Modi Düğün Salonu

Bursa / Yıldırım

500-750

Kapasite

Kapasite

Kapasite

500-750

Otopark Araç Kapasitesi

50`den az

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

30.000-40.000 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

20.000-30.000 TL

Genel Özellikler

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Şehir Merkezinde

Hizmet

Engelli Girişi

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Düğün Ve Davet Sektöründe Bölgemizin En Köklü Firmalarından Biriyiz. Mekanımız Modi Düğün Salonu Bursa`nın En Nadide İlçelerinden Biri Olan Yıldırımda Bulunuyor Ve Merkezi Konumumuz İtibariyle Şehrin Her Bölgesinden Tercih Edilebiliyoruz. Toplu Taşıma Ve Kişisel Araçlarla Gelinebilen Salonumuz İle Uzun Yıllardır Çok Sayıda Misafirimizi Ağırladık. Düğünler Başta Olmak Üzere; Sünnet Törenleri, Kına Geceleri, Nişan Merasimleri, Bayi Toplantıları, Mevlitler, Toplu Yemekler Ve Daha Pek Çok Türde Ve Sayıda Özel Gün Ve Gecelerin Kutlamalarına Ev Sahipliği Yapıyoruz. İşini Severek Ve De Profesyonelce Yapan Güler Yüzlü Ekibimiz Sayesinde Konuklarımızı %100 Müşteri Memnuniyeti İle Salonumuzdan Uğurluyoruz.

Temelde Bir Düğün Salonu Olduğumuz İçin Yıl İçerisinde Elbette Ki En Çok Çiftlerimizin Dünyaevine Girmelerine Şahitlik Ediyoruz. Sektörde Geçirdiğimiz Bunca Yılın Tecrübesi Ve Düzenlediğimiz Sayısız Organizasyon Sayesinde İnanılmaz Bir Deneyim Ve Bilgi Birikimi Edindik. Bu Sayede Bizi Tercih Eden Çiftlerimizi Çok İyi Anlıyor Ve Tüm İsteklerini En İyi Şekilde Yerine Getiriyoruz. Her Zevke, Tarza Ve Bütçeye Sahip Gelin Ve Damatlarımıza Hitap Edebiliyoruz.

Biraz Da Salonumuzdan Bahsetmek Ve Size Ne Gibi Hizmetler Sunabiliriz Onları Aktararak Karar Aşamanıza Yardımcı Olmak İsteriz. Son Derece Kalabalık Organizasyonlara Ve Geniş Ailelere Uygun Bir Salon Genişliğine Sahibiz. 500 Ve Yukarısında Konuğu Rahatlıkla Ağırlayabiliyor Ve Tüm Sevdiklerini En Mutlu Günlerine Davet Etmek Çiftlerimiz İçin İyi Bir Alternatif Sunuyoruz. Üstelik Kolonsuz Ve Yüksek Tavanlı Yapımız Sayesinde De Çok Ferah Bir Atmosfer Sunuyoruz.

Eğer Yemekli Bir Düğün Düşünüyorsanız Bütçenize Ve Damak Zevkinize Uygun Bir Menüyü Sizin İçin Hazırlayabiliriz. Orkestradan Fotoğrafa Ve Servise Kadar Tüm Detaylarla Biz İlgileniriz Ve Size De Eğlenmek Kalır.

Peki Tam Olarak Modi Düğün Salonu Nerede? Konumumuz, Hizmetlerimiz Ve Fiyatlarımız İçin Yandaki Formu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Modi Düğün Salonu
Modi Düğün Salonu