Salon Mesken

Bursa / Yıldırım

300-400

Kapasite

Kapasite

Kapasite

300-400

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

10.000 TL`den Az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Şehir Merkezinde

Hizmet

Catering Firması Getirme

Engelli Girişi

Fotoğrafçı Getirme

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`da Sevdiğiniz Kişi İle Birlikte Ortak Geleceğinize İlk Adımlarınıza Atacağınız Düğününüzü Düzenleyeceğiniz Bir Düğün Salonu Mu Arıyorsunuz?

Cevabınız ‘`Evet`` İse Sizi Salon Mesken`e Davet Ediyoruz! En Mutlu Günlerinizden Birinde Düzenleyeceğiniz Davetinizi En Güzel Şekilde Hayata Geçirmek İçin Büyük Çaba Gösterdiğimiz Mekânımızda Geçireceğiniz Süre Boyunca Doyasıya Eğlenebilirsiniz. Mekânımızda Düğün, Kına Gecesi, Söz Ve Nişan Gibi Organizasyonlara Ev Sahipliği Yapıyoruz. Bugüne Kadar Düzenlediğimiz Davetler Sonrasında Konuklarımızdan Aldığımız Olumlu Yorumlar Yeni Etkinlikler Öncesinde Bizi Daha Çok Motive Ediyor. Düğününüzde Konuklarınızın Memnuniyetini Sağlamak İçin Profesyonel Ve Güler Yüzlü Ekibimiz Tüm İstek Ve İhtiyaçlarınızı Karşılama Konusunda Yardımcınız Oluyor. Bu Sayede Düğününüzün Planladığınız Gibi İlerleyeceğinden Ve Konuklarınızın Rahatlığından Emin Bir Şekilde Rahatça Eğlenebilirsiniz. Salon Mesken Bursa`nın En Kolay Ulaşım Sağlanan Konumlarından Birinde Bulunduğu İçin Konuklarınız Gayet Rahat Bir Şekilde Mekânımıza Gelebilirler.

300 İla 400 Davetliyi Ağırlama Kapasitesine Sahip Olduğumuz Salon Mesken`de Konuklarınıza Özel Oturma Düzenleri Hazırlayabiliyoruz. Örneğin; Ailesi İle Birlikte Düğününüze Katılan Misafirleriniz İçin Özel Aile Masaları Kurabildiğimiz Gibi Aynı Zamanda Daha Kalabalık Grupların Da Bir Arada Eğlenmelerine İmkân Sağlayan Oturma Düzenleri Hazırlayabiliriz. Salonumuzun Tasarım Aşamasında Ağırlıklı Olarak Masumiyet Ve Sadeliğin Rengi Olan Beyazı Kullanmayı Tercih Ettik. Düğününüzü Düzenlemek İstediğiniz Konsepte Göre Beyazın Yanında Farklı Renkler Kullanma İmkânına Sahibiz. Salonumuzda Sahip Olduğumuz Gelişmiş Işık, Ses Ve Sahne Sistemleri Sayesinde Gece Boyunca Konuklarınız İle Birlikte Doyasıya Eğlenebilirsiniz.

Hayatınızın En Önemli Günlerinden Birini Geçireceğiniz Düğününüzü Düzenlemek İçin Salon Mesken`i Tercih Ediyorsanız Bize Ulaşmak İçin Yapmanız Gereken Çok Basit. Sayfanın Sağ Üst Köşesinde Yer Alan İletişim Formunu Eksiksiz Olarak Doldurarak ‘`Ücretsiz Teklif Al`` Butonu Aracılığıyla Bizimle İrtibat Kurabilirsiniz. Mutluluğunuza Ortak Olmak İçin Sizden Haber Bekliyoruz!

İletişim
Salon Mesken
Bayram Bayram
Güllüşah Bayram
Salon Mesken