Yıldırım Düğün Sarayı Yenikaraman

Filter

Yıldırım Düğün Sarayı Yenikaraman

Bursa / Osmangazi

500-750

Kapasite

Kapasite

Kapasite

500-750

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

30.000-40.000 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

30.000-40.000 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Manzara

Dağ Manzaralı

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Açılır Kapanır Tavan

Balkon

Kolonsuz Salon

Yüksek Tavan

Hizmet

Aynı Anda Birden Fazla Düğün

Catering Firması Getirme

Engelli Girişi

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`nın En Şık Ve Nezih Ortamlarından Birinde Konuklarınız İle Birlikte Doyasıya Eğleneceğiniz Ve Hayatınız Boyunca Unutamayacağınız Düğününüzü Düzenlemek İçin Sizi Yıldırım Düğün Sarayı Yenikaraman`a Bekliyoruz!

Hatırı Sayılır Bir Süreden Beri Düğün, Nişan, Sünnet, Doğum Günü Partileri, Okul Mezuniyet Baloları Ve İş Toplantıları Gibi Çeşitlilik Gösteren Davetlerinize Ev Sahipliği Yapıyoruz. Bu Davetlerin Sizin İçin Büyük Anlam İfade Ettiğini, Uzun Zamandan Beri Bugünleri Hayal Ettiğinizi Ve Her Şeyin Kusursuz Bir Şekilde Gerçekleşmesini İstediğinizi Biliyoruz. Bu Bilinçle Çalıştığımız Mekânımızda Memnuniyetinizi Sağlamaya Da Büyük Önem Gösteriyoruz. Tecrübeli Ve Sıcakkanlı Ekibimiz Tüm İsteklerinizi Karşılamak İçin Yanınızda Oluyor. Böylece Konuklarınızın Memnuniyetinden Emin Olduğunuz Bir Ortamda Size Sadece Gönül Rahatlığıyla Eğlenmek Kalıyor.

500 İla 750 Davetliyi Ağırlama Kapasitesine Sahip Olduğumuz Salonlarımızda Muhteşem Bir Atmosfere Sahibiz. Zümrüt Ve Yakut Olmak Üzere İki Farklı Salona Sahip Olduğumuz Mekânımızda Her İki Salonumuz Da Konuklarınızı En İyi Şekilde Ağırlamanıza İmkân Sağlıyor. Düğün Tarihiniz Gelip Çattığında Salonumuzdan İçeri Adım Attığınız Andan İtibaren Kendinizi Özel Hissedeceğinizin Garantisini Verebiliriz. Muhteşem Bir Işıklandırma Sistemine Sahip Olan Salonlarımız Kolonsuz Ve Oldukça Yüksek Tavanlı Olarak Tasarlandı. Bu Sayede Misafirlerinizi Ferah Bir Ortamda Ağırlama İmkânına Sahip Oluyorsunuz. Tavanımızdan Sarkan Hoş Avizeler İle Birlikte Salonumuza Şık Ve Nezih Bir Hava Katıyoruz. Ayrıca Düğünlerin Vazgeçilmez Rengi Olan Beyazı Da Masa Ve Sandalyelerimizde Kullandık. Böylece De Sade Bir Görünüm Elde Ettik.

Sevdiğiniz Kişi İle Mutlu Bir Geleceğe “Evet” Diyeceğiniz Davetinizi Yıldırım Düğün Sarayı Yenikaraman`da Hayata Geçirmek İstiyorsanız Bize Ulaşabilirsiniz. Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan Yıldırım Düğün Sarayı Bursa İletişim Bilgilerimizi Kullanarak Bizimle İrtibat Kurabilir Ve Fiyat Tekliflerimizi Alabilirsiniz. Unutulmaz Bir Gecede Beraber Olabilmek Dileğiyle!

İletişim
Yıldırım Düğün Sarayı Yenikaraman
Yıldırım Düğün Sarayı Yenikaraman