Majestic Exclusive

Bursa / Nilüfer

750-1.000

Kapasite

Kapasite

Kapasite

750-1.000

Otopark Araç Kapasitesi

250-500

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

50.000-75.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100-200 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

50.000-75.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Balkon

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Teras

Yüksek Tavan

Hizmet

Aynı Anda Birden Fazla Düğün

Engelli Girişi

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Bursa Düğün Salonları Arasında Adından Sıkça Söz Ettiren Majestic Exclusive Olarak 15 Yılı Aşkın Süredir Pek Çok Çiftimizin Mutluluğuna Ortak Olduk. Bursa`nın En Merkezi Konumlarından Birinde Yer Alan Mekanımızın Ulaşımı Da Oldukça Kolay. İşini Severek Yapan Tecrübeli Davet Ekibimizle Çalışıyor, Her Daim Memnuniyetinizi Ön Planda Tutuyoruz. Işıl Işıl Davet Alanımızda Görkemli Eğlencelere İmzamızı Atıyoruz. Bir Daha Tekrarı Olmayacak Bu Eşsiz Geceye Değer Katıyor, Rüya Gibi Bir Düğün Gerçekleştiriyoruz.

Davet Alanları

Firmamız Karlıtepe Grup Bünyesinde Yer Alan Üç Ayrı Salondan Biri Majestic Exclusive Olmak Üzere; Star Vip Ve Prestij Vip Salonlarımızla Da Hizmetinizdeyiz. Üç Farklı Konsepte Sahip Davet Alanlarımız, 4.000 Metrekare Alan Üzerine Kurulu, Modern Bir Mimariye Sahip. Majestic Exclusive Salonumuzda 750 İla 1.000 Kişilik Misafir Kapasitemiz Bulunuyor. Kolonsuz Salon Özelliğimiz İle Konuklarınız Sahneyi Her Noktadan Görebilirken, Konforlu Bir Gece De Geçirebiliyor. Aynı Zamanda Salonlarımızın Yüksek Tavanlı Yapısı, Klima Ve İklimlendirme Sistemleri Sayesinde De Yaz Ve Kış Düğünlerinizi Rahatlıkla Düzenleyebiliyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

En Özel Günlerinize Yaraşır Şekilde Dekore Ettiğimiz Salonumuzda Beyaz Ve Altın Sarısı Renklerini Ağırlıklı Olarak Kullanıyoruz. Böylece Her Noktada Şıklığı Hakim Kılıyoruz. Kadife Kapitoneli Konforlu Sandalyelerimizi Yuvarlak Ve Dikdörtgen Masaların Etrafına Yerleştiriyoruz. Masa Üstü Süslemelerinde Altın Sarısı Suplalar, Taşlı Şamdanlar Ve Çiçek Aranjmanlarını Tercih Ediyoruz. Salonumuzun En Güzel Köşesinde Bulunan Nikah Masası İse Tüm Zarafetiyle Sizi Bekliyor!

İlk Dansınız İçin İlerlediğiniz Yolda Sizleri Bembeyaz Tüller Ve Çiçeklerle Bezeli Bir Tag Karşılıyor. Kırmızı Halıya Adım Attığınız Anda Kendinizi, Altın Sarısı Detaylı Pleksilerin Üstlerine Yerleştirilmiş Özenli Çiçek Aranjmanlarının Arasında Buluyorsunuz. Avizeler Ve Aydınlatmaları Da Unutmayalım…Salonumuzun İhtişam İhtiyacını Neredeyse Tek Başına Karşılayan Işıklandırmalar İle Göz Kamaştırıcı Bir Geceye Hazır Olun.

Hizmetler

Majestic Exclusive Bursa Ailesi Olarak Çiftlerimiz İçin Pek Çok Özel Hizmet Bulunduruyoruz. Düğününüz Öncesinde Prova Yapma İmkanına Sahip Oluyorsunuz. Böylece Davet Sorumlumuz, Salon Şefi Ve Müzik Koordinatörümüz İle Detaylı Görüşmeler Yaparak Düğününüzün İçeriğine Karar Veriyorsunuz. Canlı Müzik, Dj Performansı, Fotoğraf Ve Video Çekimi, Yemek Servisi Gibi Konularla Biz İlgileniyoruz. Aynı Zamanda Karşılama Hostesinden Anı Defterine Kadar En Küçük Ayrıntıları Dahi Düşünüyoruz. Tüm İhtiyaçlarınızı Tek Çatı Altında Karşılamanız İçin Kuaför, Güzellik Merkezi Ve Davetiye Gibi Başka Hizmetlerimiz De Mevcut.

Kapanış

Tüm Hizmetlerimiz Ve Deneyimli Ekibimizle Uzun Yıllardır Unutulmaz Düğünlere Ev Sahipliği Yapıyoruz. Her Ayrıntının Düşünüldüğü Salonumuzda Mutluluğa Adım Atmak İsteyen Çiftlerimize Cazip Avantajlarımızla Da Hitap Ediyoruz. Bursa Düğün Salonları Fiyat Araştırmanızda Bizim De Teklifimizi Duymak, Detaylı Bilgi Almak Ve Kampanyalarımızı Öğrenmek İsterseniz, Sayfanın Üst Kısmında Bulunan İletişim Bilgileri Aracılığıyla Bize Hemen Ulaşabilirsiniz. Yandaki Formu Doldurarak Ücretsiz Fiyat Teklifimizi De Alabilirsiniz.

İletişim
Majestic Exclusive
Majestic Exclusive