Mor Çilek

Bursa / Osmangazi

400-500

Kapasite

Kapasite

Kapasite

400-500

Otopark Araç Kapasitesi

100-150

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

30.000-40.000 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

30.000-40.000 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Mezuniyet

Nişan

Piknik

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Piknik

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Dağ Manzaralı

Doğa Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Çim Alan

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

Engelli Girişi

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Hakkında

Bugüne Kadar Karşınıza Çıkan Tüm Salonları Unutun! Size En İyisini Sunmayı İlke Edinmiş Mor Çilek Düğün Salonu İle Vakit Kaybetmeden Tanışmanızı Tavsiye Ediyoruz.

Bursa Düğün Salonları Arasında Yer Alan Ve Osmangazi`de Bulunan Mor Çilek Unutulmaz Bir Düğün İçin Size Kapılarını Açıyor. Düğün, Kına, Nişan, Davet Gibi Tüm Etkinlikler İçin Hizmet Sağlıyoruz. Açık Ve Kapalı Alanımız Bulunuyor. İsteğiniz Olan Alanı Sizin İçin Özel Olarak Hazırlayarak Zevkinize Göre Tahsis Ediyoruz. Şık, Yüksek Tavanlı Ve Kolonsuz Salonumuzda Ferah Bir Atmosfer Sağlıyoruz. Şehir Merkezinde Ulaşımı Kolay Bir Yol Güzergahına Sahibiz. 1000 Kişiye Kadar Misafir Ağırlama Kapasitemizle Yer Sıkıntısı Çekmeden Rahatça Konuklarınızı Ağırlayabilirsiniz. Yemekli, Yemeksiz Ya Da Kokteyl Paketlerinden Bütçenize Ve Hayalinizde Olana Uygun Bir Tercihte Bulunabilirsiniz. Yemekli Davetleriniz İçin Önceden Leziz Yiyeceklerimizi Tadabilir Ve İçeriklerde Değişiklik Yapmak İsterseniz Bize İletebilirsiniz.

Salonumuzun İçerisinde Yuvarlak Beyaz Masalar Ve Şık Sandalyeler Kullanıyoruz. Tüllerle Sandalyeleri Süslüyoruz. Spot Işıklarla Ve Yüksek Avizelerle Aydınlatma Sağlıyoruz. Salonumuzun İsminde Geçtiği Gibi Mor Rengi Ağırlıklı Olarak Kullanıyoruz. Balonlar, Şamdanlar, Güller Ve Balonlarla Mekân İçi Süslemeyi Yapıyoruz. Nikah Masanızı Da Pistin En Göz Alıcı Yerine Konumlandırıyoruz. Başarılı Müzisyenlerimizin Çaldığı Eşsiz Şarkılarla Eğlenceli Bir Düğün Töreninin Baş Kahramanları Olacaksınız. Dilerseniz Anlaştığınız Bir Organizasyon Firmasını Da Getirmenize İzin Veriyoruz.

Hayatınızın En Unutulmaz Ânlarında Yanınızda Olmak Ve Size Destek Çıkmak İstiyoruz. En Az Sizin Kadar Heyecanlanıyor Ve Mutluluk Duyuyoruz.

Mor Çilek Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak, Paket İçeriklerini Öğrenmek Ve Fiyat Tekliflerini Değerlendirmek İçin Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan Salon İletişim Bilgileri İle İrtibat Sağlayabilirsiniz. Bize Ulaşmanın Bir Başka Yolu İse Yine Sayfanın Üstünde Bulunan Formun Eksiksiz Bir Şekilde Doldurularak “Ücretsiz Teklif Al” Butonuna Tıklanması İle Oluyor.

İletişim
Yılmaz Sevinç
Yunus Sevinç
Kader Tanrıver