Plus Davet

Bursa / Nilüfer

500-750

Kapasite

Kapasite

Kapasite

500-750

Otopark Araç Kapasitesi

150-250

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

50.000-75.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

200-350 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

40.000-50.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

200-350 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Diyabet

Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Balkon

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Teras

Yüksek Tavan

Hizmet

Catering Firması Getirme

Engelli Girişi

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Hakkında

Nilüfer Düğün Salonları Arasında Yer Alan Plus Davet Bursa Orhaneli Yolu`nda Düğünlere Ev Sahipliği Yapıyor. Mekanımız Kolay Ulaşılabilir Konumuyla Avantajlı Bir Noktada Bulunuyor. Çiftleri Düğünlere Uygun Olan Kapalı Davet Alanımızla Ağırlıyoruz. Geniş Alanıyla Dikkat Çeken Salonumuzda Tüm Yakınlarınızı Misafir Edebilirsiniz. Plus Davet`te İsterseniz Yemekli, İsterseniz Yemeksiz Düğün Paketi Tercih Edebilirsiniz.

Davet Alanları

Plus Davet Düğün Salonları Kapalı Alan Ve Teras Olarak 2 Farklı Davet Alanımızla Misafirlerimizi Karşılıyoruz. Bu Alanlarda Kapalı Salonumuzu Şık Ve Modern Görünümlüyle Düğünler İçin Kullanıyoruz. Uzun Davetli Listelerine Uygun Salonumuzda 500 İla 750 Kişilik Düğünler Düzenlenebilir. Tüm Masalar Yerleştirildikten Sonra Salonumuzun Merkezinde Dans İçin Ferah Bir Alan Bırakıyoruz. Böylece Tüm Konuklar Dans Pistini Rahatlıkla Görebiliyor.

Dekorasyon / Süsleme

Düğün Salonumuzun Dekorasyonunda Siyaha Ağırlık Verdik Ve Altın Rengi Detaylarla Salonumuza Lüks Bir Görünüm Kazandırdık. Renk Temasıyla Geleneksel Düğün Salonu Görünümünden Ayrılan Mekanımızın Zeminindeyse Mermerden Yararlandık. Davet Alanımızın Yüksek Tavanınıysa Siyah Renkli, Şık Ve Büyük Avizeler Süslüyor. Nikah Masanızı Da Girişin Hemen Karşısında Yer Alan Platforma Kuruyor, Tüm Dikkatin Üstünüzde Olmasını Sağlıyoruz.

Oturma Düzenini Oluştururken Yuvarlak, Klasik Masalardan Veya Dikdörtgen Davet Masalarından Faydalanabiliyoruz. Masalarımızı Siyah Örtülerle Kaplıyor Ve Altın Rengi Suplalarla Süsleyerek Mekanımızın Lüks Ambiyansıyla Uyum İçinde Olmasını Sağlıyoruz. İsteğinize Göre Masalarımızda Siyah Veya Altın Rengi, Gösterişli Vazolar Da Kullanabiliyoruz. 8`Li, Altın Rengi Metal Şamdanlarımızı Da Masa Dekorasyonuna Ekleyerek Süslemeleri Tamamlıyoruz. Masalarımıza Napolyon Tarzı, Siyah Renk Sandalyeler Eşlik Ediyor.

Hizmetler

Plus Davet Bursa Olarak Sizi Organizasyon Sorumlumuzla Karşılıyoruz. Yemekli Düğünleriniz İçin Size Menü Alternatifleri Sunuyor, Menünüzü Beraber Hazırlıyoruz. Düğün Gününde Her Şeyin İstediğiniz Gibi Olması İçin Menüyü Tatma Olanağınız Da Bulunuyor. İsterseniz Dışarıdan Bir Catering Firmasıyla Da Anlaşabilirsiniz. Mekanın Işıklandırılması Ve Ses Sistemlerinin Kurulması Da Bizim Sorumluluğumuzda. Konuklarınızın Kullanabileceği 250 Araç Kapasiteli Otopark Alanımız Ve Vale Hizmetimiz De Sizi Bekliyor.

Kapanış

Dekorasyonuyla Orijinal Bir Görünüm Sunan Plus Davet Düğünlerinde Modern Bir Dokunuş Arayan Çiftler İçin İdeal Olabilir. Bursa`nın Köklü Semtlerinden Nilüfer`de Yer Alan Mekanımızda İstediğiniz Mevsimde Düğününüzü Gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı Bilgi Ve Plus Davet Düğün Salonu Fiyatları İçin İletişim Bilgilerimizi Kullanarak Bize Ulaşabilirsiniz. Yan Tarafta Bulunan Fiyat Teklifi Formunu Doldurarak Da Bilgi Alabilirsiniz.

İletişim