Sakallı Düğün Salonları Orhangazi

Teklif

Sakallı Düğün Salonları Orhangazi

Bursa / Orhangazi

500-750

Kapasite

Kapasite

Kapasite

500-750

Otopark Araç Kapasitesi

75-100

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

40.000-50.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100 TL`den az

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

30.000-40.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Kolonsuz Salon

Teras

Yüksek Tavan

Hizmet

Aynı Anda Birden Fazla Düğün

Engelli Girişi

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Hakkında

2007 Yılında Davet Sektörüne Giriş Yapan Sakallı Düğün Salonları Orhangazi`deki Merkezi Konumunda İlk Günkü Heyecanıyla Çalışmaya Devam Ediyor. Her Zaman Daha İyisine Ulaşmak İçin Çabalayan İşletme; 2. Salonunu 2008 Yılında Hizmete Açtıktan Sonra 2014 Yılında Da 3. Salonunu Açarak Başarılarını Devam Ettirdiğini Kanıtladı. Kaliteli Ve Yenilikçi İç Dekorasyonu Ve Memnuniyet İlkesi Anlayışıyla Bursalı Çiftler Tarafından Oldukça Tercih Edildi. Şimdi İse Yeni Çiftler İçin Büyük Bir Heyecanla Hizmet Vermeye Hazır!

Davet Alanları

Çeşitli Kapasite Ve Konsept İçerikleriyle Üç Davet Alanımız Bulunuyor. 1 Numaralı Salonumuz 600 İla 800 Davetlinizi Ağırlama Kapasitesine Sahipken, 2 Numaralı Salonumuzda İse 750 İla 1.000 Kişiye Hizmet Verebiliyoruz. 3 Numaralı Salonda İse 500 İla 600 Kişilik Düğün Ve Davetler Düzenleyebiliyoruz. Tüm Davet Alanlarımız İçin Ferah Bir Ortam Yaratmayı Amaçladık. Eğlencenin Merkezi Olan Dans Pistini İse Tüm Sevdiklerinizle Birlikte Rahatlıkla Dans Edebilmeniz İçin Oldukça Geniş Tuttuk.

Dekorasyon / Süsleme

Salonlarımızın Dekorasyonunu Özel Günleriniz İçin Özenle Tasarladık. Şıklığı Ön Planda Tuttuğumuz Modern Tarzdaki Salonlarımızda Farklı Renkler Ve Dekoratif Ögeler Kullanarak Her Bir Davet Alanını Kendine Özel Hale Getirdik. 1 Numaralı Salonumuzda Altın Sarısı Ve Kırmızı Renklerinin İhtişamından Yararlandık. Beyaz Tiffany Sandalyeleri Kırmızı Kadife Minderler İle Kullanarak Enfes Bir Uyum Yakaladık. Masa Üstü Dekorasyonu İçin İse Gösterişli Şamdanlar Yerleştirdik.

Mor Ve Beyaz Renklerinin Hakimiyetindeki 2 Numaralı Salonumuzda İse Gümüş Şamdanlar, Kadife Minderler Ve Mekanımızı Geniş Gösteren Aynalar Kullandık. 3 Numaralı Salonumuz Mavi Renkte Detaylar İle Dekore Edildiği İçin Şıklığı İle Her Zaman Takdirleri Kazanıyor. Farklı Renklerle Tasarlanan Davet Alanlarımızdan Dilediğinizi Seçebilir, Salon Sorumlularımızla Dekoratif Öge Ve Aksesuarlar Konusunda Anlaşabilirsiniz.

Hizmetler

Sakallı Düğün Salonu Olarak Özel Günü İçin Bizi Tercih Eden Çiftlerimize Pek Çok Hizmet Sunuyoruz. Mekân Süslemesi İçin Alanında Uzman Ekibimiz Her Bir Çiftimiz İçin Özel Olarak Hazırlanıyor. Fakat Dilerseniz Farklı Konsept İstekleriniz İçin Bir Organizasyon Firmasıyla Anlaşmanız Da Mümkün. Leziz İkramlar Ve Profesyonel Çekim Ekibi İle Catering Firması Veya Fotoğrafçı Aramakla Vakit Kaybetmenizi İstemiyoruz. Çözüm Ortaklarımız Sayesinde Bu İhtiyaçlarınızı Rahatlıkla Gideriyoruz. Gelişmiş Işık, Ses Ve Sahne Ekipmanlarını Kurarak Şahane Bir Müzik Hizmeti Veriyoruz!

Kapanış

Her Zevke Hitap Eden Salonları Ve Yüksek Hizmet Kalitesiyle Hatırı Sayılır Bir Süredir Düğün Davet Sektöründe Faaliyet Gösteren Sakallı Düğün Salonları Olarak Bu Özel Gününüze Ortak Olmaktan Mutluluk Duyacağız! Eğer Siz De Detaylı Bilgi Almak Ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İstiyorsanız; Sayfanın Üst Kısmında Bulunan Sakallı Düğün Salonu İletişim Bilgilerini Kullanabilir, Bize Hemen Ulaşabilirsiniz. Yandaki Formu Eksiksiz Doldurarak Davetiniz Hakkındaki Detayları İlettiğiniz Takdirde Ücretsiz Fiyat Teklifimizi De Alabilirsiniz.

İletişim