Oba Kır Bahçesi Ve Düğün Salonu

Teklif

Oba Kır Bahçesi Ve Düğün Salonu

Bursa / İnegöl

1.000-2.000

Kapasite

Kapasite

Kapasite

1.000-2.000

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

50.000-75.000 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

30.000-40.000 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

01:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

01:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Diyabet

Manzara

Kır Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Çim Alan

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

Engelli Girişi

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`da Değerli Misafirleriniz İle Birlikte Doyasıya Eğleneceğiniz Düğününüzü Hayata Geçireceğiniz Bir Düğün Salonu Arıyorsanız Sizi Oba Kır Bahçesi Ve Düğün Salonu`na Davet Ediyoruz!

Uzun Yıllardan Beri Mutlu Çiftlerin En Güzel Günlerinde Düzenlediği Düğün, Kına Gecesi, Söz Ve Nişan Gibi Davetlere Ev Sahipliği Yaptığımız Mekânımız Bursa`nın En Beğenilen Düğün Salonlarından Biri Olmayı Başardı. Bu Başarıda Bugüne Kadar Düzenlediğimiz Davetlerde Konuklarımızı En İyi Şekilde Ağırlamamız Ve Onların Olumlu Yorumlarının Yanı Sıra Aynı Zamanda Konuklarımızın Memnuniyetini Sağlamak İçin Çalışan Güler Yüzlü Ve Profesyonel Ekibimizin De Payı Büyük. Oba Kır Bahçesi & Kapalı Düğün Salonu İnegöl/Bursa`nın Kolay Ulaşım Sağlanabilen Konumu Sayesinde Misafirleriniz Düğününüze Gayet Rahat Bir Şekilde Gelebilirler.

1000 İla 2000 Davetliyi Ağırlama Kapasitesine Sahip Olduğumuz Mekânımızda Bu Kapasite Dahilinde Düğününüze Katılan Konuklarınıza Özel Olarak Oturma Düzenleri Kurabiliriz. Örneğin; Ailesi İle Birlikte Davetinize Gelen Misafirleriniz İçin Özel Aile Masaları Kurabileceğimiz Gibi Aynı Zamanda Daha Kalabalık Gruplar Halinde Eğlenmenize De İmkân Sağlamak İçin Özel Masalar Hazırlayabiliyoruz. Oba Kır Bahçesi & Kapalı Düğün Salonu`nda Oldukça Şık Bir Ortama Sahibiz. Bu Ortamı Yaratmak İçin Beyaz Sandalyeler Ve Mor Masa Örtüleriyle Süslediğimiz Masalarımız Yer Alıyor. Ayrıca Mekânımızda Sahip Olduğumuz Gelişmiş Işık, Ses Ve Sahne Sistemleri Sayesinde Gece Boyunca Eğlence Asla Hız Kesmiyor. Düğününüzü Yemekli Olarak Düzenlemek İsterseniz Menü Tadımlarına Katılarak Damak Zevkinize En Uygun Lezzetleri İçeren Menüler Oluşturabilirsiniz.

Hayatınızın En Mutlu Günlerinden Birinde Yıllar Boyunca Unutulmayacak Bir Davet Hayata Geçirmek İçin Oba Kır Bahçesi Ve Düğün Salonu`nu Tercih Ediyorsanız Yapmanız Gereken Oldukça Basit. Sayfanın Sağ Üst Köşesinde Yer Alan İletişim Formunu Eksiksiz Olarak Doldurarak ‘`Ücretsiz Teklif Al`` Butonu Aracılığıyla Bizimle İrtibat Kurabilirsiniz.

İletişim
Cüneyt Turan
Fatih Gökay