Salon Bes Demirtaş

Bursa / Osmangazi

400-500

Kapasite

Kapasite

Kapasite

400-500

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

10.000 TL`den Az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

10.000 TL`den Az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Şehir Merkezinde

Hizmet

Işık

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Hakkında

Bursa Osmangazi Düğün Salonları Arasında Yer Alan Salon Bes Demirtaş`a Hoş Geldiniz! Yaklaşık 5 Yıldır Bursalı Çiftlerin Düğünlerine Ev Sahipliği Yapıyoruz. Hem Şık Ortamımızla, Hem De Sunduğumuz Hizmetlerle Çiftlerin Beğenisini Kazanmayı Başarıyoruz. Kapalı Davet Alanımız Sayesinde Yıl Boyu Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz. Merkezi Bir Noktada Yer Alan, Şehir Manzaralı Bir Mekanda Düğününüzü Gerçekleştirmek İsterseniz Okumaya Devam Edebilir, Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

Davet Alanları

Mekanımızda 1 Adet Kapalı Davet Alanımız Bulunuyor. Yüksek Tavanlı Kapalı Salonumuz Geniş Ve Havadar Atmosferiyle Dikkat Çekiyor. Buna Ek Olarak Davet Alanımızın Kolonsuz Mimarisi De Çiftlere Ve Misafirlerine Rahat Hareket Edebilecekleri Alanı Sağlıyor. Salonumuza 400 İla 500 Kişi Davet Edebilirsiniz. Mekanımızda İsterseniz Kilise Düzen, İsterseniz De Banket Düzen Oturma Planları Oluşturabiliyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Salonumuzun Dekorasyonunda Beyazla Beraber Gri Ve Altın Rengi Ön Plana Çıkıyor. Duvarlarda Kullandığımız Altın Rengi, Desenli Süslemeler Mekanımıza Gösterişli Ve Zengin Bir Karakter Katıyor. Kendinden Desenli Zeminimiz Oldukça Şık Bir Gelin Yolu Oluşturuyor. Işıklandırmadaysa Beyaz Spotlardan Ve Renkli Led Aydınlatmalardan Yararlanıyoruz. Oturma Düzeninde Altın Rengi Tiffany Sandalyeler Ve Yuvarlak Masalar Kullanıyor, Masaları Gold Şamdanlarla Süslüyoruz.

Hizmetler

Salon Bes Demirtaş Osmangazi Düğün Salonu`nda Çiftlere Düğün Paketlerimizle Yardımcı Oluyoruz. Düğün Paketlerimizde Öncelikle Kuru Pasta Ve Meşrubat İkramı Bulunuyor. Aynı Zamanda Düğün Pastanızı Da Biz Hazırlıyoruz. Misafirlerinizin Keyifli Vakit Geçirmesi İçin Müzisyen Temin Ediyoruz. Ayrıca Piyanistimiz De Sahne Alıyor. Salona İlgi Çekici Bir Giriş Yapmak İsterseniz Volkan Ve Işık Gösterisi De Yapıyoruz.

Çiftin Zamandan Kazanması İçin Kuaför Hizmetiyle Beraber Gelin Arabası Süsleme Hizmeti De Sunuyoruz. En Güzel Gününüzün Ölümsüzleştirmek İçin Fotoğraf Ve Video Çekimi Hizmeti De Sağlıyoruz. Planlama Aşamasında İhtiyaçlarınıza Uygun Olan Düğün Paketini Seçmeniz İçin Organizasyon Sorumlumuzla Size Yardımcı Oluyoruz. Bununla Beraber Mekanımızda Özel Otopark Alanı Ve Vale Hizmeti De Bulunuyor.

Kapanış

Salon Bes Demirtaş Olarak Uzun Zamandır Aynı Noktada Faaliyete Devam Ediyoruz. Kolay Ulaşılabilir Bir Konumda Yer Alan Salonumuza Toplu Taşıma Alternatifleriyle Veya Özel Araçlarla Ulaşabilirsiniz. Kapsamlı Düğün Paketlerimizle De Çiftlerin Tüm İstek Ve Beklentilerine Cevap Vermeyi Başarıyoruz. Düğününüzü Mekanımızda Düzenlemek İsterseniz Telefon Numaramızı Arayabilirsiniz. Salon Bes Demirtaş Bursa Osmangazi Düğün Salonu Fiyatları İçin Yan Taraftaki ‘Fiyat Teklifi Al!` Formunu Doldurabilirsiniz.

İletişim
Salon Bes Demirtaş
Yaşar Delikanlı
Nevin Delikanlı
Salon Bes Demirtaş