Şen Anı Düğün Salonu

Teklif

Şen Anı Düğün Salonu

Bursa / Nilüfer

400-500

Kapasite

Kapasite

Kapasite

400-500

Otopark Araç Kapasitesi

1.000`den fazla

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

10.000 TL`den Az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100 TL`den az

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

10.000 TL`den Az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Manzara

Bahçe Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Balkon

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

Catering Firması Getirme

Engelli Girişi

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Düşlediğiniz Düğünü Gerçeğe Dönüştürecek Lüks Bir Mekan Arıyorsanız Bursa`nın Nilüfer İlçesindeki Şen Anı Düğün Ve Organizasyon Salonumuza Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Düğünlerin Yanında Nişan, Parti, Kına, Sünnet Ve Kurumsal Etkinlikler Gibi Birden Fazla Organizasyon Türünü Salonumuzda Gerçekleştirebilme Şansınız Bulunuyor. Davetleriniz İçin Yemekli Veya Yemeksiz Düzene Uyum Sağlayacak Şekilde Salonumuzu Düzenleyebiliriz. Organizasyonlarınıza Dair Bütün Planlamayı Sizinle Ön Görüşme Yaparak Şekillendiriyoruz.

Davet Alanları

Şehir Merkezindeki İşletmemiz Bünyesinde Bir Kapalı Salon Bulunuyor. Bu Salonumuz 400 İla 500 Kişi Arasında Davetliye Aynı Anda Hizmet Verebileceğimiz Alan Yeterliliğine Sahip. Yüksek Tavanımız Dolayısıyla Misafirlerimize İstediği Ferah Ortamı Sağlayabiliyoruz. Özel Aydınlatmalı Dans Pistimiz Çiftlerimizin Beğenisini Kazanıyor. Düğün Aralarında Hava Almak İçin Çıkabileceğiniz Girişte Ufak Bir Bahçemiz Ve Balkonumuz Da Mevcut.

Dekorasyon / Süsleme

Şen Anı Düğün Salonu Bursa`nın En Modern Ve Şık Salonu Olmaya Aday Mekanımız Oturma Düzeni İçin Beyaz Napolyon Sandalyeler, Yuvarlak Masalar Tercih Ediliyor. Masalarımızın Pudra Renkteki Örtülerine Gümüş Suplalar, Gümüş Antika Vazolar Ve Pembe Tonlarındaki Çiçek Demetlerimiz Eşlik Ediyor. Sandalyelerimizi De Pudra Rengi Tüllerle Süslüyoruz. Gelin Yolumuz Soft Renklerdeki Çiçeklerle Donatılmış Beyaz Sütunlardan Oluşuyor. Gold Şamdanlarımız Yalnızca Aydınlatma Konusunda Değil Estetik Bir Görünüme De Katkı Sağlıyor.

Hizmetler

Salonumuzun Engelliye Uygun Girişi Bulunuyor. Mekanımızın Organizatörleri Düğününüze Dair Bütün Adımları Planlıyor. Dilerseniz Kendi Seçiminiz Olan Organizasyon Firmalarıyla Da İş Birliği Yapabilirsiniz. Yemek Menülerimizi Davet Öncesinde Tadabilir, Bu Menüleri Sizin Damak Tadınıza Uygun Olarak Şekillendirmek İçin Fikirlerinize De Başvuruyoruz. Düğün Pastanız Da İsterseniz Tarafımızdan Hazırlanıp Servis Edilebilir. Müzisyenlerimizin Performansıyla Eğlencenin Tadını Çıkaracak Yerinizde Durmak İstemeyeceksiniz.

Kapanış

Tekrarı Olmayan Bu Özel Günü En Güzel Şekilde Geçirmenize Olanak Yaratan Konforlu Bir Davet Alanı, Çeşitli Ve Kaliteli Hizmet Seçenekleri, Tecrübeli, Güler Yüzlü Ekip Arkadaşlarımız Sayesinde Akıllarda Kalacak Bir Düğün İçin Adresiniz Şen Anı Düğün Salonu Üçevler Olmalı. Davetinizin İlk Anından Bitimine Kadar Uzanan Süreçte Tüm İsteklerinizle Yakından İlgileniyoruz. Hakkımızda Ayrıntılı Bilgiye Ulaşmak İçin Telefon Numaramız Ve Mail Adresimiz Üzerinden Bizimle İrtibat Kurabilirsiniz.

İletişim