Piano Premium Kır Davet

Teklif

Piano Premium Kır Davet

Bursa / Yıldırım

750-1.000

Kapasite

Kapasite

Kapasite

750-1.000

Otopark Araç Kapasitesi

250-500

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

10.000-20.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100 TL`den az

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

30.000-40.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Bahçe Manzaralı

Doğa Manzaralı

Kır Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Çim Alan

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

Aynı Anda Birden Fazla Düğün

Engelli Girişi

Işık

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Hakkında

Bursa`daki Düğün Salonları İçinde Hem Kır Düğünleri İçin Hem De Kapalı Salon Düğünleri İçin 3 Farklı Nitelikli Davet Alan Seçeneği Sunmamız, Dikkat Çeken Mekan Tasarımlarımızla Yemekli Veya Yemeksiz Düğün, Doğum Günü, Kına, Nişan, Kurumsal Etkinlikler Gibi Farklı Kategorilere Ait Pek Çok Organizasyon Gerçekleştirebileceğiniz Şubelerimizde Aradığınız Bütün Hizmetleri Kaliteyle Buluşmuş Bir Şekilde Karşınıza Çıkarıyoruz.

Davet Alanları

Oksijen Park Piano Premium Kır Davet Salonu Yaz Kış Mevsim Fark Etmeksizin Düğün Yapacak Çiftlerimizin Tercih Ettiği 750 İla 1.000 Kişilik Davetlere Ev Sahipliği Yapan Üstü Kapalı Bahçemiz Oldukça Ferah Ve Rahat Hareket Edilebilecek Alan Yeterliliğinde. Temiz Hava Ve Yüksek Tavanlı Mimarimiz Bir Araya Gelince Bol Oksijenli, Havadar Bir Ortamda Düğün Yapmak Kaçınılmaz Elbette. Geniş Pistimiz De Hareketlerinizi Kısıtlamanıza Gerek Kalmadan Dans Etmenizi Sağlıyor.

Dekorasyon / Süsleme

Elegan Ve Modern Tarzdaki Alan Tasarımımıza Hayran Kalacağınız Konusunda İddialıyız. Beyaz Yuvarlak Sırtlı Sandalyelerimiz Ayna Yüzeyli Dikdörtgen, Yuvarlak Şekillerdeki Beyaz Masalarımızla Güzel Bir Kombinasyon Yakalıyor. Altın Varaklı Suplalar, Boncuklu Gold Vazolarımız Ve Renkli Çiçeklerimizin Bu Kombinasyonun Tamamlayıcıları Diyebiliriz. Katmanlı Kristal Avizelerimiz, Desenli Duvarlarımız Dizaynımızın Göze Çarpan Aksesuarlarından. Bahçemizin Dış Kısmındaki Ağaçlar Arasına Yerleştirilen Minimal Lambalarımız Salaş Bir Görünüm Yaratıyor.

Hizmetler

Düğününüzü Unutulmaz Kılmak İçin Eğlenceli Dakikalar Yaşatmaya Özen Gösteriyoruz. Eğlencenin Sırrı Da Yetenekli Müzisyenlerin Yer Aldığımı Orkestramız, Yöresel Halk Oyunlarına Hakim Dans Ekiplerimiz, Bando Orkestramız, Mehteran Takımımızın Keyifli Performanslarında Saklı. Aynı Zamanda İsteyen Çiftlerimize Özel Dans Dersleri Verme İmkanımız Da Mevcut. Minik Misafirlerimizi De Düşünüyor, Palyaço, Animatör, Şişme Oyun Parkı Gibi Fırsatlar Sunuyoruz. Yemek Menülerimizin Lezzetini Düğün Pastanızda Da Bulacağınızdan Emin Olabilirsiniz.

Kapanış

Bir Düğün Mekanı Düşünün Ki Dilek Güvercinine Kadar Belki Çiftlerimizin Bile Aklına Gelmeyecek Detayları Onlara Yaşatmak İçin Çoktan Harekete Geçmiş, İşte Bu Salon Piano Premium Kır Davet Bursa. Gelin Damatlarımız Ve Konuklarının Bitmesini İstemeyeceği Bir Düğün Hazırlamaya Odaklanıyor, Her Şey Dahil Hizmet Paket Seçeneklerimizle Çiftlerimize Bütçelerine Uygun Alternatifleri Değerlendirme Olanağı Sağlıyoruz. Paket İçeriklerimiz, Fiyat Skalamız, Kampanyalarımız Hakkında Bilgi Edinmek İçin Sayfamızdaki İletişim Bilgileri Üzerinden Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim