Salon Medya

Bursa / Osmangazi

400-500

Kapasite

Kapasite

Kapasite

400-500

Otopark Araç Kapasitesi

500-750

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

10.000-20.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100-200 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

10.000-20.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100-200 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

22:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Bahçe Manzaralı

Dağ Manzaralı

Doğa Manzaralı

Kale Manzaralı

Kır Manzaralı

Orman Manzaralı

Panaromik Manzara

Park Manzaralı

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Balkon

Çim Alan

Orman İçinde

Şehir Merkezinde

Teras

Yüksek Tavan

Hizmet

Engelli Girişi

Işık

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`da Düğün Yapmayı Planlıyorsanız Size Bir Önerimiz Var: Salon Medya. Osmangazi`de Hizmet Vermeye Devam Eden Salon Medya Kültürpark İçinde Yer Alıyor. Etrafı Doğal Güzelliklerle Çevrili Olan Düğün Salonumuz Yenilenmiş Dekorasyonuyla Kapılarını Açıyor. Salon Medya`da Yemekli Veya Yemeksiz Organizasyonlar Gerçekleştiriyoruz. Bursa Düğün Salonları Arasında Sunduğumuz Hizmetlerle Ve Otopark Alanımızla Öne Çıkmayı Başarıyoruz.

Davet Alanları

Bursa Kültürpark Salon Medya`da Kapalı Davet Alanımızda 400 İla 500 Kişilik Bir Düğün Düzenleyebilirsiniz. Düğün Salonumuzun Avantajları Arasında Yüksek Tavan Özelliğini Ve Havadar Atmosferini Gösterebiliriz. Aynı Zamanda Salonumuzu Gezen Geniş Pencerelerden Kültürpark`ın Yeşil Manzarası Da Rahatça Görülebiliyor. Misafirleriniz Ağaçlarla Kaplı Ferah Yazlık Bahçemizi Hava Almak Veya Sigara İçmek İçin Kullanabilirler.

Dekorasyon / Süsleme

Davet Alanımızın Dekorasyonunda Sıcak Renkler Ön Plana Çıkıyor. Salonumuzda Hem Zeminde, Hem De Duvarlarda Ağırlıklı Olarak Kahverengi Ahşap Kullandığımızı Görebilirsiniz. Klasik Çizgilere Sahip Olan Salonumuz Zamansız Şıklığı Ve Ahşabın Verdiği Otantik Atmosferiyle Dikkat Çekiyor. Misafirlerinizi 8 İla 10 Kişilik Yuvarlak Masalarda Ağırlıyor Ve Masalarımızı Şamdanlarla Süslüyoruz. Dilerseniz Kumaş Kaplı Sandalyelerimizi De Tüllerle Giydirebiliyoruz.

Hizmetler

Yemekli Paket Tercih Eden Çiftler İçin İstedikleri Menüyü Hazırlıyor Ve Menüde Değişiklik Yapma Şansı Sunuyoruz. Yemeklerimizin Servisini De Personelimiz Gerçekleştiriyor. Orkestralar Salonumuzda Bulunan Sahneyi Kullanabilirler. Ses Sistemlerini Ve Işıklandırmaları Da Biz Hazırlıyoruz. Ayrıca Mekanımızda İklimlendirme Sistemleri De Bulunuyor. Düğün Planlaması İçin Dilerseniz Organizasyon Sorumlumuzdan Yardım Alabilir, İsterseniz De Başka Bir Organizasyon Firmasıyla Anlaşabilirsiniz. Misafirleriniz Ortalama 600 Araçlık Otoparkımızdan Yararlanabilirler.

Yiyecek / İçecek

Bursa Osmangazi Düğün Salonları Arasında Yemek İkramımızla Da Kendimizden Söz Ettiriyoruz. Servise Ordövr Tabağıyla Başlıyoruz. Ordövr Olarak Peynir Çeşitlerimiz, Acılı Ezme, Domates Ve Humus Gibi Seçeneklerimiz Bulunuyor. Daha Sonra Ara Sıcak Servisine Geçiyor Ve Ana Yemekle İkrama Devam Ediyoruz. Ana Yemek İçin Piliç Veya Rosto Gibi Kırmızı/Beyaz Et Alternatifleri Arasından Tercihinizi Yapabilirsiniz.

Kapanış

Ulaşıma Elverişli Bir Noktada Bulunan Salon Medya Doğayla Baş Başa Kalabileceğiniz Kültürpark`ta Sizi Bekliyor. Salonumuzda Düğünlere Ek Olarak Nişan, Kına, Doğum Günü Ve Mezuniyet Gibi Organizasyonlara Da Ev Sahipliği Yapıyoruz. Salon Medya Düğün Fiyatları İçin Sayfada Yer Alan ‘Fiyat Teklifi Al!` Formunu Doldurabilirsiniz. Bize Telefonla Ulaşmak İsterseniz Aşağıda Görebileceğiniz Numarayı Tuşlayabilirsiniz.

İletişim
Özlem Özen
Senol Dolar