaratıyoruz.

Davet Alanları

Balo Salonumuzdaki Yemekli Organizasyonlarınızda Ve Özel Tüm Davetlerinizde 1700 Misafiri Konforlu Bir Biçimde Ağırlayabiliyoruz. Salonumuzun Yüksek Tavanlı Ve Kolonsuz Oluşu Ferah Bir Ortam Yaratıyor. Dans Pistimiz Oldukça Geniş Ve Eğlencenin Temposu Gece Boyunca Bir An Olsun Düşmüyor. Davet Mekanımızın Girişindeki Terasımızda Bulunan Açılır Kapanır Tavan Sistemimizle Her Türlü Hava Koşullarına Karşı Hazırlıklıyız.

Dekorasyon / Süsleme

İnegöl Şehir Manzarasının Tadını Çıkarabileceğiniz Salonumuzda Günümüz Modern Mimarinin İzlerini Görmeniz Mümkün. Beyaz Ve Gold Renginin Uyumunu Ve Şık Ambiyansını Taşıyan Işılay Düğün Salonu`muzda Sadelik Ön Planda. Tiffany Sandalyelerimize Zarif Masa Çiçekleri Ve Gold Rengi Suplalar Eşlik Ediyor. Dekorasyonda Deneyimli Organizasyon Ekibimizden Destek Alabilirsiniz. Ayrıca Başka Bir Organizasyon Firmasını Getirerek Salonumuzu Süslemenize De Yardımcı Oluyoruz.

Hizmetler

Düğün Paketlerimizde Çiftlerimizin Tüm İhtiyaçlarını Düşünerek, Kapsamlı Hizmetler Sunmaya Özen Gösteriyoruz. 250 Araçlık Geniş Otoparkımız Ve Vale Hizmetimiz Sayesinde Misafirleriniz Konforlu Bir Ulaşım Sağlıyor. Klima Ve Havalandırma Sistemlerimiz En Son Teknoloji. Gelin Odasına Asansörle Çıkış Alternatifi Gibi Özelliklerle Sizin İçin Her Ayrıntıyı Düşündük. Asansörlü Salonumuzda Ayrıca Engelli Girişi De Mevcut.

Yiyecek / İçecek

Usta Şeflerimizin Elinden Çıkan Özel Menülerimizi Dilerseniz Düğün Öncesinde Tadabilirsiniz. Düğün Organizasyon Sorumlumuzla Birlikte Hareket Ederek Menüde Değişiklikler Önermeniz Mümkün. Yemekli Düğün Davetlerimizde Sınırsız Menü Seçeneğimiz Mevcut. Damak Tadınıza Ve İkram Tercihlerinize Göre Ordövr Tabağı, Ara Sıcak Ve Beyaz -Kırmızı Et Menü Sunabiliyoruz. Meşrubat Çeşitlerimizde Alternatifler Sunarken, Alkol Hizmeti Vermiyoruz.

Kapanış

Eğer Siz De Düğün Gecenizin Şık, Zarif Ve Unutulmaz Kelimeleriyle Anılmasını İstiyorsanız, Işılay Balo Salonu`numuz Ve Sunduğumuz Hizmet Farkıyla Tanışmalısınız. En Seçin İnegöl Düğün Salonlarından Biri Olarak, Amacımız Hayallerinizi Gerçek Kılmak. Size Özel İndirimlerimizden Yararlanmak Ve Düğün Paketlerimiz İle İlgili Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin Veya Ücretsiz Formumuzu Doldurun.

İletişim
Serdar Karakaşlı
Muhammet Usta