Salon Royal Prens

Bursa / Yıldırım

750-1.000

Kapasite

Kapasite

Kapasite

750-1.000

Otopark Araç Kapasitesi

250-500

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

10.000-20.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100 TL`den az

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

10.000 TL`den Az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

Aynı Anda Birden Fazla Düğün

Catering Firması Getirme

Engelli Girişi

Işık

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Aylardır Hayalini Kurduğunuz, Araştırmalar Yapıp Fikirler Aldığınız, Her Detayını İnce İnce Düşündüğünüz O An Geldi Çattı Bile, Değil Mi ? Geriye Tek Bir Eksik Kaldı, O Da Düğün Mekanınıza Karar Vermek Mi? Eğer Cevabınız Evetse, Şu An Çok Doğru Yerdesiniz Demektir. Sizi, `Bursa Düğün Mekanları` Arasında Fark Yaratan İşletmemizde Heyecanla Ve Sabırsızlıkla Bekliyoruz.

Davet Alanları

Salonumuzda, 750 İla 1.000 Misafirimizi Konuk Edebildiğimiz Görkemli Bir Davet Alanımız Bulunuyor. Yüksek Tavanlı, Kolonsuz Salonumuzun Zemini, Hem Parke Hem De Taştan Oluşuyor. Parke Olan Kısmı, Dans Pistimizde Ve Yürüyüş Yolunda Da Kullanıyoruz. Bu Sayede Hem Sizin İçin Şık Bir Gelin Yolu Oluşturuyor, Hem De Konforlu Bir Dans Pisti Yaratıyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Salonumuzun Dekorasyonunda Davetlerin Vazgeçilmez Rengi Gold Detaylardan Faydalanıyoruz. Beyaz Napolyon Sandalyelerimizi Taşlı Gold Tüllerle Süslüyor, Masalarımızda Da Aynı Tonların Hakim Olduğu Suplalar Kullanıyoruz. Gelin Damat Masasını Yüksek Bir Platform Üzerinde Konumlandırılıyor, Bu Alanda Beyaz Kapitoneli, Uzun Sırtlı Sandalyeler Tercih Ediyoruz. Mekanımızın Aydınlatmasında Spot Işıklar Başta Olmak Üzere, Halatlı Ampullere Yer Veriyoruz.

Klasik Bir Dekorasyonun Hakim Olduğu Düğün Salonumuzda, Masa Dekorasyonuna Büyük Özen Gösteriyoruz. Masa Ortalarında Mor Taşlı, 5 Kollu Siyah Şamdanlar Kullanıyor Ve Bu Sayede Dekorasyonumuzun Daha Da Öne Çıkmasını Sağlıyoruz. Dans Pistinin Hemen Üzerinde Bulunan Profesyonel Sahne Işıkları Sayesinde, Salonumuza Hakim Olan Renklerde De Değişiklik Yapabiliyoruz. Böylece, Ortamın Sizin İstediğiniz Bir Ambiyansa Bürünmesine De Olanak Veriyoruz.

Hizmetler

Yıldırım Düğün Salonları Arasında, Hizmetlerimiz Sayesinde Hem Bir Adım Öndeyiz. 250 İla 500 Araca, Valemiz Sayesinde Otopark Hizmeti Verebiliyoruz. Mekanımıza Dışarıdan Organizasyon Firması Da Kabul Ediyor Ve Hayallerinizi Dilediğiniz Gibi Gerçekleştirebilmeniz İçin Salonumuzu Tam Anlamıyla Size Tahsis Ediyoruz. Ayrıca Catering Firması Da Kabul Ediyoruz Ve Bu Sayede Misafirlerinize Tamamen Kendi Tercihlerinizden Oluşan Bir Yemek Menüsü Çıkarmanızı Sağlıyoruz.

Kapanış

Buraya Kadar Her Şeyin İçinize Sindiğini Ve “Bursa Salon Prens Royal Nerede?” Dediğinizi Duyar Gibiyiz. 1.000 Misafirimizi Konuk Ettiğimiz Beyazlar İçindeki Salonumuz, Ankara Yolu Caddesi`ne, Davutdede`de Emrinizde. Hemen Sayfanın Sağındaki Formu Doldurun, Siz De Bu Kaliteyle Tanışın. Sizin İçin Hazırladığımız Kampanyalar, Avantajlı Fiyatlar Ve Daha Birçok Ayrıcalık Sizi Bekliyor.

İletişim