Taha Düğün Salonu

Bursa / Karacabey

750-1.000

Kapasite

Kapasite

Kapasite

750-1.000

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

20.000-30.000 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

20.000-30.000 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

Catering Firması Getirme

Fotoğrafçı Getirme

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Uzun Yıllardır Bursa Karacabey Taha Düğün Salonu Olarak Hizmet Veriyoruz. Profesyonel Ve Tecrübeli Ekibimizle Birlikte Özel Günlerinizi Ağırlamak İçin Çalışıyoruz.

Düğün, Nişan, Kına, Toplantı, Seminer Gibi Birçok Organizasyon İçin Çalışıyoruz. Yaklaşık 1000 Kişiyi Alabilen Salonumuzda Rahatça Vakit Geçiriyor, Geniş Pistimizin Tadını Çıkarıyorsunuz. Beyaz Ve Altın Sarısı Detayların Yer Aldığı Salonumuzda, Özel Günleriniz İçin Büyük Bir Hassasiyetle Çalışıldığını Söylemek İstiyoruz.

Yemekli Ya Da Yemeksiz Seçeneklerle Faaliyet Gösteriyoruz. Usta Ellerden Çıkan Lezzetleri Bir Ara Bulacağınız Ve Oldukça Tecrübeli Servis Ekibinin Sunumuyla Hoşunuza Gidecek Yemeklerimiz İle Kendinize Mutlu Anlar Yaşatıyorsunuz. Ayrıca Dilerseniz Düğün Öncesi Gelerek Menü Tadımı Gerçekleştirebilir, Değişiklikler Bile Yapabilirsiniz.

Düğün Organizasyonunuz Boyunca Size Bir Organizasyon Sorumlusu Tahsis Ediyoruz. Böylece Muhtemelen İlk Defa Yaşayacağınız Bu Anları Birinin Önderliğinde Gerçekleştiriyorsunuz. İçiniz Rahat Bir Şekilde Endişe Duymadan Düğün Organizasyonunuzun Tadını Çıkarıyorsunuz. Ayrıca Ortaya Çıkabilecek Sorunlara Hemen Müdahale Ediyor Ve Hatta Bunu Hissetmiyorsunuz Bile.

Öncesinde Bir Görüşme Sağlayarak İhtiyaçlarınız Ve İstekleriniz Hakkında Konuşuyoruz. Bu Doğrultuda Çeşitli Kararlar Alıyoruz. Size Bir Program Oluşturuyoruz. Planlama Ve Yürütme Süreci Tamamen Bize Ait. Sadece Gelip Misafir Gibi Vakit Geçiriyorsunuz. Doyasıya Eğlendiğiniz, Misafirlerinizle Dans Ettiğiniz Harika Bir Düğününüz Olsun Diye Uğraşıyoruz. Bu Anlamda Tecrübemize Oldukça Güveniyoruz.

Özel Günlerin Sizin İçin Ne Kadar Değerli Olduğunun Farkındayız. Biz De Aynı Değeri Sizin İçin Veriyoruz. Çünkü Böyle Olmasa Bir Düğün Salonunda Hizmet Vermek Oldukça Anlamsız Olurdu. Bu Yüzden Bizimle Çalışırken Aklınızda Herhangi Bir Şüphe Kalmadan Organizasyonunuzu Gerçekleştirebilirsiniz. Bunun İçin Yapmanız Gereken Yandaki Formu Ücretsiz Olarak Doldurmak! Böylece Merak Ettiğiniz Soruları Sorabilir, Fiyat İçeriğini Öğrenebilirsiniz. Hayalinizdeki Organizasyonları Gerçekleştirmek İçin Bir Tık Kadar Uzağınızda Sizleri Bekliyoruz!

İletişim