Mega Davet

Bursa / Osmangazi

750-1.000

Kapasite

Kapasite

Kapasite

750-1.000

Otopark Araç Kapasitesi

50`den az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

20.000-30.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100 TL`den az

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

20.000-30.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Nişan

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Dağ Manzaralı

Panaromik Manzara

Mekan Özellikleri

Balkon

Kolonsuz Salon

Yüksek Tavan

Hizmet

Engelli Girişi

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Mega Davet İsmiyle Bursa Düğün Salonları İçinde Hizmet Veriyoruz. Osmangazi`de Yer Alan Salonumuzda Çiftlerimizi Panoramik Dağ Manzarasıyla Karşılıyoruz. Bununla Beraber Mekanımızda Talebinize Göre Yemekli Veya Yemeksiz Düğünlerin Altına İmzamızı Atıyoruz. Mega Davet`te Kapalı Alanla Faaliyet Gösteriyor Ve Çiftlerimizle Dört Mevsim Boyunca Buluşabiliyoruz. Mekanımız Kapasitesiyle Davetli Listesi Uzun Olan Çiftlerin De Yüzünü Güldürüyor.

Davet Alanları

Bursa Osmangazi Düğün Salonlarından Mega Davet`te 1 Adet Kapalı Davet Alanı Yer Alıyor. Çiftlerimizi 750 İla 1.000 Kişilik Geniş Kapasitemizle Karşılıyoruz. Davet Alanımızın Sevilen Özellikleri Arasında Balkon Alanını Gösterebiliriz. Bununla Beraber Mekanımızın Yüksek Tavanlı Oluşu Da Çiftlerin Beğenisini Kazanıyor. Ayrıca Salonumuzda Kolon Da Bulunmadığından Tüm Misafirleriniz Rahatlıkla Nikah Masasını Görebiliyor.

Dekorasyon / Süsleme

Salonumuzun Dekorasyonunda Beyaz Renk Ön Plana Çıkıyor. Bu Sayede Salonumuz Yüksek Tavanlı Ve Kolonsuz Oluşundan Gelen Ferahlığı Beyaz Renkle Güçlendiriyor. Davet Alanımızda Kullandığımız Kırmızı Ve Mavi Renklerdeki Led Işıklandırmalar Da Mekanımıza Dinamik Ve Genç Bir Görünüm Katıyor. Buna Ek Olarak Spot Ve Renkli Robot Işıklandırmalar Da Salonumuzu Aydınlatmamıza Yardımcı Oluyor.

Salonumuzda Beyazın Yanında Altın Renginin Kullanıldığını Da Görebilirsiniz. Özellikle Kapı Ve Pencerelerde Tercih Edilen Altın Rengi Salonumuza Şık Bir Hava Veriyor. Yuvarlak Banket Masaları Ve Kırmızı Renkli Kumaş Kaplı Sandalyeler De Salonumuzda Sizi Bekliyor. Masa Üstlerindeyse Mumluk Süslemelerinden Yararlanıyoruz. Beyaz Ve Altın Renkli Nikah Masanızı Da Özel Olarak Hazırlanan Platforma Yerleştiriyoruz.

Hizmetler

Mega Davet`te Çiftlere Organizasyon Sorumlumuzla Destek Oluyoruz. Organizasyon Sorumlumuz İstediğiniz Her Detayla İlgileniyor. Mekanımızda Sahne Alanı Da Bulunuyor. Ayrıca Davet Alanlarımızda Işık Ve Ses Sistemleri De Mevcut. Mega Davet`te Yemek Servisini De Biz Gerçekleştiriyoruz. Çiftlerimize Menüleri Deneme İmkanını Sunuyor, Çiftimizin Arzusu Doğrultusunda Menülerde Değişikliğe Gidiyoruz. Mekanımıza Engelli Girişi De Yapılabiliyor.

Kapanış

Mega Davet`i Tercih Ederek Düğününüzü Kolay Ulaşım Sağlayabileceğiniz Bir Mekanda Düzenleyebilirsiniz. Kapalı Alanımızı Da İstediğiniz Mevsimde Kullanabilirsiniz. Mekanımız Sunduğu Düğün Paketi Alternatifleriyle De Çiftlere İstedikleri Konsepti Seçme Fırsatı Tanıyor. Mega Davet Bursa Osmangazi Düğün Salonu Fiyatları İçin ‘`Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!`` Başlıklı Formu Doldurabilirsiniz. Telefon Numaramızı Çevirerek De Ekibimize Ulaşabilir, Aklınızdaki Tüm Soruları İletebilirsiniz.

İletişim
Mega Davet
Hasan Savar
Murat Köse
Mega Davet