Piano Labella Kır Davet

Filter

Piano Labella Kır Davet

Bursa / Yıldırım

500-750

Kapasite

Kapasite

Kapasite

500-750

Otopark Araç Kapasitesi

750-1.000

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100 TL`den az

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

20.000-30.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

10.000-20.000 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Manzara

Bahçe Manzaralı

Doğa Manzaralı

Kır Manzaralı

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Açılır Kapanır Tavan

Bahçe

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

Aynı Anda Birden Fazla Düğün

Engelli Girişi

Işık

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Hakkında

Uzun Yıllardır Düğün Sektöründe Olmanın Farkını Tüm Çiftlerimize Hissettirerek, Oksijen Park Piano Labella Kır Davet Bünyesinde Zengin Bir Hizmet Sunuyoruz. Kır Bahçelerimiz Ve Kapalı Salonlarımız En Romantik Ve Büyülü Düğünler İçin Sizleri Bekliyor. Her Şeyin Hayal Ettiğiniz Gibi Olduğu Rüya Gibi Bir Gece Yaşamaya Hazır Mısınız? Profesyonel Ekibimizle Adım Adım Düğününüzü Planlayacak Ve Sizi En İyi Şekilde Ağırlayacağız.

Davet Alanları

Piano Labella Kır Davet`teki Açık Ve Kapalı Alanlarımızda 750 Kişilik Davetlere Dört Mevsim Hizmet Verebiliriz. Ağaçların Altında Rengarenk Çiçeklerle Bezeli Bahçemiz Çok Romantik Ve Huzurlu. Geniş Bir Kır Manzarasının İçinde Dört Bir Yanınızı Doğa Güzellikleri Çevreliyor. Kapalı Davet Alanımızdaki Açılır Kapanır Tavan Ferah Bir Ortam Yaratıyor. Sahnemizi Gösterişli Dev Avizelerimiz Aydınlatıyor. Dans Pistimiz İse Oldukça Geniş.

Dekorasyon / Süsleme

Piano Labella Kır Bahçesinin Konsepti Tek Kelimeyle Büyülü! Çiçeklerle Ve Ferforje Aksesuarlarla Kaplı Gelin Yoluna Adım Attığınız An Kendinizi Bir Masalda Gibi Hissedeceksiniz. Çiftimiz İçin Şık Bir Geçit Töreni Hazırladık. Şık Yuvarlak Ve Uzun Masarlarımıza Özel Tasarım Suplalar, Canlı Çiçekler Ve Arzu Ettiğiniz Diğer Aksesuarları Yerleştiriyoruz. Nikahınızı Kırmızı Bir Piyano Üzerinde Kıyarak Size Ve Misafirlerinize Farklı Bir Anı Yaratıyoruz.

Hizmetler

Düğün Paketlerimizin İçerikleri Saymakla Bitmez! Başlangıç Olarak Davetlilerinizi İkram Ve Karşılama Töreniyle Alana Alıyoruz. Müzisyenlerimiz Hoş Bir Ortam Yaratırken, Siz Gelin Odasında Keyifle Hazırlıklarınızı Tamamlamış Oluyorsunuz. Romantik Gelin Yolundan Geçerek Sizi İlk Dansınız İçin Sahneye Alıyoruz. Ayrıca Gelin Saçı Ve Makyajı, Dj Ve Piyanist, Gelin Arabasının Süslenmesi, Sınırsız Fotoğraf Ve Video Çekimi Hizmetlerimiz De Bulunuyor.

Misafirlerimiz İçin Kadın Ve Erkek Mescitleri Ve Çocuk Oyun Alanlarımız Da Var. Bu Özel Geceye Renk Katmak İçin Volkan Gösterisi, Dans Ekipleri, Balon Yağmuru Ve İlahi Grubu Gibi Özel Hizmetlerimizden De Yararlanabilirsiniz. Gecenin Sonunda Dilek Güvercinleri Uçurabilir, Davetiye Ve Gelinlik Seçiminizde Deneyimli Organizasyon Ekibimizden Destek Alabilirsiniz. Otoparkımızda Hazır Bekleyen Valelerimiz İse Misafirlerinizin Konforlu Ulaşımını Sağlıyor.

Yiyecek / İçecek

Piano Labella Düğün Salonu Bursa`da Farklı Menüler Sunarak Çiftlerimizin Damak Zevkine De Hitap Ediyoruz. Beyaz Veya Kırmızı Et Menülerimizde Çorba, Meze Tabağı, Garnitürler, Ara Sıcaklar, Salata, Soft İçecekler Ve Düğün Pastası İkram Ediyoruz. Yemeksiz Bir Davet Düzenlemek İsterseniz Tatlı Ve Tuzlu Kuru Pasta, Sınırsız Alkolsüz İçecek Ve Su İkramlarımız Bulunuyor. Menülerde Değişiklik Yapmak İsterseniz Usta Şeflerimiz Size Önerilerde Bulunabilir.

Kapanış

Oksijen Ailesi Olarak Yılların Tecrübesiyle Çiftlerimizi Hayallerine Kavuşturuyoruz. Piano Labella Kır Davet`te Evlenen Çiftlerimiz İçin O Gece Zaman Duruyor Ve Geriye Sadece Güzel Anılar Kalıyor. Farklılık Yaratmak Ve En Değerli Gününüzde Yanınızda Olmak İçin Sizi De Düşlerinizi Gerçekleştirmeye Bekliyoruz. Düğün Fiyatlarımız Ve Kapsamlı Paketlerimizle İlgili Bilgi Edinmek İçin Hemen Bizi Arayın Veya Sayfada Yer Alan Formumuzu Doldurun.

İletişim
Piano Labella Kır Davet
Piano Labella Kır Davet