İstiklal Düğün Salonu

Filter

İstiklal Düğün Salonu

Bursa / Osmangazi

500-750

Kapasite

Kapasite

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

Kapasite

500-750

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

20.000-30.000 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

20.000-30.000 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Manzara

Bahçe Manzaralı

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Balkon

Şehir Merkezinde

Teras

Yüksek Tavan

Hizmet

Catering Firması Getirme

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Düğün, Nişan, Kına Geceleri Gibi Özel Gün Ve Gecelerinize Ev Sahipliği Yapıyoruz. Bursa Osmangazi`de Bir Düğün Salonu Arayışı İçindeyseniz Alternatifleriniz Arasında Bize De Yer Verin.

Yüksek Tavanlı Salonumuz Sayesinde Ferah Bir Şekilde Düğün Organizasyonunuzun Keyfini Çıkarıyorsunuz. Kokteyl Kapasitemiz 750 Kişi İken Yemekli Kapasitemiz 700 Olmakla Birlikte Üstün Kaliteyle Çalışıyoruz. Olası Elektrik Kesintilerine Karşı Güçlü Bir Jeneratörümüz Var. Bunun Dışında Kamera Ve Fotoğraf Hizmetimiz Sayesinde Her Anınız Kaydediliyor. Daha Sonra Açıp İzleyebilme İmkânı Sunuyoruz. Ayrıca Küçük Misafirlerimize Özel Bir Bakım Odamız Da Mevcut. Hem De Düğün Organizasyonundan Sıkılan Çocuklar İçin Bir Oyun Alanımız Mevcut. Böylece Çocuklu Misafirlerinizin Düğünün Hiçbir Anını Kaçırmıyor.

Bir Düğün Salonunun Gereksiz Gibi Gözükse De En Önemli Donanımlardan Biri Klimalardır. Çünkü Özellikle Yazın Mevsimi İçeride Hissetmek İstemezsiniz. Düğününüz İşkenceye Dönüşebilir. Bu Yüzden İyi Bir Havalandırma Ve Klima Sistemine Sahibiz. Ayrıca Bekleyen Misafirlerinize Önceden Hazırladığınız Video Veya Fotoğrafları Projeksiyon Sayesinde Gösterebiliyorsunuz. Geniş Pistimiz Sayesinde Sıkışıklık Da Yaşamıyorsunuz.

Özel Işık Animasyonlarıyla Görsel Bir Şov Katıyoruz. Ayrıca Yemekli Bir Düğün Düşünüyorsanız Harika Lezzetlerle Sizi Buluşturuyoruz. Size Özel Seçtiğimiz Yemeklerimiz Usta Ellerden Çıkıp Muhteşem Sunumlarla Sizinle Buluşuyor. Hem Lezzet Hem De Görsellik İçin İstiklal Düğün Salonu İyi Bir Tercih. Tüm Bunların Dışında Belki De En Önemlisi, Düğün Organizasyonunuz Öncesi Bir Araya Gelmek. Yüz Yüze Görüşmemiz Esnasında İstekleriniz Ve İhtiyaçlarınız Doğrultusunda Bir Program Yapıyoruz. Düğün Gününüz De Siz De Misafir Gibi Organizasyonunuza Geliyorsunuz.

Eğer Bursa İstiklal Düğün Salonu Nerede Diye Soruyor, Hizmet Ve Fiyat Açısından Da Bilgi Almak İstiyorsanız Yapmanız Gereken Yandaki Formu Eksiksiz Doldurmak! Üstelik Ücretsiz Bunu Olarak Gerçekleştiriyorsunuz! Böylece Size Hemen Geri Dönüş Sağlıyor, Düğününüzü Birlikte Planlıyoruz!

İletişim
İstiklal Düğün Salonu
Kadir Sengul
Mert Şengül
İstiklal Düğün Salonu