Merinos Davet

Bursa / Osmangazi

500-750

Kapasite

Kapasite

Kapasite

500-750

Otopark Araç Kapasitesi

500-750

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

40.000-50.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

200-350 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

50.000-75.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

200-350 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

22:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Diyabet

Kosher

Vegan

Vejetaryen

Manzara

Bahçe Manzaralı

Doğa Manzaralı

Kır Manzaralı

Park Manzaralı

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Balkon

Kolonsuz Salon

Orman İçinde

Şehir Merkezinde

Teras

Hizmet

Aynı Anda Birden Fazla Düğün

Engelli Girişi

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`nın Osmangazi İlçesinde Yer Alan Atatürk Kongre Kültür Merkezi İçerisinde Faaliyet Gösteriyoruz. Merinos Davet Adı Altında Sektördeki Farkımızı Profesyonelliğimiz İle Ortaya Koyuyor, İşini İyi Yapan Büyük Bir Ekip İle Çalışmalarımızı Sürdürüyoruz. Düğünler, Nişan Merasimleri Ve Nikah Törenleri Gibi Özel Gün Organizasyonlarından Kongrelere, Balolara Ve Toplantılara Varana Kadar Çok Geniş Yelpazede Hizmet Veriyoruz.

Davet Alanları

Markamız Merinos Davet Düğün Salonu Ve Kır Düğünü Konseptleri İle Gelin Ve Damatlara Çok Sayıda Seçenek Sunuyor. Açık Havada Uludağ Manzaralı, Ağaçlarla Çevrili Doğa İle İç İçe Düğünler İçin Büyük Teras İsimli Salonumuzu Önerebiliriz. Burası 1.000 Kişilik Oldukça Geniş Bir Alana Sahip Ve Bu Sayede Geniş Aileler Ve Dostlara Sahip Çiftler İçin Biçilmiş Bir Kaftan.

Her Mevsim Organizasyon Düzenlemeye Uygun Diğer Seçeneklerimiz İse Kendilerine Has Özellikleri İle Çiftleri Büyülüyor. Yıldırım Bayezid Salonu; Oturma Düzeninde 600 Ve Kokteyl Düzeninde 1000 Kişilik, Seyir Terası Olan Şık Bir Davet Alanı. Osmangazi Salonu; Çift Balkonu, Büyük Sahnesi Ve Dans Pisti İle Görkemli Düğünler İçin Yaratılmış Geniş Bir Davet Alanı. Orhangazi Salonu İse Yine Yüksek Kapasiteli Ve Fuaye Kısmı Bulunan Bir Davet Alanı.

Dekorasyon / Süsleme

Merinos Davet Düğünleri Tecrübeli Ve Profesyonel Bir Organizasyon Ekibi Tarafından Özenle Tasarlanıyor. Her Çiftin Zevkine Uygun, Tüm Detaylarına İncelikle Karar Verilmiş Benzersiz Düğün Konseptleri Hazırlanıyor. İster Modern İster Romantik İster Klasik; Seçilen Konsepte Göre Masalar, Sandalyeler, Nikah Töreni, Tak, Şamdan Ve Avizeler, Çiçekler Ve Daha Niceleri Belli Bir Ahenk İçerisinde Tamamlanıyor.

Hizmetler

Düğünlerin Tüm Detayları İle İlgilenebilmemizi Sağlayan Tesis İmkanlarımız, Ekiplerimiz Ve Sistemlerimiz Mevcut. Salonlarımızda Aynı Anda Birden Fazla Organizasyona Ev Sahipliği Yapabiliyor, Yeterli Otopark Hizmeti De Sunabiliyoruz. Canlı Veya Dj Müziği İçin Müzisyen, Fotoğraf Ve Video Çekimi İçin İse Fotoğrafçılar İle Anlaşmalarımız Bulunuyor. Güler Yüzlü Ekiplerimiz İle Birlikte Konukları Karşılıyor, Her Şeyin Yolunda İlerlemesini Sağlıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Düğün Organizasyonları İçin Önceden Hazırladığımız Çok Sayıda Menümüz Mevcut Ancak Dileyen Çiftler İçin İçeriklerde Değişimler De Yapabiliyoruz. Düğün Menüsü Ana Başlıklarımız; Çorba, Salata, Ana Yemek, Yardımcı Yemek, Garnitür Ve Tatlı. Bunun Haricinde Kokteyl Menülerimiz, Ara Sıcaklarımız Ve Zeytinyağlı Menümüz De Bulunuyor. Türk Ve Dünya Mutfağından Pek Çok Lezzeti En İyi Şekilde Konuklara Servis Ediyoruz.

Kapanış

“En Güzel Evet, Merinos Davet” Sloganımızla Düğünlere Verdiğimiz Değeri Gelin Ve Damatlarımıza Gösteriyoruz. Bir Çiftin Hayatlarındaki En Özel Anda Onların Yanında Olmak Ve Hayallerini Gerçekleştirmek İçin Çalışıyoruz. Eğer Size Sunabileceğimiz Hizmetleri Daha Detaylı Olarak Öğrenmek Ve Merinos Davet Fiyatları Hakkında Bilgi Edinmek İsterseniz Bize Telefon Edebilir Veya Yandaki Formu Doldurabilirsiniz.

İletişim
Merinos Davet
Serkan Avşar
Merinos Davet