Salkım Park

Bursa / Osmangazi

300-400

Kapasite

Kapasite

Kapasite

300-400

Otopark Araç Kapasitesi

50`den az

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

10.000-20.000 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

10.000-20.000 TL

Genel Özellikler

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Şehir Merkezinde

Hizmet

Catering Firması Getirme

Engelli Girişi

Işık

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Bir Düğün Salonundan Çok Daha Fazlası, Hayatınızın En Özel Gününü En Az Sizin Kadar Önemsiyoruz. Salkım Park Düğün Salonu Olarak Yaptığımız İşe Büyük Saygı Duyuyoruz. Her Şeyin İstediğiniz Gibi Gerçekleştiği Ve Sizi Anlayan Ve İşlerini Profesyonellik Çerçevesinde Severek Yapan Bir Ekip İstiyorsanız Aradığınızı Buldunuz. Uzun Yıllardır Düğünler Başta Olmak Üzere Pek Çok Türde Toplu Organizasyona Ev Sahipliği Yapıyoruz. Bu Sayede Çok Çeşitli Tecrübelere Sahip Olduk Ve Pek Çok Çifti Salonumuzda Ağırladık.

Yakın Zamanda İsmimizi Yeniledik Ve Salkım Park Olarak Yolumuza Devam Etmeye Karar Verdik. Fakat Bunu Yaparken Bu Değişikliğin Bir Anlamı Da Olsun İstedik. Dolayısı İle Sadece İsmimizi Değil İmajımızı Da Yeniledik. Günümüzün Estetik Yargılarına Daha Uygun Olduğumuz Şık Bir İç Tasarım Yaptırarak Hiçbir Masraftan Kaçınmaksınız Salonu Baştan Aşağı Değiştirdik. Şu An Beyaz Ağırlıklı Olmak İle Birlikte Altın Sarısı İnce Detaylar İle Bir “Beyaz – Altın” Renk Konseptine Sahibiz. Beyazı Tercih Etmemizin Sebebi Rengin Asaleti Ve Ortama Sağladığı Aydınlık Atmosferdir. Altın Sarısı İse Soyluluk Ve Şıklığı Temsilen Renk Katmak İçin Belirli Bir Uyum Gözetilerek Tarafımızdan Seçildi.

Oturma Düzenimizi İse Ortamdan En İyi Faydayı Sağlamak Amacı İle 8`Er Kişilik Yuvarlak Masalar İle Oluşturduk. Sandalyelerimiz İse Hem Konforlu Hem De Son Dönemde Epey Tercih Edilen Beyaz Renkli Şık Tiffany Modele Sahipler. Bu Düzende Misafirlerimizi Hem Rahat Ettiriyor Hem De Ortamı Sıkışıklıktan Uzak Tutabiliyoruz. Eğer Oynamayı Ve Eğlenmeyi Çok Seven Bir Çiftseniz Ve Aileleriniz De En Az Sizin Kadar Bu Konuda İddialıysa Geniş Pistimizden Memnun Kalacağınızdan Eminiz.

Eğer Düğün Tarihiniz Yaklaşıyorsa Elinizi Çabuk Tutmanızı İçtenlikle Önermek İstiyoruz. Bizimle İletişime Geçmek İçin Hemen Sayfadaki Formu Doldurarak Ücretsiz Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.

İletişim