Oksijen Düğün Davet

Bursa / Yıldırım

750-1.000

Kapasite

Kapasite

Kapasite

750-1.000

Otopark Araç Kapasitesi

250-500

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

50.000-75.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100 TL`den az

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

50.000-75.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Parti

Piknik

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Bahçe Manzaralı

Doğa Manzaralı

Kır Manzaralı

Panaromik Manzara

Mekan Özellikleri

Bahçe

Çim Alan

Havuz Başı Düğünü

Şehir Merkezinde

Hizmet

Aynı Anda Birden Fazla Düğün

Engelli Girişi

Işık

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Hayallerinizdeki Düğün İçin Beklentilerinize En İyi Cevabı Alabileceğiniz Hizmet Kalitemiz, Detaylara Önem Veren Profesyonel Ekibimiz Ve Muhteşem Davet Alanlarımızla Oksijen Düğün Salonu Bursa`da Sizlerle. Her Anlamda Ayrıcalığı Hissedeceğiniz, Farklılık Yaratan Hizmet Detaylarımızla Düğün, Nişan, Kına Ve Bekârlığa Veda Partisi, Kurumsal Etkinlik Ve Eğlencelerinizi Muhteşem Anılara Dönüştürmek İçin Sizlere Hizmet Vermekten Mutluluk Duyuyoruz.

Profesyonel Ekibimizle Birlikte Düğün Davet Sektöründe Uzun Yıllar Boyunca Hizmet Veriyoruz. Sektörde Değişen Yenilikleri, Organizasyon Konseptlerini Yakından Takip Ediyor Ve Kişiye Özel Süsleme Önerileri Sunuyoruz. Son Teknoloji Ekipmanlarımız Ve Organizasyon İçin İhtiyacınız Olan Tüm Dekor Ve Aksesuarları Sizin İçin Özenle Hazırlıyoruz. Aşkınızı Muhteşem Bir Eğlenceyle Kutlamanız İçin Aşkla Çalışıyoruz Diyebiliriz.

Oksijen Düğün Davet`te Açık Ve Kapalı Alanlarda Konforlu Bir Eğlence Sizi Bekliyor! Kır Bahçemiz, Havuzbaşı Ve Modern Dekorasyonuna Hayran Kalacağınız Balo Salonumuzda Hayal Ettiğiniz Organizasyonu Gerçekleştirebileceksiniz. Davet Alanlarımız Oldukça Geniş Ve 750-1000 Kişi Ağırlama Kapasitemizle Konuklara Ve Size Ferah Bir Alanda Eğlenme Fırsatı Tanıyoruz. Kapalı Alanımız 450 Kişilik Kapasiteye Sahip Olup Gerekli Soğutma Ve Isıtma Sistemleri Bulunduğundan Dolayı Yaz Kış Organizasyonlara Ev Sahipliği Yapabiliyoruz.

Rengarenk Çiçekler, Gösterişli Dekorlarla Düğün Mekânını İstediğiniz Konseptte Tasarlayabiliyoruz. Altın Sarısı Renkli Şık Tiffany Sandalyeler Ve Yuvarlak Masalarla Oturma Düzenini Oluşturuyor Ve Masa Üstlerine İhtişamlı Şamdanlar Yerleştiriyoruz. Gelin Damat Masasını Da Davet Alanının En Gözde Köşesine Konumlandırıp Konsepte Uygun Tarzda Süslüyoruz.

Davetlerinizde Her Damak Zevkine Hitap Eden Menü İçeriğimizle Ziyafet Yaşatıyoruz. Her Bütçeye Uygun Menü Seçeneklerimizle De Fark Yaratıyoruz. Usta Aşçılarımız Tarafından Hazırlanan Lezzetlerde En Önem Verdiğimiz Konu Da Kalite! Sizin İçin Hatırlayacağımız Yemek Listesini Düğün Öncesinde Test Etme İmkânına Da Sahipsiniz.

Profesyonel Orkestra Ve Sanatçılarla Dans Etmeye Doyamayacaksınız. Son Teknoloji Ses Sistemi Ve Görüntü Hizmetleri De Sunuyoruz. Düğününüz Boyunda Sevdiklerinizle Yaşadığınız Her Anı Dijital Kamere Çekimi Ve Jimmy Jib Kamera İle Kaydediyor, Gün Boyu Kadrajımıza Aldığımız Bu Değerli Kareleri Cd Olarak Teslim Ediyoruz.

Kapanış

Oksijen Düğün Davet Bursa Olarak Hizmetlerimiz Anlattıklarımızla Da Sınırlı Değil. Siz Hayal Edin Eğlencenizi Sizin İçin Tasarlayalım! Muhteşem Organizasyon Hizmetlerimizle Kusursuz Bir Organizasyon Geçirebileceksiniz. Sağladığımız Olanaklar Hakkında Detayları Öğrenmek İsterseniz De Sayfada Bulunan İletişim Bilgilerini Kullanarak Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Sabri Zümre
Oksijen Düğün Davet