Salon S

Bursa / Nilüfer

500-750

Kapasite

Kapasite

Kapasite

500-750

Otopark Araç Kapasitesi

150-250

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

30.000-40.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100-200 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

20.000-30.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Panaromik Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

Aynı Anda Birden Fazla Düğün

Engelli Girişi

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Salon S Bursa Ataevler Metro İstasyonu Yanında 15 Yıllık Tecrübesiyle Muhteşem Davetlere Ev Sahipliği Yapıyor. Salonumuz, Ataevler Metro İstasyonunun Hemen Yanı Başında Olması Dolayısıyla Oldukça Rahat Ulaşılabilir. Bursa`da Düğün Denilince Akla Gelen Mekanımız, Işıl Işıl Davetlere Ev Sahipliği Yapıyor. Hayatınızın En Özel Gecesini Eşsiz Kılıyor Ve Size Bir Peri Masalı Yaşatmayı Vadediyoruz.

Davet Alanları

Salonumuzda, Salon S Elit, Salon S Ela, Salon S Selin Ve Salon S Tuana Adında 4 Farklı Davet Alanımız Bulunuyor. Her Davet Salonumuzun Misafir Ağırlama Kapasitesi De Birbirinden Farklı. Davetinizin Büyüklüğüne Göre, 650, 500, 300 Ve 200 Misafir Ağırlama Kapasiteli Salonlarımızdan Birini Tercih Edebilirsiniz. Tamamı Yüksek Tavanlı Ve Kolonsuz Bir Mimariyle Dizayn Edilen Davet Alanlarımız, Girer Girmez Misafirlerini Etkilemeyi Başarıyor.

Dekorasyon / Süsleme

Dekorasyon Konusunda Kendimize Çok Güveniyoruz Ve Her Zevke, Her Düğün Tarzına Hitap Ettiğimizi Düşünüyoruz. Çünkü 4 Farklı Salonumuzun Dördü De, Farklı Tasarımlara Sahip. Salon S Ela, Yuvarlak Masalara Tiffany Tipi Sandalyelerin Eşlik Ettiği Beyaz Ve Toz Pembe Tonlarla Dekora Edilirken, Salon S Tuna`da Yuvarlak Masalara Gold Ve Beyaz Tonlar Eşlik Ediyor.

Salon S Selin, Beyaz Ve Kırmızının Hakim Olduğu Tonlarla Dekore Edildi. Yuvarlak Beyaz Masalar Ve Tiffany Tipi Sandalyeler Salonumuza Oldukça Şık Bir Hava Katıyor. Dördüncü Ve Son Davet Salonumuz Salon S Elit`te Beyaz Renkler Ve Yuvarlak Masalar Hakim. Masalarımızda Bulunan 5 Kollu Silver Şamdanlar, Ortamda Elegan Bir Ambiyans Yaratıyor.

Hizmetler

Salon S Düğün Salonu Bursa Olarak, Bu Özel Gecede Bizi Tercih Eden Misafirlerimize Pek Çok Hizmet Sunuyoruz. Ayrıca Düğün Menünüzü Önceden Tadabiliyor Ve Dilerseniz Menü De Değişiklik Yapabiliyorsunuz. Mekanımızda Vale Hizmeti De Veriyoruz. Profesyonel Işık Ve Sahne Hizmetimiz Sayesinde, Size Görkemli Bir Eğlence İmkanı Sunuyoruz. Salonumuza Ayrıca Dışarıdan Organizasyon Firması Da Kabul Ediyoruz.

Yiyecek / İçecek

Misafirlerimize 4 Çeşit Menü Sunuyoruz. Standart Menümüzde, Kişiye Özel 5 Çeşit Kuru Pasta, Cips, Yaş Pasta Yada Dondurmalı Pasta, Meşrubat Ve Su Bulunuyor. Beyaz Menüdeyse, Çorba, Beyaz Etten Yapılan Ana Yemek, Pirinç Pilavı, Garnitür Olarak Patates Kızartması Ve Patates Püresi, Mevsim Veya Çoban Salata, Tatlı, Meşrubat, Su Ve Ekmek Bulunuyor.

Kırmızı Menümüz, Çorba, Kırmızı Etli Ana Yemek, Pirinç Pilavı, Garnitür Olarak Patates Kızartması Ve Patates Püresi, Mevsim Veya Çoban Salata, Tatlı, Meşrubat, Su Ve Ekmek Bulunuyor. Son Menümüz Kırmızı Special Menümüzde, Çorba, Kuzu Tandırdan Yapılan Ana Yemek, Pirinç Pilavı, Garnitür Olarak Patates Kızartması Ve Patates Püresi, Mevsim Veya Çoban Salata, Tatlı, Meşrubat, Su Ve Ekmek Bulunuyor.

Kapanış

Bursa Düğün Salonları Arasında Tecrübemizle, Farklı Misafir Kapasiteli 4 Davet Salonumuzla Ve Enfes Yemek Menülerimizle Bu Özel Gecede Yanınızda Olmak İstiyoruz. Eğer Siz De Üzerinden Yıllar Geçse Bile Unutulmayacak Bir Düğün Davetine İmza Atmak İstiyorsanız Hemen Bizimle İletişime Geçin. Hayatınızın En Özel Gecesini Bize Emanet Edin Ve Size Hayallerinizi Yaşatalım.

İletişim
Tuncay Gunes
Cemile Demirkale
Ramadan Mutlu