Salon Yunuseli

Bursa / Osmangazi

400-500

Kapasite

Kapasite

Kapasite

400-500

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

10.000 TL`den Az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100 TL`den az

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

10.000 TL`den Az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

Fotoğrafçı Getirme

Işık

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Salon Yunuseli Bursa Osmangazi Düğün Salonları Arasında Kapılarını Açıyor. Salonumuzda Çiftlerin Talepleri Doğrultusunda Yemekli Veya Yemeksiz Düğün Paketleriyle Hizmet Verebiliyoruz. Mekanımızda Sadece Kapalı Alanla Düğünlere Ev Sahipliği Yapıyor Ve Mevsim Fark Etmeksizin Düğünlere Ev Sahipliği Yapabiliyoruz. Bursa Salon Yunuseli Davetlilerinizin Rahat Etmesi İçin Otopark Alanı Gibi İmkanları Da Bünyesine Barındırıyor.

Davet Alanları

Bursa Düğün Salonlarından Salon Yunuseli`de Çiftleri Geniş Davetli Kapasitesine Sahip Olan Kapalı Alanımızla Ağırlıyoruz. Düğün Salonumuza 400 İla 500 Kişi Davet Edebilirsiniz. Mekanımız Yüksek Tavanlı Olduğundan Çiftlere Misafirlerini Ferah Bir Ortamda Ağırlama Fırsatı Da Sunuyor. Davet Alanımızda Konuklarınızın Doyasıya Eğlenebileceği Büyük Bir Dans Pistimiz De Bulunuyor. Dans Pistinin Hemen Yanındaysa Sahnemiz Sizi Bekliyor.

Dekorasyon / Süsleme

Salon Yunuseli Açık Renklerle Dekore Edilen Salonuyla Çiftlere İstedikleri Düğün Konseptini Hayata Geçirme Şansı Tanıyor. Düğün Salonumuzda Arzu Ettiğiniz Renk Yelpazesini Kullanabilirsiniz. Bununla Beraber Beyazın Öne Çıktığı Salonumuzda Renkli Led Işıklandırmalar Kullanmayı Tercih Ediyor Ve Salonumuza Hareket Katıyoruz. Aydınlatma Noktasında Led Işıklandırmaların Yanında Beyaz Işıklı Spot Lambalardan Da Yardım Alıyoruz.

Salonumuzda Bulunan Az Sayıdaki Kolonu Ayna Detaylarıyla Süslüyor Ve Daha Ferah Bir Ortam Elde Ediyoruz. Oturma Düzeninde Altın Rengi Aksesuarlarla Süslü Yuvarlak Masalar Kullanıyor, Masalarımızı Giydirilmiş Sandalyelerle Tamamlıyoruz. Sandalyelerimizi Giydirirken Genelde Beyaz Kumaşlardan Yararlanıyoruz. Gelin Yolunda Çiçek Buketleriyle Süslenmiş Altın Rengi Sütunlardan Faydalanıyoruz. Altın Rengi Gelin Tagımız Da Salon Girişinde Yer Alıyor.

Hizmetler

Bursa Salon Yunuseli`de Dilerseniz Yemekli, Dilerseniz De Yemeksiz Düğün Paketimizi Tercih Edebilirsiniz. Yemekli Düğün Paketi İsteyen Çiftlerimiz İçin Yemek Servisiyle Biz İlgileniyoruz. Salonumuzda Müzik Yayını İçin Ses Sistemleri De Bulunuyor. Ayrıca Sahnemizde De Gerekli İmkanlar Mevcut. Işık Hizmetleri De Mekanımızda Yer Alıyor. Salonumuzda Organizasyon Sorumlumuz Da Bulunuyor. 50 İla 75 Araçlık Otopark Alanımızdan Da Faydalanabilirsiniz.

Kapanış

Salon Yunuseli Bünyesinde Çiftleri Kapsamlı Düğün Paketlerimiz, Geniş Otoparkımız Ve Geç Saatlere Kadar Hız Kesmeden Devam Eden Müzik Yayınıyla Karşılıyoruz. Mekanımızda Nişan Ve Kına Organizasyonlarınıza Da Ev Sahipliği Yapabiliyoruz. Salon Yunsueli Bursa Düğün Salonu Fiyatları İçin ‘`Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!`` Formunda İstenilen Bilgileri Doldurarak Formu Bize Gönderebilir Veya Telefon Numaramızı Çevirebilirsiniz.

İletişim
Salon Yunuseli
Salon Yunuseli