Yaşat Düğün Salonu

Bursa / İnegöl

500-750

Kapasite

Kapasite

Kapasite

500-750

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

20.000-30.000 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

20.000-30.000 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Şehir Merkezinde

Hizmet

Catering Firması Getirme

Fotoğrafçı Getirme

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Hakkında

İnegöl`ün En Kaliteli Salonlarından Biri Olarak Düğün, Nişan, Kına, Sünnet Düğünü, İş Toplantıları Gibi Özel Organizasyonlarınız İçin Profesyonel Bir Hizmet Veriyoruz. Konusunda Uzman Ekibimiz Sayesinde De Dillerde Günlerce Dolaşan Bir Davete Sahip Oluyorsunuz!


Geniş Ve Konforlu Salonumuzda Sizin İçin Her Detayı Düşündük. Altın Sarısı Ve Elmaslı Avizelerle Şık Bir Dekorasyon Yarattık. Yuvarlak Masaların Etrafında Sandalyelerin Kaplama Deseniyle Pistinkinde Bir Uyum Yarattık. Rahatça Dans Edebileceğiniz Geniş Pistimizde Hiç Oturmaya Fırsatınız Kalmayacak. Çünkü Orkestramız Atmosferin Nabzını Tutmayı İyi Bilen Bir Ekip. Oturduğunuz Anda Bile İçinizdeki Sizi Ayağa Kaldırmaya Çalışacak.


Profesyonel Ekibimizin Son Derece Deneyimli, Yaratıcı Ve Sorumluluklarının Bilincinde Bir Çalışma Anlayışı Var. Bu Sebeple Kalitenin, Memnun Misafirlerin Birbiriyle Paralel Olduğuna İnanıyoruz. Özel Günlerinizin Yaşam Boyu Hatırlanacağının Da Farkındayız. Biz De Bu Anları Paylaşmak İstiyoruz. Çünkü Bunlar Bizim Sevinç Kaynağımız!


Her Geçen Gün Kendimizi Geliştirerek Profesyonel Bir Hizmet Çerçevesinde Ekip Olarak Birleşiyoruz. Detaylara Boğulmanıza İzin Vermeden Organizasyonlarını En İyi Şekilde Gerçekleştirmeyi, Titizlikle Çalışmayı, Kullanılan Malzemeyi Ve Kaliteyi En İyi Şekilde Servis Etmeyi İlke Edindik.


Birçok Kişinin Şu Zamana Kadar Tercihi Olduk Ve Mutlu Anlara Şahit Olduk. Başarımızı Gösteren Bu Durum Da Bizi İşimize Daha Fazla Bağladı. Lüks Dekorasyonumuzla Birlikte Güler Yüzlü Personelimiz Sayesinde Memnuniyetini Sağlayarak Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz.


Gelelim Yaşat Düğün Salonu İnegöl/Bursa İle Nasıl İletişime Geçeceğinize. Bunun İçin Yandaki Fiyat Teklifi Al Butonuna Tıklayarak Çıkan Formu Eksiksiz Doldurmanız Gerekiyor. Telefon Ya Da Mesajla Hızlı Bir Geri Dönüş Sağlayarak Düğün Organizasyonunuz İçin İlk Adımları Atmaya Başlıyoruz. Merak Ettiğiniz Soruları Rahatça Sorabilir, Fiyatlandırmamız Hakkında Bilgi Alabilir Hatta Adresimizin Ayrıntılı Tarifini Dahi İsteyebilirsiniz. Yeter Ki Yaşat Düğün Salonu Çatısı Altında Düğün Organizasyonunuzu Gerçekleştirelim!

İletişim
Yaşat Düğün Salonu
Sedat Aydemir
Sedat Aydemir
Yaşat Düğün Salonu